Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE([fillette] @ 2010 01 26, 17:44)
nera uz ka...  4u.gif  pas mus airijoje labai daug kriaukliu papludimiuose - jei noresi - galesiu atsiusti ar ka... nereiks pirkti... tik siuntimas...  blush2.gif pas mus tokios kriaukles:


oho kokios kriaukles thumbup.gif tokiu lietuvoj su zyburiu nerasi 4u.gif galima visko prigalvoti, reikia su svociuke pasitarti ga galima butu padaryti ax.gif
beje sudejai labai jau graziu kvietimu pavyzdziu, net kilo ideja kaip galima pasidaryti kitokius negu sau dariausi biggrin.gif

ЛайМингА dar ornamentu galima surasti ir siuose puslapiuose:
http://www.weddingclipart.com/
http://www.lenagold....lipart/chb.html
as pati irgi galvojau daryti, bet persigalvojau ax.gif
Atsakyti
Minimalistinio stiliaus rankų darbo kvietimukai, stalo kortelės: (galimas užsakymas)

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
[fillette], tie balti su žaliais raštais ir banteliais gražuoliai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ЛайМ
@ 2010 01 26, 21:24)
o kiek mokejai uz viska? ax.gif  svarstau gal parduotum man g.gif

na as pirkau uk smile.gif svarais tai nzn ar apsimoka verciant litais smile.gif viskas gautusi apie 50lt simboliskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ЛайМ
@ 2010 01 26, 16:32)
[fillette]  labai aciu 4u.gif , db suku galva kuriuos cia pasirinkt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nera uz ka - ir as renkuosi 4u.gif lietuvoje planuoju kanceliariniu prekiu pradeti pirktis, nes airijoje kainos kandziojasi truputi... ir dar ebay ziurineju... ax.gif
QUOTE(dalytely @ 2010 01 26, 18:47)
oho kokios kriaukles  thumbup.gif  tokiu lietuvoj su zyburiu nerasi  4u.gif galima visko prigalvoti, reikia su svociuke pasitarti ga galima butu padaryti ax.gif
beje sudejai labai jau graziu kvietimu pavyzdziu, net kilo ideja kaip galima pasidaryti kitokius negu sau dariausi  biggrin.gif

dziaugiuosi, kad patiko 4u.gif jei reikes kriaukliu - kreipkis nedvejodama - gali pasitiketi drinks_cheers.gif
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 26, 21:22)
[fillette], tie balti su žaliais raštais ir banteliais gražuoliai...  wub.gif

man tie visi labai patinka... wub.gif del to ir sukeliau, kad sunku pasirinkti blush2.gif
Atsakyti
[quote=Gytute_,2010 01 27, 01:57]
<!--QuoteBegin-ЛайМ
+2010 01 26, 21:24--><div class='quotetop'>QUOTE(ЛайМ
@ 2010 01 26, 21:24)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->o kiek mokejai uz viska? ax.gif  svarstau gal parduotum man g.gif
[/quote]
na as pirkau uk smile.gif svarais tai nzn ar apsimoka verciant litais smile.gif viskas gautusi apie 50lt simboliskai smile.gif
[/quote]

sveikute 4u.gif zinok pabandziau, ir uzsinorejau visiskai kitokio varianto doh.gif spalvoto lotuliukas.gif
Atsakyti
kvietimukai su rankų darbo poperiumi.......... ax.gif


user posted image

Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2010 01 28, 13:13)
kvietimukai su rankų darbo poperiumi.......... ax.gif
user posted image

labai grazuciai, silti tokie 4u.gif o kaip ta popieruka pagaminai? ax.gif
Atsakyti
grazus pakvietimas, tokio net neismesciau tongue.gif
ka, as net atviruku nelaikau...nes graziu nelabai esu gavus biggrin.gif
Atsakyti
Monikaa, tas poperius yra rankų darbo, bet deja - ne mano pačios darytas.......- ji gamino Tailande....... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2010 01 28, 13:44)
Monikaa, tas poperius yra rankų darbo, bet deja - ne mano pačios darytas.......- ji gamino Tailande....... ax.gif

aiskumelis smile.gif
Atsakyti
manau gal ne 1:1 bet panasiu popieriu ir pas mumi Lt galima atrasti. 4u.gif
Atsakyti