Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

o pagalve galima pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(ania12 @ 2008 11 28, 11:25)
o pagalve galima pakeisti?

Priklauso nuo pardavėjų geranoriškumo. Įstatymas jų to daryti neįpareigoja.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 28, 18:06)
Priklauso nuo pardavėjų geranoriškumo. Įstatymas jų to daryti neįpareigoja.



kaip visada apsisarvuokit didele kantrybe wink.gif nes taip jau cia musu toj lietuvelej reikia pasinervint kol pakeicia arba pinigus grazina doh.gif
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau palta ir va grizau namo ir kazkaip jis man nebepatinka, negraziai stovi kazkaip verysad.gif kaip manot ar grazintu man pinigus? ir dar etikete nuplesiau doh.gif , kurios dar ir neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2008 12 08, 14:41)
Sveikos, nusipirkau palta ir va grizau namo ir kazkaip jis man nebepatinka, negraziai stovi kazkaip verysad.gif  kaip manot ar grazintu man pinigus? ir dar etikete nuplesiau  doh.gif , kurios dar ir neberandu doh.gif

Jei būtumėt etiketės nenuplėšusi ir turėtumėt čekį, tai privalėtų priimti atgal. Dabar tik nuo pardavėjo geranoriškumo priklauso priims atgal ar ne.
Atsakyti
sveiki
6 diena nusipirkau mobiluju telefona
pastebejau kad jo galinis dangtelis laisvokas,tas kuris dengia baterija
jis nekrenta taciau 'kliba' truputuka i sonus,
kiek nepatogu rinkti numeri, rasyti sms,tel naujas o jau juda dangtelis,tai kas bus panaudojus ji ilgesni laika
ar galiu kreiptis i salona prasydama pakeisti tel, jo dangteli,arba-jei to modelio tel visi tokie-grazinti pinigus
tel naudotas 3 dienas, turiu visus popieriukus, taciau esu nuplesusi tas skaidrias pleveles kaip buna ant ekrano

gal kas galit ka nors patarti?
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 12 09, 14:46)
sveiki
6 diena nusipirkau mobiluju telefona
pastebejau kad jo galinis dangtelis laisvokas,tas kuris dengia baterija
jis nekrenta taciau 'kliba' truputuka i sonus,
kiek nepatogu rinkti numeri, rasyti sms,tel naujas o jau juda dangtelis,tai kas bus panaudojus ji ilgesni laika
ar galiu kreiptis i salona prasydama pakeisti tel, jo dangteli,arba-jei to modelio tel visi tokie-grazinti pinigus
tel naudotas 3 dienas, turiu visus popieriukus, taciau esu nuplesusi tas skaidrias pleveles kaip buna ant ekrano

gal kas galit ka nors patarti?


Aisku, kad nesk, turetu pakeisti, tik gali tekti palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 12 09, 14:46)

gal kas galit ka nors patarti?

neskite kuo greiciau, nes trumpas terminas, kada galit ji grazinti man atrodo yra smile.gif
o taisyt tai kazkaip nesamone butu smile.gif o gal jums blogai uzdejo dangteli, kai idedinejo baterija ar kortele? smile.gif
pasieskokit internete garantinio aptarnavimo firmos info smile.gif
Atsakyti

blogai dangtelis tikrai neuzdetas,gi ji ir pati nuemusi buvau ir pan
ir siaip-ne pirmas tel mano gyvenime hihihi.gif
niu va-buvau nunesus-tiesiog paeme kita tos pacios serijos mobiluji,perdejo jo dagteli-viskas buvo ok,tai sako as jusu 'judanti' nurasau i broka ir viskas,o jums duodu nauja dangteli
valio thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite patarti.
Istorija tokia - nupirkom vaikui maitinimo kėdutę, su nuolaida. Panaudojus keletą dienų pradėjo iškritinėti kelios detalės (ne esminės, bet vistiek), paanalizavus pamačiau kad išlūžę keli laikikliukai. Nežinau ar tokią nusipirkau ar jie išlūžo sėdint mano vaikui. Garantiją davė 2 sav, jos dar nepraėjo. Šeštadienį nuvežiau kėdę atgal, pardavėjos sakė kad negali nieko padaryt, nes nėr direktorės. Direktorė bus ryt, tai važiuosiu vėl. Kėdutę palikau ten, nes neturėjau jėgų tampytis pirmyn atgal su ja.
Ar jie privalo grąžinti man pinigus?? Garantinis laikotarpis dar nepraėjęs. Ar ar turiu jiem rodyt, aiškint kas kur išlūžę. O jei mes patys išlaužėm? Bet aš juk naudojau pagal paskirtį, ty sodinau ten vaiką, kurio amžius ir svoris atitinka instrukciją, pati gi nesėdau. O gal galiu pasakyt kad tiesiog nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 11 30, 18:01)
kaip visada apsisarvuokit didele kantrybe wink.gif nes taip jau cia musu toj lietuvelej reikia pasinervint kol pakeicia arba pinigus grazina doh.gif

Vakar nunesiau i Danija dukros batus pirktus spalio 12 (atsiklijavo padai) paklause tik vieno dalyko _ar noriu kitu batu ar grazinti pinigus mirksiukas.gif nesuprantu apie kokia kantrybe rasote g.gif ar riekia kantrybes nueiti iki prduotuves ar paskaityti savo teses g.gif
Atsakyti
O man labai maloniai grazino pinigus uz suknele "new yorkeryje" smile.gif Buvo praeje 3 dienos, pirkau sau, bet persigalvojau - tai paklause, gal man tiktu kitas dydis, pasiule panasu varianta, bet vis tiek nebemiau nieko rolleyes.gif

Tereikia ceki tureti - ir visada klientas teisus (bent jau taip VIS DAR turetu buti) biggrin.gif
Atsakyti