Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(akvilyte @ 2008 08 23, 20:51)
na jei nepra4j3 dvi savait4s nuo pirkimo tai galima grąžint viską  biggrin.gif  jau n kartų grąžinom.. jokių problemų  thumbup.gif


2 savaitės... g.gif
2 metus turi būti galima grąžinti brokuotą ne maisto prekę 4u.gif
Atsakyti
klp ermitaže be problemų grąžinau vieną "varžtą", kaina nedidelė, tik 3 lt, bet galvoju kam man mėtyti lauk nereikalingą daiktą, tai nunešiau su čekiu, pasakiau kad netiko ir viskas grąžino pinigus, mačiau kaip žmonės vaikišką ištiesiamą fotelį pasikeitė į čiužinį, be problemų
Atsakyti
Sveikutės:), noriu paklausti šioje temoje; situacija tokia: pirkau vienoje parduotuvėje (kol kas neminėsiu pavadinimo) lietpaltį per išpardavimą, tačiau niekaip negaliu išlyginti, aišku, pirkdama to net nepagalvojau... |Į parduotuvę dar nesikreipiau, bet galvoju, jei ir kreipsiuosi, mano pastangos bus bevertės (išpadravimas, kaina nedidelė-80lt. (prieš akciją virš 200lt), ir galbūt parduotuvėje reikėjo įvertinti medžiagos kokybę ir t. t.). Gal kas galite patarti kaip tokioje situacijoje elgtis ir ar verta reikalauti pakeisti prekę ar grąžinti pinigus? Ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gieva @ 2008 09 05, 17:29)
Sveikutės:), noriu paklausti šioje temoje;  situacija tokia: pirkau vienoje parduotuvėje (kol kas neminėsiu pavadinimo) lietpaltį per išpardavimą, tačiau niekaip negaliu išlyginti, aišku, pirkdama to net nepagalvojau...  |Į parduotuvę dar nesikreipiau, bet galvoju, jei ir kreipsiuosi, mano pastangos bus bevertės (išpadravimas, kaina nedidelė-80lt. (prieš akciją virš 200lt), ir galbūt parduotuvėje reikėjo įvertinti medžiagos kokybę ir t. t.). Gal kas galite patarti kaip tokioje situacijoje elgtis ir ar verta reikalauti pakeisti  prekę  ar grąžinti pinigus? Ačiūsmile.gif


Parasykit uzklausima i VTA -ten yra rubrika "klausimai",jie atsako greitai ir kompetentingai.http://www.vartotojoteises.lt/index.php?1654380356
Na ir kas,kad ispardavimas,tai neduoda teises parduoti nekokybiska preke.
Jus turit teise arba prasyti pinigu,arba pakeisti preke i tokia pat kokybiska,arba i kita preke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daugvaikuciu: 05 rugsėjo 2008 - 19:52
Na ir aš susidūriau su panašia situacija, tik, manau, blogesne doh.gif
Ždž, šiandien Maximoje nusipirkau konditerinį švirkštą su 8 antgaliukais. Ateinu namo, atidarau - o antgaliukų nė kvapo! doh.gif doh.gif doh.gif Tikrai viską gerai apžiūrėjau - švirkštas yra, antgaliukų nėra schmoll.gif
Ta pakuotė lengvai atidaroma, nors aš, višta, nepagalvojau patikrinti doh.gif matyt kas nors tiesiog išėmė tuos antgaliukus verysad.gif
Bet dabar tokia situacija: kaip aš įrodysiu jiems, kad antgaliukų NERADAU???!!! verysad.gif
Atsakyti
Vis tiek su čekiu nueik. Nepadės informacijos sk. darbuotojos - paprašyk administracijos. Manau, kad pakeis 4u.gif
Jei pamėginsi, tai blogiau juk nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas nusipirko pratybų sąsiuvinį, kitą dieną išaiškėjo, kad truputį netokį. Iškarto nunešiau į knygyną, turėjau ir čekį. Buvo paaiškinta,kad knygų nekeičia ir nepriima atgal. Tą patį pasakė ir vartotojų teisių apsauga. Kainavo 25 litai. Gaila,kad tokia tvarka. Mamytės, perspėkit vaikus, kad pirktu pratybų sąsiuvinius tik įsitikinę,kad būtent tokio jiems reikia!
















Atsakyti
idomu o kambarine antena ,galima grazinti?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 23, 21:51)
na jei nepra4j3 dvi savait4s nuo pirkimo tai galima grąžint viską  biggrin.gif  jau n kartų grąžinom.. jokių problemų  thumbup.gif

Tikrai ne viską cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pipirne @ 2008 09 13, 21:29)
Mano vaikas nusipirko pratybų sąsiuvinį, kitą dieną išaiškėjo, kad truputį netokį. Iškarto nunešiau į knygyną, turėjau ir čekį. Buvo paaiškinta,kad knygų nekeičia ir nepriima atgal. Tą patį pasakė ir vartotojų teisių apsauga. Kainavo 25 litai. Gaila,kad tokia tvarka. Mamytės, perspėkit vaikus, kad pirktu pratybų sąsiuvinius tik įsitikinę,kad būtent tokio jiems reikia!

Man panaši situacija buvo prieš 3-4 metus. Nupirkau pratybų sąsiuvinį, o pasirodo būtent tais metais buvo naujas leidimas... verysad.gif Buvo apmaudu dėl to, kad pati salės darbuotojos klausiau, ar tai būtent tas pratybų sąsiuvinis. Nagi žiopla, reikėjo pačiai leidimo metus pasiskaityti. Bet man pasisekė - nuėjau su kvitu ir priėmė atgal, pinigus grąžino thumbup.gif
Atsakyti
Man iskilo tokia problema doh.gif
Is vieno rysiu salono pasiemiau telefona uz 1 lita, turiu as ji be keliu dienu dvi savaites, bet batareika pilnai pakrauta islaiko vos para. Kai nuejau ten kur pirkau, man pasake, kad nauju batareiku jie neturi, belieka garantinis aptarnavimas truksiantis 3 savaites - aisku manes tai netenkina, nes issiaiskinau, kad tokia tu telefonu "liga". Kaip manot ar galiu prasyt, kad ta telefona priimtu atgal, lipdukai nuo ekranu nenuplesyti, dezute tvarkinga ir t.t dvi savaites dar nepraejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 09 19, 20:05)
Man iskilo tokia problema doh.gif
Is vieno rysiu salono pasiemiau telefona uz 1 lita, turiu as ji be keliu dienu dvi savaites, bet batareika pilnai pakrauta islaiko vos para. Kai nuejau ten kur pirkau, man pasake, kad nauju batareiku jie neturi, belieka garantinis aptarnavimas truksiantis 3 savaites - aisku manes tai netenkina, nes issiaiskinau, kad tokia tu telefonu "liga". Kaip manot ar galiu prasyt, kad ta telefona priimtu atgal, lipdukai nuo ekranu nenuplesyti, dezute tvarkinga ir t.t dvi savaites dar nepraejo g.gif


Palikite telefoną taisyti pagal garantinį aptarnavimą ir reikalaukite, kad kol pasalins gedimus, jums tam laikotarpiui suteiktu kita telefona.
Atsakyti