Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(renax @ 2009 01 12, 10:28)
Rogtes Ziemos sporto prekes , nes greit pagal tokius bajerius ir saldytuvas zaislas didelems zmonems bus .



jei yra abejonių skambink į valstybinę ne maisto produktų inspekciją arba vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
o šiaip tai jau ne iš vieno žmogaus girdėjau, kad Senukai labai nelinkę priimti prekių ir reikia daug kantrybės smile.gif
Atsakyti
klausykit, prieš nepilnai pora mėn brolis nusipirko gerus žieminius batus, bent jau atrodė rimtesni, o jau padas lužo doh.gif nežiojo tikrai juos ne kasdien,ale tokie "kokybiški". ar įmanoma kažko tikėtis iš parduotuvės, čekį turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2009 01 27, 08:47)
klausykit, prieš nepilnai pora mėn brolis nusipirko gerus žieminius batus, bent jau atrodė rimtesni, o jau padas lužo doh.gif nežiojo tikrai juos ne kasdien,ale tokie "kokybiški". ar įmanoma kažko tikėtis iš parduotuvės, čekį turi g.gif

Žinoma, kad galima. Nekokybišką prekę jie privalo arba pakeisti arba grąžinti pinigus. Ar keisti ar grąžinti renkasi pirkėjas.
Atsakyti
sueiki. pries savaite pirkau staline lempa maximoj.bet ji deformavos,net gaubtas nebeuzsideda. ar galiu reikalaut kad pakeistu?kokie sansai? ka sakit? padrasinkit prasau. aciu
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2009 01 27, 12:38)
sueiki. pries savaite pirkau staline lempa maximoj.bet ji deformavos,net gaubtas nebeuzsideda. ar galiu reikalaut kad pakeistu?kokie sansai? ka sakit? padrasinkit prasau. aciu

Taigi čia paprasčiausiai nekokybiškas daiktas ir nebeatlieka savo paskirties. eik drąsiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2009 01 15, 17:30)
jei yra abejonių skambink į valstybinę ne maisto produktų inspekciją arba vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
o šiaip tai jau ne iš vieno žmogaus girdėjau, kad Senukai labai nelinkę priimti prekių ir reikia daug kantrybės smile.gif

Drisciau gincytis - priima ir dar net per daug lengvai - grazinama aibe netikusiu, nepatikusiu daiktu, netgi smulkmenu, turbut vienintele blogybe tos eiles prie garantinio cool.gif Islepine Senukai savo pirkeja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2009 01 27, 09:47)
klausykit, prieš nepilnai pora mėn brolis nusipirko gerus žieminius batus, bent jau atrodė rimtesni, o jau padas lužo doh.gif nežiojo tikrai juos ne kasdien,ale tokie "kokybiški". ar įmanoma kažko tikėtis iš parduotuvės, čekį turi g.gif

Drasiai neskit, pado luzimas-rimtas brokas cool.gif man tekp grazinti po 9 men.
Atsakyti
Sakykit, jeigu pirkau marskinius bershkoj ir netinka man jie, bet nuemiau etikete su kaina, bet neismeciau, ceki taip pat turiu, tai ar grazins man pinigus?
Atsakyti
QUOTE(Cldmkr @ 2009 02 07, 19:34)
Sakykit, jeigu pirkau marskinius bershkoj ir netinka man jie, bet nuemiau etikete su kaina, bet neismeciau, ceki taip pat turiu, tai ar grazins man pinigus?

Turėtų
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2009 01 27, 09:47)
klausykit, prieš nepilnai pora mėn brolis nusipirko gerus žieminius batus, bent jau atrodė rimtesni, o jau padas lužo doh.gif nežiojo tikrai juos ne kasdien,ale tokie "kokybiški". ar įmanoma kažko tikėtis iš parduotuvės, čekį turi g.gif

grąžino pinigus,be jokių nemalonumų, labai maloniai aptarnavo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu as irgi pasipiktinus zinote unsure.gif
antradieni nusipirkau vagabond batus step tope- prie cekio prikabino instrukcija- kurioje visos batu bedos surasytos kaip NE trukumas- pvz garantija netaikoma apdailos detalems, arba kad dazantys kojas batus yra kokybiski ir taip ir turi but doh.gif
abu sie punktai visu grazumu jau po dienos pasireiske- nuleke viena sagtele, ir kojos buvo nudazytos juodai per visas koines, jau nekalbu kad koines teko ismest doh.gif o nunesus grazint- pradejo atsiprasant issip...net kad cia nera nekokybiska preke ir kad negrazins pinigu. po to galu gale liepe parasyt prasyma, ir sake per 10 dienu atsakys- o ka man dabar tipo basai vaiksciot?? ne ju reikalas kad as dar turiu kitu 10 poru schmoll.gif zodziu- pasipiktinus esu baisiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 06 28, 22:41)
Asmens kodo reikia, nes išrašant išmokų orderį, reikia rašyt pagal kokį dokumentą grąžini.

Tai įrašykite „Pagal kasos aparato čekį Nr.XXXXXXX“. Įstatymai nurodo pateikti tik pirkimo čekį.
Atsakyti