Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE(Rasiliukas @ 2007 10 10, 23:19)
Oi visokių jų būna  blush2.gif  Galima padaryti su jūsų bendra nuotrauka, galima su vestuvių simbolika, apipavidalinti ir atspausti ant grazaus šventiško popieriuko  ax.gif

user posted image

As gal noreciau kazko panasaus, kaip kad kazkuri is merginu idejo toki melyna su drugeliais.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2007 10 11, 17:57)
As gal noreciau kazko panasaus, kaip kad kazkuri is merginu idejo toki melyna su drugeliais.. smile.gif

nerandu tokių, gal nuorodą tų kvietimukų įdėk, pažiūrėsim kuo pagelbėti galėsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2007 10 10, 16:33)
O kur gauti priemoniu pakvietimams daryti? Noreciau ir as pati padaryti tuos kvietimus.. smile.gif teksta sukuriau, tik dabar nezinau kaip graziai ji pateikti.. smile.gif

O mano tekstas bus toks:

Mielieji, ______________ ,

Kviečiame Jus kartu pasidžiaugti mūsų
Bendrojo gyvenimo pradžia, kai
Vienas kitam prisieksime amžiną meilę.

Š.m. liepos 19d. 13 val. Jūsų laukiame „Kristaus Karaliaus“ bažnyčioje.
14:00 Jūsų laukiame Klaipėdos m. CMB.
Sutuoktuvių pobūvio pradžia  19.00 val. sodyboje „____________“.

Be vestuvių vaišių, mes taip pat pasirūpinome ir Jūsų nakvyne.

Prašome, likus 2 savaitėms iki sutuoktuvių,
pranešti apie savo apsisprendimą.

Lauksime Jūsų atvykstant!

Lina ir Audrius

P.S. Vestuvių dovanėles prašome pakuoti į vokelį.
Audrius: 861234567
Lina: 867654321

Cia taip negalutinai dar viskas, nes tiksliai nei laiko, nei vietos nezinau.. smile.gif Tai vat.. Didziausia problema dabar kaip graziai padaryti tuos pakvietimus.. smile.gif


Paprasta ir grazu isdestyti zodziai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2007 10 11, 17:57)
As gal noreciau kazko panasaus, kaip kad kazkuri is merginu idejo toki melyna su drugeliais.. smile.gif


Ar kazko panasaus i siuos?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamka22 @ 2007 10 12, 20:37)
Ar kazko panasaus i siuos?
user posted image

Aha.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2007 07 01, 21:43)
As tai siandie susipirkau reikalingas priemones,tai bandysiu daryt savo rankom  tongue.gif




Šaunuolė Gerbiu tokius žmones smile.gif brangiausią dieną viską reikia daryti su dalimi širdelės wub.gif
Atsakyti
Mano vyras pakvietimais pasirupino, na aisku ir as nupasakojau kaip noreciau kad butu. Tai padare super grazius. Visi galvojo, kad pirkom. Visi gyre thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2007 10 30, 15:26)
Mano vyras pakvietimais pasirupino, na aisku ir as nupasakojau kaip noreciau kad butu. Tai padare super grazius. Visi galvojo, kad pirkom. Visi gyre  thumbup.gif


ir mes norim pamatyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2007 10 30, 16:26)
Mano vyras pakvietimais pasirupino, na aisku ir as nupasakojau kaip noreciau kad butu. Tai padare super grazius. Visi galvojo, kad pirkom. Visi gyre  thumbup.gif

butu fainai pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai kazkaip tie kvietimai su jaunuju nuotraukomis nelabai... g.gif
Nelabai man sventiskai atrodo. Na bet cia tik mano nuomone smile.gif
Na o tie ranku darbo tai be galo grazus thumbup.gif
As irgi neapsisprendziu ka del savuju daryti. Turbut apleksiu visokius knygynus ir pan o jei nieko patinkancio nerasiu - bandysiu daryti pati smile.gif
Atsakyti
sveiki,
šiais laikais pakvietimas gali būti ne vien popierinio pavidalo.
Daro net ant cd
www.vestuviniaicd.puslapiai.lt
Atsakyti
O aš dariau pati... Tiksliau, abu su vyru darėm.
Popieriaus parduotuvėj nusipirkau spalvoto kietesnio popieriaus, vyras su peiliuku išpjaustė reikiamo dydžio atvirukus. Tada apklijavau viršų popierium, pirktu dovanų parduotuvėje. O ant atviruko viršaus užklijavau kvepiančių gėlyčių ar žolių, pirktų muilų parduotuvėj (na, tų skirtų namams kvėpinti)...
Darbo buvo, bet gavosi originaliai ir iš širdies. Be to, malonu matyti, kad kai kur tie pakvietimai stovi matomoj vietoj, kaip interjero detalė blush2.gif
Atsakyti