Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Na negaliu, nervai nebelaiko, paviesinsiu, parduotuve steptop

Nuejau, pasirodo 14 dienu istatymas pagal juos jiem negalioja, nes preke nesiota, ir jie jos jau neparduos.
Parasytas jau 2tras prasymas, uz 3ju dienu ziuresim kas bus.
Zodziu jei dar bus problemu, liepsiu rastiskai parasyti apie nesutikima pakeisti preke arba grazinti uz ja pinigus ir keliausiu tiesiai i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba
Atsakyti
Pernai ir aš susidūriau su batų grąžinimu.Nusipirkau tamsiai rudas basutes.Su jomis pavaikščiojau max 2val. ir apakau,kai pamačiau savo kulnus doh.gif .Jie buvo juodi juodi,atrodo kaip iš daržo grįžus. Kadangi jos kainavo virš 100lt,tai nunešiau atgal. Pardavėja nelabai buvo patenkinta,išsikvietė dar ale vedėją,bet ji daug nesiginčijo ir grąžino pinigus. Jie privalo grąžinti pinigus, o nekeisti į kitą porą.
Atsakyti
Dar neteko susidurti su tokia parduotuve kuri negrazintu pinigu... Net Kotrynoj kur raso kad prekiu atgal nepriema, jie vis tiek priema.
Jei batai nenesioti tai turi grazinti jums pinigus.
Papildyta:
QUOTE(Pilotas @ 2008 06 16, 20:21)
Na negaliu, nervai nebelaiko, paviesinsiu, parduotuve steptop

Nuejau, pasirodo 14 dienu istatymas pagal juos jiem negalioja, nes preke nesiota, ir jie jos jau neparduos.
Parasytas jau 2tras prasymas, uz 3ju dienu ziuresim kas bus.
Zodziu jei dar bus problemu, liepsiu rastiskai parasyti apie nesutikima pakeisti preke arba grazinti uz ja pinigus ir keliausiu tiesiai i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba

Step tope grazino man pinigus uz labai susidevejusius batus, kurie per 2 dienas susinesiojo neatpazistamai. O nike batus pakeite i didesnius, nes tie kuriuos pirkau man spaude. As nunesiau joms tiesiai net nenuvalytus, matesi kad nesioti. Bet sakau reikejo pasakyti kai pirkau kad jie yra pamazinti ir man reiktu pirkti didesni dydi nei iprastai. Cia jau jusu darbuotoju kalte. Ir ka ji pamirksejo ir pakeite man i naujus didesnius mirksiukas.gif
Atsakyti
14 dienu laikotarpy pasirodo galima grazinti jei preke yra nedeveta.
Atsakyti
veiksmas parduotuveje "milena"
o man buvo taip: nusipirkau ziema batus uz 350lt, kita diena isejau i lauka su vaiku ir po pusvalandzio braidziojimo po ale sniega-pliurza mano kojos buvo slapios slaputeles blink.gif nunesu as juos atgal i parduotuve, bet pinigu neatiduoda, tipo paima batus, paraso kazkoki rasta, o batus atiduoda ekspertams, tipo istirs ar jie tikrai kiauri... tyrimas tesiasi visa menesi, baigiasi ziema, batu kaip ir nebereikia, o ju "ekspertai" nustato, kad batai geri ir niekur neleidzia!!! blink.gif taip isejo, kad as pati i juos vandens prisipyliau!! blink.gif blink.gif
istorijos pabaiga: turiu batus, kuriu tuo metu nebereikejo, gavau flakoneli impregnatoriaus tipo moraline kompensacija ir laukiu ziemos, tikiuosi bus sausa biggrin.gif

veiksmas parduotuveje "zygio batai"
o kitas atvejis susijes su batais, tai buvo basutes, reikejo eit i vestuves- penktadieni nusiperku basutes, sestadieni ryte iseidama iskirpyklos pamatau, kad nutruko vienas dirzelis (ju buvo trys), nenusimenu, atsoku vestuves ir sekmadieni vakare nunesu basutes atgal i parduotuve, priima, pinigus grazina, atsipraso ir palinki geros dienos smile.gif o man liudna, nes basutes buvo fainos... ir daugiau ismieru nebuvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilotas @ 2008 06 16, 12:03)
Kaip manot, ar stipriai trinantys ir persiauri batai tai nekokybiska preke ar kokybe cia neprieko?
Nebepamenu, kokioj parduotuvėj pirkau batelius, ir siūlė ant kulno vieno taaaip trynė. Po poros dienų nunešiau - jokių bėdų, pakeitė kitais. Aš pinigų gražint neprašiau, man batų reikėjo. Bet va dabar turiu bėdos su rozetėm doh.gif Aišku, 20 Lt. čia jau principo reikalas, bet su vartotojų teisėm išsiaiškinau viską, atsispausdinau visus laiškus, eisiu dar kartą.
QUOTE(Pilotas @ 2008 06 16, 20:21)
Parasytas jau 2tras prasymas, uz 3ju dienu ziuresim kas bus.
Zodziu jei dar bus problemu, liepsiu rastiskai parasyti apie nesutikima pakeisti preke arba grazinti uz ja pinigus ir keliausiu tiesiai i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba

Man vartotojų teisėse bet kokiu klausimu atsako 15 min. bėgyje. Jei kažkas nekonkretu - sukonkretinu, perklausiu, visada mielai bendraujame. O šiaip kad mūsų prekybininkus paauklėt reik, tai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
manau,kaip bebutu,jei nesibaige terminas,per kuri turi kreiptis del netinkamos prekes,pardavejas privalo patenkinti pirkejo sprendima.Patarciau kreiptis i pati centrini sios parduotuves ofisa.Kiek teko nesti nekokybisku prekiu,visada siulo keisti i kita.Bet kai atsisakai grazina pinigus,pries tai parasius prasyma.
Atsakyti
as del to parduotuvese rubus vaikams ( virsutinius) be baimes perku - tam visai net nebutina vaiku kartu temptis. Dydi daug maz zinau, tai i isrenku - o jei netinka, tai po keliu dienu sugriztu ir sprendziu ka daryti - keisti i didesni/mazesni ar susigrazinti pinigus.
Vienintelis dalykas, kuris man labai nepatinka, tai kad kai kurios parduotuves tokiems grazinimams reikalauja asmens kodo.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 06 28, 07:42)
as del to parduotuvese rubus vaikams ( virsutinius) be baimes perku - tam visai net nebutina vaiku kartu temptis. Dydi daug maz zinau, tai i isrenku - o jei netinka, tai po keliu dienu sugriztu ir sprendziu ka daryti - keisti i didesni/mazesni ar susigrazinti pinigus.
Vienintelis dalykas, kuris man labai nepatinka, tai kad kai kurios parduotuves tokiems grazinimams reikalauja asmens kodo.

Išsidirbinėja. Užtenka turėti mokėjimo kvitą ir viskas. Jei kodo būtinai nori -- parašyk bile kokį smile.gif
Atsakyti
Na Lietuvoj del prekiu gražinimo tikrai nesamones dedasi, kai paskaiciau, doh.gif teko buti Londone du kartus ir abu kartus nusipirkau batus viena karta per 14 d nuejo kulnukas, nunesiau be jokiu problemu grazino pinigus, thumbup.gif kita karta prairo truputi per siule, nunesiau taip pat grazino pinigus, thumbup.gif abu kartus net nesiule keisti. g.gif tikrai labai maloniai bendrauja ir nedaro is to problemos, jei netinka preke per 14 d gali grazinti ir grazina pinigus thumbup.gif , na pas mus aisku toli iki to, gal istatymai kitokie , bet tikekimes g.gif
Atsakyti
Asmens kodo reikia, nes išrašant išmokų orderį, reikia rašyt pagal kokį dokumentą grąžini.
Atsakyti
o kur reikia kreiptys tokiu atveju jei pvz uzsakiau preke is hobby hall,sumokejau,
bet netiko kokybe grazinau,jie zadejo grazinti pinigus ir jau virs men.negrazina??
vis raso kad issiusta preke nepasieke sandelio...
turiu ir ceki is pasto ir banko israsa kad sumoketi pinigai ir visus hobby hall laiskus kur raso kad grazins ir negrazina
Atsakyti