Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Pasirodysiu ir aš saviškius kvietimus wub.gif
Spausdinta ant tokios popieriaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 20 vasario 2009 - 22:50
QUOTE(myliu``tave @ 2009 02 20, 23:44)
Pasirodysiu ir aš saviškius kvietimus  wub.gif
Spausdinta ant tokios popieriaus  ax.gif




Labai grazus kvietimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 02 20, 22:44)
Pasirodysiu ir aš saviškius kvietimus  wub.gif
Spausdinta ant tokios popieriaus  ax.gif

labai graziai atrodo.. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai,mergytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 02 20, 23:44)
Pasirodysiu ir aš saviškius kvietimus
Spausdinta ant tokios popieriaus 

Labai dailus kvietimai! 4u.gif Patys darete?
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 02 21, 11:49)
Labai dailus kvietimai!  4u.gif  Patys darete?

Patys .Bet toks ir darymas čia blush2.gif Dėžutės pirktos,tai tik atspausdinom ant popieriaus tekstą ir surišom juostele. Ne kruopšti aš labai,tai man šis variantas pats geriausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 02 22, 01:25)
Patys .Bet toks ir darymas čia  blush2.gif  Dėžutės pirktos,tai tik atspausdinom ant popieriaus tekstą ir surišom juostele. Ne kruopšti aš labai,tai man šis variantas pats geriausias  smile.gif

Labai grazus Jusu pakvietimai..
O kokia kainyte tu dezuciu?is kur pirkote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diukute @ 2009 02 22, 10:03)
Labai grazus Jusu pakvietimai..
O kokia kainyte tu dezuciu?is kur pirkote? g.gif

Ačiū
Dėžutes pirkau "Droge",vieneto kaina 4.79 lt,gerai,kad man tik 7 reikėjo ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

noreciau as pasitarti su jum del vestuviniu pakvietimu blush2.gif

Esme tame, kad mes tokio kaip vestuviu baliaus nekelsime, tik tevus, senelius simoboliskai nusivesime i restorana vakarienes rolleyes.gif o patys kita diena isleksime medaus kopinet smile.gif

Klausimas toks. Ar reikia ruosti kvietimus draugams ir kitoms giminems, jei norime, kad jie ateitu su mumis pasidziaugti i baznycia? (i restorana vakarienes ju nekviesime?) Ar tokiu atveju kvietimai nereikalingi, o tik zodziu informuoti, kad tuokiames, jei norit, ateikit i baznycia? smile.gif

Kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 02 22, 15:08)
Sveikos,

noreciau as pasitarti su jum del vestuviniu pakvietimu  blush2.gif

Esme tame, kad mes tokio kaip vestuviu baliaus nekelsime, tik tevus, senelius simoboliskai nusivesime i restorana vakarienes  rolleyes.gif o patys kita diena isleksime medaus kopinet smile.gif

Klausimas toks. Ar reikia ruosti kvietimus draugams ir kitoms giminems, jei norime, kad jie ateitu su mumis pasidziaugti i baznycia? (i restorana vakarienes ju nekviesime?) Ar tokiu atveju kvietimai nereikalingi, o tik zodziu informuoti, kad tuokiames, jei norit, ateikit i baznycia? smile.gif

Kaip manot?  g.gif



Mano pusesere taip pat tuokesi. Ji paskalbino ir pranese. Manau, kad taip teisingiausia, nes kvietimas lyg ir ipareigoja ateiti, o situo atveju cia tik turi buti pranesimas, o zmones jei nori eina, jei nori ne.
Ir dar juk keliant vestuves, kvietimai siunciami tik tiems zmonems, kurie kvieciami i baliu, o kiti informuojami telefonu arba kitais budais uzsimenama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 02 22, 14:08)
Sveikos,

noreciau as pasitarti su jum del vestuviniu pakvietimu  blush2.gif

Esme tame, kad mes tokio kaip vestuviu baliaus nekelsime, tik tevus, senelius simoboliskai nusivesime i restorana vakarienes  rolleyes.gif o patys kita diena isleksime medaus kopinet smile.gif

Klausimas toks. Ar reikia ruosti kvietimus draugams ir kitoms giminems, jei norime, kad jie ateitu su mumis pasidziaugti i baznycia? (i restorana vakarienes ju nekviesime?) Ar tokiu atveju kvietimai nereikalingi, o tik zodziu informuoti, kad tuokiames, jei norit, ateikit i baznycia? smile.gif

Kaip manot?  g.gif

o mes rashem pakvietimus ir parashem, kad norime kad kartu pasidziaugtumet musu diena, todel kvieciame i baznytele.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(secrecy @ 2009 02 22, 23:34)
Mano pusesere taip pat tuokesi. Ji paskalbino ir pranese. Manau, kad taip teisingiausia, nes kvietimas lyg ir ipareigoja ateiti, o situo atveju cia tik turi buti pranesimas, o zmones jei nori eina, jei nori ne.
Ir dar juk keliant vestuves, kvietimai siunciami tik tiems zmonems, kurie kvieciami i baliu, o kiti informuojami telefonu arba kitais budais uzsimenama  mirksiukas.gif


as kazkaip irgi linkstu prie tokios minties.... rolleyes.gif
Atsakyti