Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

man atrodo daugiausia laiko yra susiperkalioti visas smulkmes- is ko darysi kvietima. po to jau ikvepi gerai - prisedi ir einas..

something else - sekmes 4u.gif je ireiks pagalbos brukstelk. bandysim padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes savo ideja nunesem i spaustuve ir mums pasiule kelis variantus,is kuriu viena pasirinkom,pakoregavom,ir gavosi tas kas gavosi smile.gif dar tos pacios tematikos kaip ir kvietimai pagamino mums limpancias etiketes ant buteliu,tai daug kas sau kaip prisiminima pasieme ax.gif ,as apie gerimus smile.gif
Atsakyti
As gaminsiu pati, man paciai lb norisi, megstu pasikrapstyti smile.gif Isigyjau baltu atviruciu su blizguciu ornamentais, popieriaus vidiniam atvirukui (ant kurio tekstas). Masciau abu perjuosti juostele, bet nelabai ziurisi, tai dar pamastysiu kaip sukomponuoti, bet pabandymas daugmaz toks.

Beto, dar pati gaminsiu ir stalo korteles bei pakuosiu dovaneles sveciams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neo_laura: 02 balandžio 2009 - 14:19
QUOTE(Neo_laura @ 2009 04 02, 14:18)
As gaminsiu pati, man paciai lb norisi, megstu pasikrapstyti smile.gif Isigyjau baltu atviruciu su blizguciu ornamentais, popieriaus vidiniam atvirukui (ant kurio tekstas). Masciau abu perjuosti juostele, bet nelabai ziurisi, tai dar pamastysiu kaip sukomponuoti, bet pabandymas daugmaz toks.

Beto, dar pati gaminsiu ir stalo korteles bei pakuosiu dovaneles sveciams.



O kokias dovaneles galvoji daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2009 04 02, 15:56)
O kokias dovaneles galvoji daryti?  blush2.gif


Galvoju graziai supakuoti nedideles simbolines sokolado plyteles su padekos rasteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2009 04 02, 15:05)
Galvoju graziai supakuoti nedideles simbolines sokolado plyteles su padekos rasteliu smile.gif



mes irgi kazka panasaus, ar netgi prie stalo korteles kokia saldaini-sirdute prilipinti ir padeka parasyti.. g.gif dar reikes pasukti galvele..
Atsakyti
Joa, mes irgi pradzioje mastem, gal kokias dekoruotas zwakeles, bet vis delto nemazai susidaro, nes teveliams, seneliams ir svotams atskirai iteiksime galbut zvakides, gal angelu skulptureles. Tad nusprendem, kad visiems bus simboliskai po koki idomesni saldaini ar sokolado plytele graziai ipakuota ir su padekos rasteliu pvz.: "Aciu, kad esate su mumis" ar pan. Juk svarbiausia, kad bus parodytas demesys, o ta dovanele bus smulkmenele.
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2009 04 02, 15:37)
Joa, mes irgi pradzioje mastem, gal kokias dekoruotas zwakeles, bet vis delto nemazai susidaro, nes teveliams, seneliams ir svotams atskirai iteiksime galbut zvakides, gal angelu skulptureles. Tad nusprendem, kad visiems bus simboliskai po koki idomesni saldaini ar sokolado plytele graziai ipakuota ir su padekos rasteliu pvz.: "Aciu, kad esate su mumis" ar pan. Juk svarbiausia, kad bus parodytas demesys, o ta dovanele bus smulkmenele.



Na taip, bet is kiekvienos smulkmeneles susidaro vis tiek nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteona @ 2009 04 04, 19:16)
Tam, kad kiti zinotu, ka perka.

Koks skirtumas plagijatą ar originalą žmogus perka?Jeigu jis pats pasirenka,ar jam pirkti,ar ne.Niekas per prievartą juk nekiša.Ir šiaip niekur nebuvo parašyta,kad "va aš tuos kvietimus darau užsakymams",ir tikrai nekvepėjo reklama. mirksiukas.gif
Beje,cituojant kitų žmonių postus,nebūtina juos cituoti su visa paklode nuotraukų. doh.gif

O kvietimai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 04 04, 20:42)
Koks skirtumas plagijatą ar originalą žmogus perka?Jeigu jis pats pasirenka,ar jam pirkti,ar ne.Niekas per prievartą juk nekiša.Ir šiaip niekur nebuvo parašyta,kad "va aš tuos kvietimus darau užsakymams",ir tikrai nekvepėjo reklama.  mirksiukas.gif
Beje,cituojant kitų žmonių postus,nebūtina juos cituoti su visa paklode nuotraukų.  doh.gif

O kvietimai gražūs  wub.gif


Nieks ir nesake, ar cia plagijatas, ar ne. Rasiau, kad ATRODO LYG BUTU NUPLAGIJUOTI. Cia mano nuomone, o ne kazkoks kaltinimas ar smeiztas. Zmogus Lietuvoj, kiek zinau, turi teise issakyt savo nuomone. Ko cia putotis ir siaustis, jei kazkas pasako nuomone? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteona @ 2009 04 05, 01:07)
Nieks ir nesake, ar cia plagijatas, ar ne. Rasiau, kad ATRODO LYG BUTU NUPLAGIJUOTI. Cia mano nuomone, o ne kazkoks kaltinimas ar smeiztas. Zmogus Lietuvoj, kiek zinau, turi teise issakyt savo nuomone. Ko cia putotis ir siaustis, jei kazkas pasako nuomone?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nežinau,kur matėt,kad kas nors putotųsi,bet jei jums pasivaideno,tai jau tada į bažnyčią reik eit,jei vaidenasi.Tiesiog,jeigu svaidotės tokiais žodžiais kaip "plagijatas" ar "atrodo kaip plagijatas",kas mano nuomonė yra visiškai tas pats,tai turėtumėt ir argumentuotai pagrįsti savo nuomonę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau keleta graziu mano akiai kvietimu, galesit paplagijuoti wink.gif pasisemt minciu pries uzsisakinedamos ar darydamos kvietimus
thumbup.gif
user posted image
user posted image
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]
user posted image
Papildyta:
[quote=~Jacinta~,2009 04 05, 21:42]
Kokia tu keista! g.gif

As pati pas sia forumiete pries kelis menesius uzsisakiau pakvietimus ir stalo korteles... Isisirinkau kokiu pati noriu. ax.gif Gautas rezultatas pranoko lukescius, labai kokybiskai ir graziai atliktas darbas! thumbup.gif
Dekui Arminux! 4u.gif

Labai grazus 4u.gif
Atsakyti