Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Man irgi neleidžia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 07 13, 15:59)
tau dar neleidzia ikelti, nes 100 zinuciu neesi parasiusi  mirksiukas.gif


ech... doh.gif tokia naujoko dalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 13, 22:32)
ech... doh.gif tokia naujoko dalia blush2.gif


o tu įkelk per šitą psl ikelti foto
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 07 18, 12:29)
o tu įkelk per šitą psl ikelti foto


va, jei kam idomu, galite pziureti mano kvietimus 4u.gif ta pacia tematika ir vardu korteles padarytos.. rolleyes.gif
http://public.fotki....mano-kvietimai/
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 19, 18:44)
va, jei kam idomu, galite pziureti mano kvietimus 4u.gif ta pacia tematika ir vardu korteles padarytos.. rolleyes.gif
http://public.fotki....mano-kvietimai/

Liuksiški kvietimukai thumbup.gif
Šauni idėja thumbup.gif
mano menas
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 07 19, 20:15)
Liuksiški kvietimukai  thumbup.gif
Šauni idėja  thumbup.gif
mano menas


Aciu bigsmile.gif Virselis spaustuves, tekstas- mano kuryba blush2.gif
Beje labai fainai atrodo tie saldainiukai tavo puslapy. Uzsiimi tuom? g.gif Jei taip, kiek toks malonumas kainuoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 20, 00:37)
Aciu bigsmile.gif Virselis spaustuves, tekstas- mano kuryba blush2.gif
Beje labai fainai atrodo tie saldainiukai tavo puslapy. Uzsiimi tuom? g.gif Jei taip, kiek toks malonumas kainuoja? bigsmile.gif

Čia darėm dovaną -siurprizą jauniesiems(vietoj vokelio) Užsakėm saldainius su jų nuotrauką jiems nežinant lotuliukas.gif Tai labai smagu buvo:kai pamatė, net išsižiojo wink.gif Tie kur vandens fone, tai čia jaunųjų nuotrauka iš kelionės, kurioje įvyko piršlybos. Jaunoji taip godžiai tuos saldainius dalino, sakė gaila lotuliukas.gif
Toks malonumas kainuoja truputį daugiau nei dedam į vokelį. 250 Lt. Bet rezultatas superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 07 20, 12:26)
Čia darėm dovaną -siurprizą jauniesiems(vietoj vokelio) Užsakėm saldainius su jų nuotrauką jiems nežinant  lotuliukas.gif  Tai labai smagu buvo:kai pamatė, net išsižiojo wink.gif Tie kur vandens fone, tai čia jaunųjų nuotrauka iš kelionės, kurioje įvyko piršlybos. Jaunoji taip godžiai tuos saldainius dalino, sakė gaila  lotuliukas.gif
Toks malonumas kainuoja truputį daugiau nei dedam į vokelį. 250 Lt. Bet rezultatas superinis  thumbup.gif


originali dovana thumbup.gif bus ka jauniesiems prisiminti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 07 20, 12:26)
Čia darėm dovaną -siurprizą jauniesiems(vietoj vokelio) Užsakėm saldainius su jų nuotrauką jiems nežinant  lotuliukas.gif  Tai labai smagu buvo:kai pamatė, net išsižiojo wink.gif Tie kur vandens fone, tai čia jaunųjų nuotrauka iš kelionės, kurioje įvyko piršlybos. Jaunoji taip godžiai tuos saldainius dalino, sakė gaila  lotuliukas.gif
Toks malonumas kainuoja truputį daugiau nei dedam į vokelį. 250 Lt. Bet rezultatas superinis  thumbup.gif


tie saldainiukai tai super thumbup.gif o kur juos cia daro? ir uz 250lt, kiek kg saldainiuku gavot?
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2007 07 22, 21:48)
tie saldainiukai tai super  thumbup.gif  o kur juos cia daro? ir uz 250lt, kiek kg saldainiuku gavot?

Už 250 Lt pagamina 5 kg saldainiu, tai gaunasi tokia dėžė, kažkur 30x 50x30 cm. Į tą kainą įeina saldainių popierėlio maketo padarymas, saldainiai, įvynioti į suderinto pavyzdžio popierėlius ir pristatymas(pagaminimo terminas apie 2 mėnesiai)
o juos daro...ai, jei nori į ĄŽ parašyčiau, ilgai pasakoti lotuliukas.gif
Atsakyti
kvietimus daremes patys 4u.gif
Atsakyti
Dėl tų saldainių toms kas turi galimybes ir laiko gali tai pasidaryti namų sąlygomis ax.gif Saldainiukai puikiai pakuojasi ir į paprastą spausdinimo popierių (galima pasirinkti įvairių spalvų), paveiksliukas gali būti spalvotas arba ne, popierėlį galima atspausdinti tik su tekstu...
Atsakyti