Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Aš irgi daug žiūrinėjuosi visokių nuorodų ir radau tokį naują dalyką: kvietimus ant mikroplaušo.

Man pasirodė visai įdomu ir dar nematyta. Paprašiau atsiuntė keletą pavyzdžių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Man tai paskutinis labai gražus wub.gif Aišku reikėtų gyvai viską pažiūrėti ir pačiupinėti smile.gif
Atsakyti
[quote=Auksuole,2009 02 24, 11:56]
Aš irgi daug žiūrinėjuosi visokių nuorodų ir radau tokį naują dalyką: kvietimus ant mikroplaušo.

Man pasirodė visai įdomu ir dar nematyta. Paprašiau atsiuntė keletą pavyzdžių:


Man jie schmoll.gif, nu kazkokie nemieli, salti, niurus ir labai jau oficialus atrodo.. Sau tokiu nesirinkciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano fėja @ 2009 02 24, 12:02)
Man jie  schmoll.gif, nu kazkokie nemieli, salti, niurus ir labai jau oficialus atrodo.. Sau tokiu nesirinkciau g.gif


Na čia reikia gyvai pamatyti, bet kiek rašė tai jie kaip tik labai šilti, nes atrodo kaip mediniai smile.gif
Aišku, kiekvienas rinksis tą, kas atrodo priimtina smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites.. Jungiuosi prie jusu burio, nes man irgi kvepia sutuoktuvemis.. 4u.gif

As manau kvietimai - tai mielas vestuviu akcentas, demesys sveciams..
Pati jau kelis vakarus darbuojuosi, nes pati juos gaminsiu.. mirksiukas.gif

O jus? 4u.gif
Atsakyti
man taip pat laabai miela gauti kvietima daryta paciu jaunuju.

as ir pati tuoj uzsiimsiu situ reikaliuku. tik vis neapsisprendziu kokiu noriu ax.gif
Atsakyti
[quote=sauliki,2009 02 17, 20:06]
Sveikutes busimos ir buvusios nuotakos 4u.gif
Labai daug kam is nuotaku padejau pasirupinti siomis dezutemis-kvietimais. Jei kam nors dar reikia, tai galiu parupinti "pliku" dezuciu,o jei kas pageidauja,tai galiu padaryti netgi kvietimus biggrin.gif aisku spalva gali buti paderinta kokios reikia thumbup.gif mano kvieciami sveciai buvo labai nustebe ir pamaloninti tokiu kvietimu bigsmile.gif


Sveikute, sauliki,. Kokia dezutes vnt. kaina. Ir kiek dar ju turi? blush2.gif
Atsakyti
[quote=konica,2009 02 25, 17:10]
[quote=sauliki,2009 02 17, 20:06]
Sveikutes busimos ir buvusios nuotakos 4u.gif
Labai daug kam is nuotaku padejau pasirupinti siomis dezutemis-kvietimais. Jei kam nors dar reikia, tai galiu parupinti "pliku" dezuciu,o jei kas pageidauja,tai galiu padaryti netgi kvietimus biggrin.gif aisku spalva gali buti paderinta kokios reikia thumbup.gif mano kvieciami sveciai buvo labai nustebe ir pamaloninti tokiu kvietimu bigsmile.gif
Sveikute, sauliki,. Kokia dezutes vnt. kaina. Ir kiek dar ju turi? blush2.gif
[/quote]
Sveika man kaip tik reikalingi kvietimukai, gal gali atsiust kokiu pavyzduku 4u.gif
Atsakyti
[quote=konica,2009 02 25, 16:10]
[quote=sauliki,2009 02 17, 20:06]
Sveikutes busimos ir buvusios nuotakos 4u.gif
Labai daug kam is nuotaku padejau pasirupinti siomis dezutemis-kvietimais. Jei kam nors dar reikia, tai galiu parupinti "pliku" dezuciu,o jei kas pageidauja,tai galiu padaryti netgi kvietimus biggrin.gif aisku spalva gali buti paderinta kokios reikia thumbup.gif mano kvieciami sveciai buvo labai nustebe ir pamaloninti tokiu kvietimu bigsmile.gif
Sveikute, sauliki,. Kokia dezutes vnt. kaina. Ir kiek dar ju turi? blush2.gif
[/quote]


Laba diena,
mane domintu tos dezeles! kokia vnt kaina ir kokiame mieste Jus esate? gal galite duoti savo kontaktus? aciu labai.
Atsakyti
o man kilo toks klausimas, gal kuri ir toki jau isprendet? tai va - po kaledu buvom vestuvese, tai teko girdeti kaip vieni is sveciu ( kurie buvo labai isipuste) o vestuves buvo restorane paparastos, visi kukliai ap-sirenge, jokiu pustu sukniu ryskiu spalvu, vakariene, nebuvo pirslio, tik muzikantai kurie grojo dziaza, ir t.t. tai va tai cia priesistore... dbr man jau pacaii reikia siusti kveitimus ir as niekaip nesugalvojau kaipparasyti kad vyks ne vestuviu balius , o vestuviu kuklus balius, t.y. nu kad zmones neprisigalvotu kad reikia pasipuost labaiusiai ... ir .t.t.
nu tikiusoi suprasit ko klausiu?

kurpiu teksta kvietimui help.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 03 02, 20:37)
o man kilo toks klausimas, gal kuri ir toki jau isprendet? tai va - po kaledu buvom vestuvese, tai teko girdeti kaip vieni is sveciu ( kurie buvo labai isipuste) o vestuves buvo restorane paparastos, visi kukliai ap-sirenge, jokiu pustu sukniu ryskiu spalvu, vakariene, nebuvo pirslio, tik muzikantai kurie grojo dziaza, ir t.t. tai va tai cia priesistore... dbr man jau pacaii reikia siusti kveitimus ir as niekaip nesugalvojau kaipparasyti kad vyks ne vestuviu balius , o vestuviu kuklus balius, t.y. nu kad zmones neprisigalvotu kad reikia pasipuost labaiusiai ... ir .t.t.
nu tikiusoi suprasit ko klausiu?

kurpiu teksta kvietimui  help.gif


Tokiu atveju kvietimuose irasomas APRANGOS KODAS (DRESS CODE).
Atsakyti
o kiek yra normalu skirti pinigu kvietimams?
nes snd su MB buvom popieriu namuose ir nu paskaiciavo netoli 300 lt? Pagalvojau, kad daugoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 03 kovo 2009 - 19:40
QUOTE(panelė J @ 2009 03 03, 20:39)
o kiek yra normalu skirti pinigu kvietimams?
nes snd su MB buvom popieriu namuose ir nu paskaiciavo netoli 300 lt? Pagalvojau, kad daugoka.


na tai paskaičiuok kiek gali leisti vienam kvietimui, na aš manau iki kokių 3 lt vienas kvietimas turėtų būti, bet čia pagal kiekvieno galimybes ax.gif
Atsakyti