Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

gal biski ne tiksliai parasiau ten jos siustis nereik, viska daryti gali online. puslapis http://purpletrail.com nors as is ten tik fonu prisikopinau thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,

rodau saviskius kvietimus blush2.gif . Nuotraukos nekokybiskos, nes vyras nuleke pas tevus, greitai nufotkino ir net nepaziurejo, kaip gavosi 4u.gif . Kvietimai daryti pries metus, todel jau visu nuglostyti, nuciupineti biggrin.gif

Kvietimai buvo iskarpyti, piesti ir klijuoti svarovskiukais.

Jei kam patiks, pagaminsiu blush2.gif
Papildyta:
Buvo dar vokas, tik vyras fotkindamas kaspina atvirksciai uzdejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(secrecy @ 2009 02 11, 21:36)
Labukas,

rodau saviskius kvietimus  blush2.gif . Nuotraukos nekokybiskos, nes vyras nuleke pas tevus, greitai nufotkino ir net nepaziurejo, kaip gavosi  4u.gif . Kvietimai daryti pries metus, todel jau visu nuglostyti, nuciupineti  biggrin.gif

Kvietimai buvo iskarpyti, piesti ir klijuoti svarovskiukais.

labai grazus thumbup.gif man patinka tokio stiliaus: ilgi ir gatefold ir drugeliai graziai padaryti wub.gif
tik man vienas dalykas kliuna, ne tik cia, bet pastebejau ir kituose kvietimuose kad parasyta "Kvietimas" doh.gif as manau tai visai nereikalinga ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal galite pasakyti kodel as negaliu pamatyti jokiu idetu nuotrauku - fotki tinkle. Galbut, kad neseniai prisijungiau prie sio tinklo?

Aciukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 02 12, 10:43)
labai grazus  thumbup.gif  man patinka tokio stiliaus: ilgi ir gatefold ir drugeliai graziai padaryti  wub.gif
tik man vienas dalykas kliuna, ne tik cia, bet pastebejau ir kituose kvietimuose kad parasyta "Kvietimas"  doh.gif  as manau tai visai nereikalinga  ax.gif


Aciu 4u.gif Del zodziu "kvietimas" - sutinku, skonio reikalas. As irgi zadejau nedeti, bet su vyru pasitareme ir nusprendeme visgi deti blush2.gif
Atsakyti
O as internetu uzsakinejau kvietimus sioje svetaineje . Norejau, kad kazka ekskliuzyvinio ir puosnaus sukurtu. Leido net paciai spalvas pasirinkti. Is pradziu bijojau, kad nepaciupinejus nezinosiu, kaip atrodo, bet atsiunte nuotraukas maketuku, kuriuos man kure ir galejau, kas netinka dar pakeisti. Vienu zodziu likau patenkinta ir sveciai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
ir musu kvietimai pagaliau atvyko thumbup.gif nors ir dvi savaites velavo doh.gif bet rezultatu esu labai patenkinta wub.gif
user posted image
Atsakyti
Naudinga informacija rašant kvietimus čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 02 18, 01:54)
user posted image

Man asmeniskai labai razus kvietimai 4u.gif
Atsakyti
Tesiam 4u.gif
Del tu sirdeles formos dezuciu pakvietimams, mano nuomone super liuks buvo pirmai tai padaryti (nuosirdziai pavydziu), bet kai puse miesto siuntines dabar tokias, bet jau neoriginalu ax.gif
Atsakyti
kAI pirma karta pamaciau tas dezutes, tai ir man labai patiko ideja. bet jei tai pasidarys masine prekyba, tuoj bus nebeidomu.... unsure.gif
Atsakyti
Labai graziu pakvietimu yra Vilniuje, "Elstera" smile.gif
www.elstera.lt
Atsakyti