Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Mes kvietimus pirkom Kaune Ozeskienes gatvej, ten labai didelis pasirinkimas, grazius issirinkom thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=Linutelia,2009 04 24, 21:33]
Mes kvietimus pirkom Kaune Ozeskienes gatvej, ten labai didelis pasirinkimas, grazius issirinkom thumbup.gif ax.gif

Kurioj vietoj Ozeskienes gatveje ?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2009 04 19, 16:19)

Labai grazus kvietimai  thumbup.gif



labai dekui blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Garbanelele @ 2009 04 19, 21:05)
As irgi pati pasidariau kvietimukus  smile.gif . Labai daug reikejo, tai pinigeliu pirkimui tiek sau leist negalejau. Paprasti manieji, bet is visos sirdies daryti. Geriausia, kai zmones apsidziaugia naujiena taip suzinoje  biggrin.gif . http://foto.mail.ru/list/roziukas/1



labai grazu wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Babetta @ 2009 04 19, 22:07)
tai kad labai smagus tavo kvetimai gavos  Garbanelele thumbup.gif  thumbup.gif

colliuke- tavo ir super thumbup.gif
ziurek dar kaip galima panaisai ala kaip tu darei islankstyti... ideja panasi
user posted imageuser posted image



Dekui ax.gif pavyzdeliuose irgi nuostabus kvietimai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=krugile,2009 04 25, 14:48]
[quote=Linutelia,2009 04 24, 21:33]
Mes kvietimus pirkom Kaune Ozeskienes gatvej, ten labai didelis pasirinkimas, grazius issirinkom thumbup.gif ax.gif

Kurioj vietoj Ozeskienes gatveje ?
[/quote]

Ozeskienes 18A 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 25, 15:30)
Ozeskienes 18A  4u.gif


As ir ten pirkau mirksiukas.gif tik nezinau dabar kur juos uzrasyt doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
taigi jau pradejau dalinti pakvietimus kuriuos piese mums vaikai! (labai ivairaus amziaus, pradedant 2,5 metuku ir baigiant 14 metu vaikais). Pakvietimai visis gavosi isskirtiniai! ne vieno nera tokio paties ar kazkokia dalim nukopijuoti! Buvau super suzaveta! blink.gif :lotuliukas:Na, jie spalvoti visi, kiekvienas piestas su mintimi, ir isskirtinai isreikstas! thumbup.gif thumbup.gif kiekvienas gaves pakvietima, idemiai apziuri ne teksta o pati piesini thumbup.gif zinoma, esu patenkinta tik todel, kad galvojom kazko neiprasto biggrin.gif ir visai nenorejau ruzavu ar baltu sirduciu, drugeliu ir visokiu kazkokiu popsisku blizgansiu dalyku blush2.gif
Na, visiems patiko thumbup.gif thumbup.gif Pacius pakvietimus idejau pacios rankokims darytus bordinio popieriaus vokus perristus (suristus, uzdarytus) auksine juostele thumbup.gif thumbup.gif
Esu patenkinta!!!
Atsakyti
labai grazus kvietimai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes,
turiu toki klausima- gal kuri zinot kur galima nusipirkti tokiu lapu, kaip ant pakietimu 35 psl? g.gif
turiu omeny ,,dziovintus,, medziu lapus, kur matosi gysleles ir buna ivairiu spalvu.
Atsakyti
QUOTE(chromosoma @ 2009 05 10, 18:23)
Sveikos auksarankes,
turiu toki klausima- gal kuri zinot kur galima nusipirkti tokiu lapu, kaip ant pakietimu 35 psl? g.gif
turiu omeny ,,dziovintus,, medziu lapus, kur matosi gysleles ir buna ivairiu spalvu.

Man atrodo, kad tai ranku darbo popierius smile.gif
Atsakyti
ne, ne popierius, butent medziu lapai dziovinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chromosoma @ 2009 05 10, 18:23)
Sveikos auksarankes,
turiu toki klausima- gal kuri zinot kur galima nusipirkti tokiu lapu, kaip ant pakietimu 35 psl? g.gif
turiu omeny ,,dziovintus,, medziu lapus, kur matosi gysleles ir buna ivairiu spalvu.



turi omeny pati lapa?? gyslota???
Siaures miesteli prie Thomas Philips yra augalu parduotuve - ten yra pirkt ... ir po to salimasi dar yra augalu prekes- ten va ir yra. vien zo vaziuok i Siaures miesteli salia RIMI atrasi zailas centras ar zalias miestas vadinas... matysis tikrai vaizuojant.
siulau po sitas dvi pasidairyti. 4u.gif

Atsakyti
kvietimus i vestuves dariau pati.... man buvo labai malonu viska daryti paciai.... butinai nufotografuosiu ir parodysiu blush2.gif tik kad ne labai mku ideti foto i puslapi smile.gif
Atsakyti