Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

http://www.weddingma...ts/demo_seating
neblogas tinklapis, kas supranta anglu kalba labai pades suplanuoti paskirstymus kas kur sedes

Atsakyti
va kaip jau pasidarem galiu parodyti ir savo kvietimus blush2.gif viska darem patys, nes man mielesni ranku darbo kvietimai ax.gif pasirinkom juros tematika: melynos spalvos popieriu, o smelines spalvos popierius su tekstu, pagrindinei dekoracijai - juros zvaigdze, o aplinkui isdeliojau perliukus su blizganciom sirdutem blush2.gif nors idejau labai daug darbo, bet dziaugiuosi kad tokie isejo wub.gif

tai va cia mano galutinis variantas 4u.gif

http://public.fotki....tely/kvietimai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalytely: 24 sausio 2010 - 20:17
QUOTE(dalytely @ 2010 01 24, 20:14)
tai va cia mano galutinis  variantas  4u.gif

http://public.fotki....tely/kvietimai/


Grazus kvietimai 4u.gif
Matosi, kad daug darbo ideta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 01 25, 11:53)
Grazus kvietimai 4u.gif
Matosi, kad daug darbo ideta smile.gif


pritariu..super kvietimai 4u.gif as irgi tokiu noriu wink.gif thumbup.gif tik ydomu ar tos juros zvaigzdutes nesunkios, nenusveria popieriuko ax.gif ...........kaip noreciau tokiu ........................... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 25, 11:23)
pritariu..super kvietimai  4u.gif  as irgi tokiu noriu wink.gif  thumbup.gif  tik ydomu ar tos juros zvaigzdutes nesunkios, nenusveria popieriuko  ax.gif  ...........kaip noreciau tokiu ........................... wub.gif


dekui uz grazius zodzius 4u.gif
juros zvaigzdutes tai nesunkios, popieriau nenusveria ax.gif ... net ir didesnes zvaigzdutes nelabai jauciasi ant popieriaus smile.gif ir tikrai nera sunku tokius pasidaryti, tik biski laiko reikia blush2.gif man kadangi kvietimu 40 reikia tai dar ne visi iki galo padaryti 4u.gif
Atsakyti
oj kiek groziu prisiziurejau, saunuoles kurios daro savo rankytemis 4u.gif , as irgi is tokiu darysim su MB kartu musu vestuviu pakvietimus thumbup.gif , tik dar nenusprendem kokius, nes nzn i ka atsizvelgti, kaip spalvas pasirinkti, bestuves rudeni tai gal is splavas rudeniskas rinktis? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytely @ 2010 01 24, 18:14)
<...> tai va cia mano galutinis  variantas  4u.gif
http://public.fotki....tely/kvietimai/

labai grazus kvietimai - saunuole 4u.gif pliusas vien uz tu perliuku ir sirduciu klijavima thumbup.gif gal ir vestuves bus panasios tematikos ir spalvu? ax.gif manau labai grazu butu bigsmile.gif
QUOTE(Monikaa @ 2010 01 25, 14:09)
oj kiek groziu prisiziurejau, saunuoles kurios daro savo rankytemis 4u.gif , as irgi is tokiu darysim su MB kartu musu vestuviu pakvietimus thumbup.gif , tik dar nenusprendem kokius, nes nzn i ka atsizvelgti, kaip spalvas pasirinkti, bestuves rudeni tai gal is splavas rudeniskas rinktis? blush2.gif  g.gif

sveika 4u.gif as irgi dar galvoju nuo ko cia pradeti - bandau rinktis spalvu gama, kurias naudociau ir per vestuves - puosiant stalus ir visa kita - tai kvietimus noreciau tomis spalvomis remiantis ir daryti - tai ieskau ideju kaip ka suderinti ax.gif
Atsakyti
[quote=dalytely,2010 01 25, 13:38]
dekui uz grazius zodzius 4u.gif
juros zvaigzdutes tai nesunkios, popieriau nenusveria ax.gif ... net ir didesnes zvaigzdutes nelabai jauciasi ant popieriaus smile.gif ir tikrai nera sunku tokius pasidaryti, tik biski laiko reikia blush2.gif man kadangi kvietimu 40 reikia tai dar ne visi iki galo padaryti 4u.gif
[/quot
4u.gif 4u.gif o kur tu pirkai tas zvaigzdeles ir sirdutes ( cia kur ant nagu ar kokios neymatau doh.gif ) blush2.gif blush2.gif brangiai isejo ? ..o popieriu norejau paklausti jus kai sulnkiate per puse, daly nukerpate ar ne ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 25, 17:55)
sveika  4u.gif  as irgi dar galvoju nuo ko cia pradeti - bandau rinktis spalvu gama, kurias naudociau ir per vestuves - puosiant stalus ir visa kita - tai kvietimus noreciau tomis spalvomis remiantis ir daryti - tai ieskau ideju kaip ka suderinti  ax.gif

na va tai manau kokias cia spalvytes pasirinkti, nes tikrai nenoreciau balagano tarp spalvu, reikia kad ir stalo korteles deretu g.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 25, 17:55)
labai grazus kvietimai - saunuole  4u.gif  pliusas vien uz tu perliuku ir sirduciu klijavima  thumbup.gif gal ir vestuves bus panasios tematikos ir spalvu?  ax.gif  manau labai grazu butu  bigsmile.gif


ar vestuves bus juros tematika dar neapsisprendem, noreciau sales papuosimus ir ant stalu staltieses, derinti su melsva ir auksine spalva, bet ziuresim ka kavine tures pasiulyti 4u.gif dar turim truputi laiko pamastymams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 25, 18:05)

4u.gif  4u.gif  o kur tu pirkai tas zvaigzdeles ir sirdutes ( cia kur ant nagu ar kokios neymatau  doh.gif  )  blush2.gif  blush2.gif  brangiai isejo ? ..o popieriu norejau paklausti jus kai sulnkiate per puse, daly nukerpate ar ne ?  blush2.gif  ax.gif


zvaigzdutes pirkau trijuose vietose: balionu salyje, senukuose ir akropolyje praejime yra suvenyru pardotuvele netoli "Eurokos" parduotuves, ten juros zvaigzdutes po 0,30lt, balionu salyje brangiausios po 2lt, tad truputeli apsisoviau blush2.gif sirdutes pirkau Panoramoj parduotuvej "Tiimari", ten ivairiausiu rankdarbiams skirtu karoliuku, aisku prisipirkau daugiau nei reikejo, net visu nepanaudojau ax.gif o ar brangiai gavosi? g.gif tai su viskuo man isejo gal 120lt, aisku man kvietimu reikejo 40 4u.gif o ir pas mane popierius ne per puse lenktas o i tris dalis tad nereikejo nieko kirpti clap.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2010 01 20, 13:49)
tavo cia lazeriu pjaustytas medzio kotas ir sakos?  g.gif  siaip pakvietimas visai grazus, bet man toks nevestuvinis...  blush2.gif


cia mano rankom pjaustyta ir klijuota viskas smile.gif nusipirkta tik popierius smile.gif na mano vestuviu spalva domintuojanti bus geltona smile.gif ir rudeni todel apacioje krentantys lapeliai smile.gif

QUOTE([fillette] @ 2010 01 20, 16:55)
man ideja grazi... tik as gal daryciau du medzius ir juos perrisciau kokiu kaspinu (piesinyje ar karpinyje - nesvarbu, cia tik ideja  mirksiukas.gif ) o siaip tai graziai viskas atrodo - tik patikrink gelytes, kad butu gerai priklijuotos, nes jos megsta nukristi kartais  mirksiukas.gif


na gal dabar ir as jau kazka daryciau kitaip bet kai ju atsipjaustai virs 30 smile.gif tai ir po viena medi jau iki kaklo biggrin.gif
Atsakyti