Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE(Babetta @ 2010 01 18, 18:58)
siaip chia ne skelbimu- paslaugu skyrelis  g.gif  JEIGU KA  lotuliukas.gif

as tik domejausi ar idomu tai smile.gif
Atsakyti
teip teip.... rolleyes.gif
Atsakyti
tai taip ir nesupratau idomu tai suzadetiniams ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2010 01 18, 14:46)
O ka galvojat apie kvietimus internetu?
tiksliau jeigu butu visa svetaine jusu vestuvems.  g.gif ir kvietimas ir atvykimo zemelapis,gal dovanu sarasas, info pamergems ir pabroliams, mergavkario ar bernvakario foto.. o po to gal ir vestuviu foto sudeti ir yra vienas linka siuntineti draugams pasiziuret. hm?  g.gif

toki psl galvoju daryti kaip prieda prie kvietimu ar savethe date magnetuku, kad daugiau info gautu bigsmile.gif man kazkaip norisi tikrus popierinius kvietimus siusti, o puslapi kaip prieda naudoti pasiskatymams... g.gif
Atsakyti
Būna popieriaus parduotuvėse labai gražių kortelių. Tada visa kita galima jau pačiam padaryti. Mes taip ir darysim. Šiltesni rankų darbo kvietimai...
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 19, 03:23)
Būna popieriaus parduotuvėse labai gražių kortelių. Tada visa kita galima jau pačiam padaryti. Mes taip ir darysim. Šiltesni rankų darbo kvietimai...

O kam knistis be reikalo po parduotuves kai ir taip kainos kvietimu siomis dienomis juokingos pasidare, pasisukinejau truputi internete ir radau nebrangiu kvietumu cia www.dovanos1.lt. Uzsisakiau internetu ir padare viska per 2 savaites. Labai patenkinti likom. smile.gif
Dar teko dometis elstera, ter irgi graziu turi bet truputi brangoka.
Atsakyti
QUOTE(dezigner @ 2010 01 19, 15:37)
O kam knistis be reikalo po parduotuves kai ir taip kainos kvietimu siomis dienomis juokingos pasidare, pasisukinejau truputi internete ir radau nebrangiu kvietumu cia www.dovanos1.lt. Uzsisakiau internetu ir padare viska per 2 savaites. Labai patenkinti likom. smile.gif
Dar teko dometis elstera, ter irgi graziu turi bet truputi brangoka.


Na, kam be reikalo, kam ir ne smile.gif Kiekvienam savo. Mes nenorim padarytų kvietimų. Norim ir patys prisidėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2010 01 18, 18:04)
tai taip ir nesupratau idomu tai suzadetiniams ar ne. g.gif

idomu tai idomu... bet as ir pati galiu toki puslapiuka susikurti per blogspot.com mirksiukas.gif nemazai tokiu puslapiuku yra sukurta ir moketi nei cento nereikia... thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 19, 00:23)
Būna popieriaus parduotuvėse labai gražių kortelių. Tada visa kita galima jau pačiam padaryti. Mes taip ir darysim. Šiltesni rankų darbo kvietimai...

QUOTE(dezigner @ 2010 01 19, 12:37)
O kam knistis be reikalo po parduotuves kai ir taip kainos kvietimu siomis dienomis juokingos pasidare, pasisukinejau truputi internete ir radau nebrangiu kvietumu cia www.dovanos1.lt. Uzsisakiau internetu ir padare viska per 2 savaites. Labai patenkinti likom. smile.gif
Dar teko dometis elstera, ter irgi graziu turi bet truputi brangoka.

manau (ne)eiline atsake uz mane - ranku darbo kvietimai yra siltesni wub.gif bet cia kaip kam kas patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
o cia mano galutinis variantas smile.gif
Atsakyti
tavo cia lazeriu pjaustytas medzio kotas ir sakos? g.gif siaip pakvietimas visai grazus, bet man toks nevestuvinis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 01 20, 08:59)
o cia mano galutinis variantas smile.gif

man ideja grazi... tik as gal daryciau du medzius ir juos perrisciau kokiu kaspinu (piesinyje ar karpinyje - nesvarbu, cia tik ideja mirksiukas.gif ) o siaip tai graziai viskas atrodo - tik patikrink gelytes, kad butu gerai priklijuotos, nes jos megsta nukristi kartais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 20, 16:55)
man ideja grazi... tik as gal daryciau du medzius ir juos perrisciau kokiu kaspinu (piesinyje ar karpinyje - nesvarbu, cia tik ideja  mirksiukas.gif ) o siaip tai graziai viskas atrodo - tik patikrink gelytes, kad butu gerai priklijuotos, nes jos megsta nukristi kartais  mirksiukas.gif


Aš apie medžius tą patį pagalvojau thumbup.gif
Atsakyti