Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Nelabai suprantu tokiu korteliu tikslingumo ir reiksmes? o kam tada pakvietimai? mes tuokiames liepa, o pakvietimus pradesim dalint kita menesi smile.gif
O kam dar ta kortele? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 03 26, 19:06)
Nelabai suprantu tokiu korteliu tikslingumo ir reiksmes? o kam tada pakvietimai? mes tuokiames liepa, o pakvietimus pradesim dalint kita menesi  smile.gif
O kam dar ta kortele? g.gif  blink.gif


Buna, kad zmones nezino dar tikslios valandos ar pobuvio vietos, tai tiesiog issiuncia save the date, kad nieko tai dienai neplanuotu, o veliau, kai jau viskas yra aisku, issiuncia kvietimus su konkreciom detalem, zemelapiais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Guanyin @ 2009 03 26, 19:13)
Buna, kad zmones nezino dar tikslios valandos ar pobuvio vietos, tai tiesiog issiuncia save the date, kad nieko tai dienai neplanuotu, o veliau, kai jau viskas yra aisku, issiuncia kvietimus su konkreciom detalem, zemelapiais ir t.t.


Man pačiai teko su tuo susidurti. Užsienyje tikrai yra vertinamu tokie "prieškvietimai". Ten taip viską suplanuoja, kad net gražu žiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(Guanyin @ 2009 03 26, 20:13)
Buna, kad zmones nezino dar tikslios valandos ar pobuvio vietos, tai tiesiog issiuncia save the date, kad nieko tai dienai neplanuotu, o veliau, kai jau viskas yra aisku, issiuncia kvietimus su konkreciom detalem, zemelapiais ir t.t.


Na, dabar bent jau aisku, kam to reikia blush2.gif aciukas, uz paaiskinima ax.gif
Gal kas turi kokiu pasiulymu ar pavyzdziu kas rasoma kvietimo tekste.
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 03 26, 22:02)
Man pačiai teko su tuo susidurti. Užsienyje tikrai yra vertinamu tokie "prieškvietimai". Ten taip viską suplanuoja, kad net gražu žiūrėti...

Labai grazus jusu darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 03 26, 23:02)
Na, dabar bent jau aisku, kam to reikia  blush2.gif aciukas, uz paaiskinima  ax.gif
Gal kas turi kokiu pasiulymu ar pavyzdziu kas rasoma kvietimo tekste.


O reikia standartinio ar originalaus teksto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guanyin @ 2009 03 26, 22:58)
O reikia standartinio ar originalaus teksto? smile.gif



Na tiks bet koks, turiu viena pakvietima pries nosi, o su kuo palygint ar "paslifuot" pagal save ir neturiu kaip blush2.gif

Ir kilo klausimelis toks: ka daryt su vokais kvietimams? Gal kas turi kokiu minciu?
Nes man pastaruoju metu visai minciu nera... jokiais klausimais.... sad.gif
Atsakyti
Va galiu ir as savo kvietimais pasigirti stai jie
http://www.graziosve..._id=31&pic=1009

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 03 27, 12:24)
Va galiu ir as savo kvietimais pasigirti stai jie 
http://www.graziosve..._id=31&pic=1009

wub.gif  wub.gif  wub.gif

labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
http://www.perurama.lt/
cia tikrai yra graziu pakvietimu thumbup.gif
Atsakyti
o aš norėčiau pati pasigaminti... na, kad ir mėgėjiškus, paprastesnius, bet pati mintis, kad mano daryti, man labai jauki. plius ir pats procesas turėtų būti malonus :0 tik kaip rasti jam laiko doh.gif
Atsakyti
Suprantu tave... pati buvau pasiryzusi gamintis nieko ten sudetingo per daug nera tik kruopstumo ir LAIKO reikia , BET........ milijonai darbu dar mokslai vakarais ir Gavosi taip kaip gavosi, kad arba buciau likusi be kvietimu arba reikejo uzsisakyti, mano kvietimai ranku darbo, aisku ne mano, bet vistiek thumbup.gif
Atsakyti