Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE(Monikaa @ 2010 01 25, 15:06)
na va tai manau kokias cia spalvytes pasirinkti, nes tikrai nenoreciau balagano tarp spalvu, reikia kad ir stalo korteles deretu  g.gif

as ziuriu spalvas, kurios man patinka, tik kad jos gan ryskios - oranzine, zalia ir tokia oranzine/bordo (nemoku pavadinti) o MB patinka raudona... tai galvoju kaip cia graziai padaryti, kad abiem patiktu ax.gif man dar labai grazu pastelines spalvos... wub.gif labai daug pavyzdeliu googlej traukiu bigsmile.gif be sventos googles nei is vietos tokiais atvejais lotuliukas.gif
QUOTE(dalytely @ 2010 01 25, 18:45)
ar vestuves bus juros tematika dar neapsisprendem, noreciau sales papuosimus ir ant stalu staltieses, derinti su melsva ir auksine spalva, bet ziuresim ka kavine tures pasiulyti  4u.gif dar turim truputi laiko pamastymams ax.gif

jau isivaizduoju kaip grazu bus wub.gif galiu parodyti keleta grozybiu ax.gif
user posted image
o tokias zvakes tai irgi galima paciai pasidaryti
user posted image
user posted image
QUOTE(Gytute_ @ 2010 01 25, 19:06)
cia mano rankom pjaustyta ir klijuota viskas smile.gif nusipirkta tik popierius smile.gif na mano vestuviu spalva domintuojanti bus geltona smile.gif ir rudeni todel apacioje krentantys lapeliai smile.gif <...>

tai kad tavo medzio kotukai kaip ir du atrodo - grazu bigsmile.gif gali sonuose prie ju ipjauti isilgai medziu ir kaspinuka perristi... nors vel gal tada per daug... cia tik ideja - bet man super kruopstus tavo darbelis ir taip grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 26, 04:22)
as ziuriu spalvas, kurios man patinka, tik kad jos gan ryskios - oranzine, zalia ir tokia oranzine/bordo (nemoku pavadinti) o MB patinka raudona... tai galvoju kaip cia graziai padaryti, kad abiem patiktu  ax.gif man dar labai grazu pastelines spalvos...  wub.gif labai daug pavyzdeliu googlej traukiu  bigsmile.gif  be sventos googles nei is vietos tokiais atvejais  lotuliukas.gif

va man irgi panasios patinka thumbup.gif bet is oranzines nelabai grazus gaunas bandziau deliot toks selmiskas, o as noreciau daugiau tokio solidaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 26, 04:22)

jau isivaizduoju kaip grazu bus  wub.gif galiu parodyti keleta grozybiu  ax.gif
user posted image
o tokias zvakes tai irgi galima paciai pasidaryti
user posted image
user posted image



tikrai nepagalvojau koks grozis wub.gif reiks pamastyti ir paziureti ka dar galima padaryti ax.gif dabar kaip tik ir kriauklyciu turiu daug 4u.gif dekui uz ideja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Saunuoles visos kurios pacios darotes kvietimus, visoms po 4u.gif smile.gif
As irgi planuoju pati darytis, bet kad niekur nerandu to ko noriu, t.y. tokiu juodu rastu - ornamentu kaip kad senose knygose buna...na tikiuosi suprantat apie ka as ax.gif gal kuri buvot uzmaciusi kur...o gal kompe turit.... smile.gif padeeeeeeeeeeeekit prasau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pabandyk per google paziureti - turetum atrasti
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2010 01 26, 16:40)
pabandyk per google paziureti -  turetum atrasti


4u.gif gaila, nieko tinkamo nepavyko man googlej rasti verysad.gif
Atsakyti
keista- nes siaip visko pilna tam internete g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2010 01 26, 17:30)
keista- nes siaip visko pilna tam internete  g.gif


na taip, yra visko ir kazkiek panasaus...bet nerandu butento ka isivaizduoju doh.gif matyt per daug laki vaizduote lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytely @ 2010 01 26, 10:19)
tikrai nepagalvojau koks grozis  wub.gif  reiks pamastyti ir paziureti ka dar galima padaryti ax.gif dabar kaip tik ir kriauklyciu turiu daug 4u.gif  dekui uz ideja  thumbup.gif

nera uz ka... 4u.gif pas mus airijoje labai daug kriaukliu papludimiuose - jei noresi - galesiu atsiusti ar ka... nereiks pirkti... tik siuntimas... blush2.gif pas mus tokios kriaukles:
user posted image
QUOTE(ЛайМ
@ 2010 01 26, 12:12)
<...>noriu, t.y. tokiu juodu rastu - ornamentu kaip kad senose knygose buna...na tikiuosi suprantat apie ka as ax.gif  <...>

sveikute 4u.gif ieskojau internete - gal kas tiks is situ pavyzdeliu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Paziurek daugiau cia yra ornamentu jei tokiu ieskai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikaa @ 2010 01 26, 07:09)
va man irgi panasios patinka thumbup.gif  bet is oranzines nelabai grazus gaunas bandziau deliot toks selmiskas, o as noreciau daugiau tokio solidaus rolleyes.gif

va keletas ideju - gal pades 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
man paciai visi tie kvietimu pavyzdziai labai patinka - tai gal ka ir sugalvosiu suderinti wub.gif
Atsakyti
[fillette] labai aciu 4u.gif , db suku galva kuriuos cia pasirinkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 26, 04:22)
as ziuriu spalvas, kurios man patinka, tik kad jos gan ryskios - oranzine, zalia ir tokia oranzine/bordo (nemoku pavadinti) o MB patinka raudona... tai galvoju kaip cia graziai padaryti, kad abiem patiktu  ax.gif man dar labai grazu pastelines spalvos...  wub.gif labai daug pavyzdeliu googlej traukiu  bigsmile.gif  be sventos googles nei is vietos tokiais atvejais  lotuliukas.gif

jau isivaizduoju kaip grazu bus  wub.gif galiu parodyti keleta grozybiu  ax.gif
user posted image
o tokias zvakes tai irgi galima paciai pasidaryti
user posted image
user posted image

tai kad tavo medzio kotukai kaip ir du atrodo - grazu  bigsmile.gif gali sonuose prie ju ipjauti isilgai medziu ir kaspinuka perristi... nors vel gal tada per daug... cia tik ideja - bet man super kruopstus tavo darbelis ir taip grazu  4u.gif

dekui smile.gif daug nervu kainavo

QUOTE(ЛайМ
@ 2010 01 26, 15:12)
Sveikos smile.gif
Saunuoles visos kurios pacios darotes kvietimus, visoms po 4u.gif  smile.gif
As irgi planuoju pati darytis, bet kad niekur nerandu to ko noriu, t.y. tokiu juodu rastu - ornamentu kaip kad senose knygose buna...na tikiuosi suprantat apie ka as ax.gif  gal kuri buvot uzmaciusi kur...o gal kompe turit.... smile.gif padeeeeeeeeeeeekit prasau 4u.gif  4u.gif


as turiu tu rastu trafaretus pirktinius ir popieriaus su tokiais rastais . kuris taip ir liko nepanaudotas niekam . judai baltu gelyciu priklijuojamu smile.gif na buvau daug visko prisipirkus kvietimu darymui biggrin.gif o gavosi kad viskas bus geltona wink.gif nes ir stalo korteles - drugeliai tokios pacios spalvos kaip pakvietimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 01 26, 21:09)


o kiek mokejai uz viska? ax.gif svarstau gal parduotum man g.gif
Atsakyti