Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(Simpatiaska @ 2008 07 23, 18:03)
o kur reikia kreiptys tokiu atveju jei pvz uzsakiau preke is hobby hall,sumokejau,
bet netiko kokybe grazinau,jie zadejo grazinti pinigus ir jau virs men.negrazina??
vis raso kad issiusta preke nepasieke sandelio...
turiu ir ceki is pasto ir banko israsa kad sumoketi pinigai ir visus hobby hall  laiskus kur raso kad grazins ir negrazina

kreipkis į vartotojų teisių apsaugą.
mano draugė kaip tik dėl panašios situacijos bilinėjasi: sumokėjo už prekes, bet jų negavo. "Paaiškiname, kad, vadovaujantis Vartotojų teisių apsaugos įstatymu, Jums reikia į pardavėją kreiptis rašytine forma. Pretenzijoje/prašyme aiškiai nurodykite reikalavimą nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį ir grąžinti už prekes sumokėtus pinigus ir išsiųskite jį registruotu paštu. Pardavėjas motyvuotai į vartotojo kreipimąsi turi atsakyti ne vėliau kaip per 10 dienų. Tokia kreipimosi forma palankesnė pačiam vartotojui, nes tokiu atveju išlieka patvirtinimas, kad į pardavėją buvo kreiptasi tinkamai ir vadovaujantis teisės aktų reikalavimais.
Nepavykus ginčo išspręsti taikiu būdu, turite teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Kreipimosi formą galite užpildyti atvykus į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, arba rasti ją el. puslapyje www.vartotojoteises.lt, o konkrečiai - http://www.vartotojo....php?1727279848




Papildyta:
ir dar, jei siuntei registruotą siuntinį, kreipkis į paštą ir išsiaiškink, ar siuntinys buvo pristatytas ir atsiimtas. Jei paštas jį pametė, tai bus jų kaltė. Į paštą turbūt būtų geriau kreiptis raštu, kad būtų įrodymas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 24 liepos 2008 - 10:17
QUOTE(sodiene @ 2008 05 30, 20:46)
Man tai daug kartų nepasisekė "Senukuose". Ten man nemažai problemų sukėlė prekių gražinimas. Mano nuomone, prisiveža visokių pigesnių nekokybiškų prekių, užtai ir genda. Pinigus ar į kitą prekę nenoriai keičia.


Prekiu priveza visokiu, tas tiesa, bet keicia normaliai, be jokiu problemu, netgi tiesiog nepatikusius daiktus priima, zmones ir visisku smulkmenu uz pora litu nepatingi grazint, jei nusprendzia kad neprireiks...
Pati esu pirkus bagazine masinai, tai ji tiesiog netiko - atgal supakavom ir kita diena grazinau, be menkiausios pretenzijos. Brolis pirko Mp4 grotuveli, tas pakliuvo brokuotas, tai teko ekspertizei priduot, po ko pinigus iskart grazino. Kitas isigytas grotuvas veikia be priekaistu.
Atsakyti
daznai tenka grazinti prekes(rubus,avalyne) atgal,nes apsigalvoju. Parduotuveje jei galeciau,stoveciau valanda ir svarstyciau,tad grizus namo viskas sustoja i vietas ir apmastau ramiai smile.gif Niekada neteko patirti problemu del grazinimo,nes rubai budavo nenesioti,su etiketem,turedavau ceki.
Atsakyti
O aš papasakosiu, kokią situaciją apturėjau "Žygio batuose" doh.gif
Nusipirkau basutes (turėjau lojalumo kortelę, tai su 50 proc. nuolaida man tik 109,99 lotuliukas.gif jos tekainavo). Ryte užsidėjau, atvažiavau iki darbo, o kol nuo mašinos iki darbovietės nuėjau, supratau, kad kažkas ne taip g.gif . Tos basutės tokios su dirželiu ir apvalia sagtimi, o tas liežuviukas ar kaip jis, kuris kišamas į dirželio skylutę buvo aiškiai per trumpas, nes jis tiesiog persiversdavo į vidinę pusę ir dirželis gražiausiai sau išsitraukdavo doh.gif . Beveik tas pats ir su kitu batuku doh.gif . Persimoviau kitus batukus ir nubėgau į parduotuvę. Pamačiau, kad tai ne brokuota pora, bet visos tos basutės tokios brokuotos. Apžiūrėjau ir kitų dydžių, viena gera, o kitoje tokia pat problema.
Vos tik įžengiau į parduotuvę ir parodžiau kame čia ta bėdelė lotuliukas.gif , parduotuvės vyriausioji lotuliukas.gif (kaip supratau), "drėbė": O JIE JAU NEŠIOTI !!!!! (Tai ne, aš oru skraidydama pastebėjau kad su batais kažkas negerai lotuliukas.gif ). Ir prasidėjo tada aiškinimasis įstatymų, pokalbis (nematant daikto telefonu g.gif ) su kažkokia ten jų kokybės vadove, kuri teigė (cituoju): "jeigu jums nepatinka batai, taip ir sakykite, o neieškokite čia problemų". Na atsiprašau, bet jeigu jau perku batus, tai perku tik tada, kai jie man tikrai patinka ir šeip nelakstau per parduotuves, sugalvojusi, kad ai man nebepatinka ar kažkas panašaus g.gif .
Man buvo pasiūlyta tuos batus suremontuoti (dar para nepraėjo, o jau batus atima lotuliukas.gif ), bet po 30 min. nebegražaus pokalbio beveik pasiekiau tai, kad basutes pakeistų tokiomis pačiomis.
Pagal jų "įstatymus" tam, kad grąžintų pinigėlius, batai turi būti nenešioti. Taigi, kai pasakiau, kad gerai aš sutinku tuos batus keisti į naujus ir tada jiems juos priduodu kaip naujus, bet man nepatinkančius lotuliukas.gif , pasiuto galutinai ir "pagrasinusi", kad pati nusipirks juos, grąžino tuos 109,99 Lt. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Išvada: viso sugaišau 45 min. savo darbo laiko, susigadinau nuotaiką visai dienai, turėjau ieškoti kitų batukų.
Ir dar: tomis basutėmis prekiauja visos "ŽYGIO BATAI" parduotuvės, tad mergaitės, neapsigaukite ir laaabai gerai apžiūrėkite prieš pirkdamos (nors kažin ar tokiai, nelabai gerai išmanančiai tokias subtilybes, būtų kilusi mintis, kad tas metaliukas turi būti daug ilgesnis lotuliukas.gif ). O basutės juodos spalvos, tokios kaip blizgios (natūralios) odos, sudarytos iš nelabai plonų juostelių, aukštu kulniuku, su apvalia sagtimi šone.

Atsiprašau už tokį romaną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oztoko: 29 liepos 2008 - 12:19
Norėjau paklausti ar galima grąžinti kūdikio buteliuką. Buteliukas nepanaudotas, net pakuota nepraplėšta. 4u.gif
Atsakyti
teko gražint basutes 'fam clube', nes pavaikščiojus namie supratau, kad per mažos. parduotuvėj (mandarine. ateities gatvėj) mane apšaukė, kad nešioti, nes subraižyti padai. na, sakau, vadinas nekokybiški. ėmė ant manes šaukti, kad nežinau ko noriu, kurt įstatymus, galų gale aiškintis su vedėja. sugaišusi daug laiko ir nervų pinigus atgavau, bet smulkiais (40 litų) doh.gif
Atsakyti
as tai akropolin bites parduotuvej pirkau telefonui pakroveja.pardoj krove normaliai,bet namie nebeveike.tai kitadiena nunesiau ir grazino pinigus,nes kito nebuvo.labai maloniai viskas,be pretenziju.
Atsakyti
maloniai esame nustebinti, nes be jokių problemų grąžinome čekiško čiužinio Kristyna lateksinį branduolį(be apvalkalo), nes per nepilnus metus išsigulėjo pakankamai nemažos duobės .Padarėm foto, nusiuntėm platintojui -Lonui ir mielai per mėnesį atvežė kitą thumbup.gif Ačiū jiems labai thumbup.gif
Atsakyti
privalo už nedėvėtus rūbus ir batus pinigus atiduoti. bandė mums keletą kartų makaronus kabinti, bet kai išvardinau tarnybas į kurias kreipsiuos jei nepatenkins reikalavimo baigėsi debatai. šiaip tokiose situacijose siūlyčiau su pardavėjom nesiterliot ir reikalauti vadovybės. tie paprastai sukalbamesni.
Atsakyti
O aš nežinau, ką daryti? g.gif Dar kovo mėnesį pirkau knygą, o dabar pradėjau skaityti ir pamačiau, kad sumaišyti lapai, t.y. keli dubliuojasi, o kelių visiškai nėra. Čekio nebeturiu, juk senakai pirkau... Ar verta eiti į knygyną ieškoti tiesos? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2008 08 23, 11:02)
O aš nežinau, ką daryti? g.gif  Dar kovo mėnesį pirkau knygą, o dabar pradėjau skaityti ir pamačiau, kad sumaišyti  lapai, t.y. keli dubliuojasi, o kelių visiškai nėra. Čekio nebeturiu, juk senakai pirkau... Ar verta eiti į knygyną ieškoti tiesos? mastau.gif


Knygynas jei norės padės, jei nenorės, nepadės. Šiaip neturėtų būti tavo vienos knyga tokia. Tikriausiai išleista brokuota. Gal į leidyklą reiktų kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(sodiene @ 2008 05 30, 20:46)
Man tai daug kartų nepasisekė "Senukuose". Ten man nemažai problemų sukėlė prekių gražinimas. Mano nuomone, prisiveža visokių pigesnių nekokybiškų prekių, užtai ir genda. Pinigus ar į kitą prekę nenoriai keičia.

na jei nepra4j3 dvi savait4s nuo pirkimo tai galima grąžint viską biggrin.gif jau n kartų grąžinom.. jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti