Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Savo vestuvems kvietimus uzsisakiau S.Jokuzio spaustuveje. Likau labai patenkinta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai siandie susipirkau reikalingas priemones,tai bandysiu daryt savo rankom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2007 07 01, 21:43)
As tai siandie susipirkau reikalingas priemones,tai bandysiu daryt savo rankom  tongue.gif

o gal gali parodyti kokius darysi ir is ko?
Atsakyti
Labukas,
perskaiciau visa tema, pasitariau su MB ir nusprendem savo rankom daryti, dar laiko yra iki sventes, tai jei jau labai nesigaus, tai dar bus galimybe uzsisakyti arba pvz nusipirkti jau padarytus smile.gif
visoms sekmes! kai jau turesiu koki varianta butinai ikelsiu parodyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
as birzelio 23 d. atsvenciau jau savo vestuves, bet pamaciau tema apie kvietimus ir sugalvojau pasidalinti patirtimi. As kvietimus dariau pati. Pagalvojau, kad as pati geriausiai galiu perteikti pakvietimo ir busimo baliaus nuotaika. Ir niekas uz mane to geriau nepadarys ax.gif Pirkau Office 1 sidabrines spalvos su violetiniu atspalviu popieriu (A4 formato), sulanksciau ji i tris dalis ir perrisau medziagine sidabrine juostele. Kadangi vestuves vyko uz miesto, o dauguma sveciu buvo nevietiniai, tai tame pakvietimo lape atspausdinau ne tik kvietimo teksta, bet ir zemelapi bei komentara, kaip baliaus vieta pasiekti. tongue.gif
Gavosi visai graziai ir originaliai. Zinoma nesiskelbiau, kad as cia pati dariau, bet sulaukiau ir netiesioginiu pagyrimu ax.gif Buvo komentaru, kad tokio subtilaus ir originalaus kvietimo niekada dar nebuvo gave blush2.gif
Taigi siulau pasitelkti fantazija ir sukurti savo kvietima. Efektas garantuotas thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi bandėm padaryti savo rankomis, bet laiko ir kruopštumo pritrūko smile.gif Ir šiaip nesėkmingai, tai per storą popierių nusipirkome, tai plonesnis pigiai atrodė doh.gif Aš tai turiu draugę maketuotoją, kuri padaro pakvietimus arba pagal jaunųjų pavyzdį arba savo kažką pasiūlo. Ir tikrai pigiau negu parduotuvėse, o kokybė ta pati...Pasieškokite tokių ir savo tarpe, o jei reik galiu ir saviškę parekomenduoti. Rašykite į A.Ž., nes jei čia parašysiu jos kontaktus tai dar nuskambės kaip reklama biggrin.gif
Atsakyti
Galiu pagelbėti su vestuviniais kvietimais, stalo kortelėmis, saldainių popierėliais. Kam aktualu, rašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
As save vestuvems taip pat dariau pakvietimus pati. Labai liuks isejo. Pirkau popieriu specialiai atvirukams, siulu sidabro splvos, raudonu plonu silkiniu juosteliu bei raudonu karoliuku. Karoliukus veriau ant siulu, o tuos siulus ivairiai kryzmai viniojau ant atviruko, uzdejau raudonas juosteles V raide, ir kaip galutini akcenta priklijavau sirdele. Labai daug darbo, bet labai idomu ir labai liuks isejo thumbup.gif
I vidu dejau ranku darbo popieriu su ziedlapiais dziovintais, ant jo atspausdinus pakvietimo teksta, kuri eilerascio forma patys sukureme lotuliukas.gif
Tik gaila, nepasidarem sau kvietimo atsiminimui, bet dar liko priemoniu, tai manau, kad dar pasidarysim kada.
Dabar ruosiuosi daryt ir sveciu korteles ta pacia tema kaip ir kvietimai buvo.

Atsakyti
Pabandysiu ir as savo kvietima ikelti 4u.gif Gal kam patiks g.gif blush2.gif
nu ir neiseina.... ech...
patarkit, kaip tai padaryt... blush2.gif
Atsakyti
O aš vat kaip tik šiuo metu forumą beskaitydama darau kvietimukus blush2.gif Tik labai jau lėtai gaunasi viskas verysad.gif Reikia kokių 30, padariau kol kas tik 17, ir tai dvi savaites sugaišiau, nes neturiu laiko pastoviai daryti verysad.gif
Atsakyti
Mano pakvietimai:

Mano menas
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 12, 22:29)
Pabandysiu ir as savo kvietima ikelti 4u.gif  Gal kam patiks g.gif  blush2.gif
nu ir neiseina.... ech...
patarkit, kaip tai padaryt... blush2.gif

tau dar neleidzia ikelti, nes 100 zinuciu neesi parasiusi mirksiukas.gif
Atsakyti