Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Aš savo kvietimus tai pati dariau, bet toms, kurios ieško, kur jų galima nusipirkti, tai siulau pasidairyti Įspūdžių studijoje Vilniuje Helios centre (prie Vingio kino teatro). man ten visai neblogi pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 01 23, 06:59)
Aš savo kvietimus tai pati dariau, bet toms, kurios ieško, kur jų galima nusipirkti, tai siulau pasidairyti Įspūdžių studijoje Vilniuje Helios centre (prie Vingio kino teatro). man ten visai neblogi pasirode  mirksiukas.gif


tai cia ir yra elsteros parduotuve.... mes ten is uzsisakem... thumbup.gif pradzioje galvojau pati darytis, bet ten pamaciau tokius grazius wub.gif , kad man bent panasius pasidaryti be sansu doh.gif dabar laukiu kol padarys
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 01 23, 10:40)
tai cia ir yra elsteros parduotuve.... mes ten is uzsisakem...  thumbup.gif  pradzioje galvojau pati darytis, bet ten pamaciau tokius grazius  wub.gif  , kad man bent panasius pasidaryti be sansu  doh.gif  dabar laukiu kol padarys


Nenoriu nugasdinti... Ten daresi vyro sesuo stalo korteles ax.gif Padare kitos spalvos ir dar velavo schmoll.gif

Nu cia aisku, visur taip nutikti gali.. Bet tu ten visa paskambines, paklausinek, kaip ten reikalai sutavo kvietimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijana @ 2009 01 23, 09:30)
Nenoriu nugasdinti... Ten daresi vyro sesuo stalo korteles ax.gif  Padare kitos spalvos ir dar velavo schmoll.gif

Nu cia aisku, visur taip nutikti gali.. Bet tu ten visa paskambines, paklausinek, kaip ten reikalai sutavo kvietimais 4u.gif


kita savaite turetu buti... reikes skambinti ... is teisu dizianere su kuria bendravau tai tokia zioplavota... kelis kartus reikejo aiskinti kad pagaliau padarytu maketa kokio noriu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 01 23, 10:40)
tai cia ir yra elsteros parduotuve.... mes ten is uzsisakem...  thumbup.gif  pradzioje galvojau pati darytis, bet ten pamaciau tokius grazius  wub.gif  , kad man bent panasius pasidaryti be sansu  doh.gif  dabar laukiu kol padarys


Gal galit pasakyti kokios kainos ten uz 1 vnt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano fėja @ 2009 01 24, 09:19)
Gal galit pasakyti kokios kainos ten uz 1 vnt? ax.gif


kainos ivairios.. nuo 5 lt priklausomai kokio stiliaus nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2008 12 05, 21:05)
As jau irgi gavau siandien pakvietimus su stalo kortelem bigsmile.gif , ranku darbo! ax.gif

user posted image


nu fantastiskai grazus kvietimai wub.gif
Papildyta:
as ir jau gavau kvietimus ax.gif taip sakant dariau biskiuka rizikuodama, bet esu labai patenkinta blush2.gif dariausi "Elsteroj", nes esu uzsieny,neturejau is ko rinktis, bet patiko kaip padare savo darba ir nepasivargina y el. pasta pavyzdukus siusti smile.gif tik va kas nepatiko, kad uz 3 kvietimus, kuriuose norejau anglisko teksto ( viskas buvo mano yduota beliko tik isspauzdinti), jie paprase plius 10 litu doh.gif siaip menkniekis, bet kai pagalvoji, tai uz ka cia moket jei jiems net versti teksto nereikejo schmoll.gif buciau buvus LT tuo metu, tai butu turbut ne tik to 10 lt neeme, bet dar ir nuolaida padare likusiems biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2009 01 24, 21:46)
nu fantastiskai grazus kvietimai wub.gif
Papildyta:
as ir jau gavau kvietimus  ax.gif  taip sakant dariau biskiuka rizikuodama, bet esu labai patenkinta blush2.gif  dariausi "Elsteroj", nes esu uzsieny,neturejau is ko rinktis, bet patiko kaip padare savo darba ir nepasivargina y el. pasta pavyzdukus siusti smile.gif  tik va kas nepatiko, kad uz 3 kvietimus, kuriuose norejau anglisko teksto ( viskas buvo mano yduota beliko tik isspauzdinti), jie paprase plius 10 litu  doh.gif  siaip menkniekis, bet kai pagalvoji, tai uz ka cia moket jei jiems net versti teksto nereikejo  schmoll.gif  buciau buvus LT tuo metu, tai butu turbut ne tik to 10 lt neeme, bet dar ir nuolaida padare likusiems  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


siaip nesamone kad reikejo moketi papildomai... doh.gif nes as pas juos irgi uzsisakiau ir pas mus dauguma anglu kalba.. bet dziaugiuosi kad rezulatate gavot grazius kvietimus thumbup.gif
gal gali ideti parodyti savuosius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 01 25, 00:00)
...
gal gali ideti parodyti  savuosius blush2.gif


na, pasistengsiu ydeti greitu laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DitaD @ 2009 01 23, 03:40)
Forume daug dizaino paslaugas teikianciu mamyciu, galima susikontaktuoti ir paprasyti sumaketuoti kvietima, stalo korteles. Parduotuvese tikrai nieko gero nera... blush2.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
arba net pacioms pasidaryti, tai nera taip sudetinga, kaip gali atrodyti 4u.gif
Atsakyti
O mes savo vestuviu metiniu vakareliui (bus per Valentinkes) stai tokius kvietimus ir stalo korteles daremes.

user posted image
user posted image

Tiesa, gal kas tiksliai zinot, ar pirmos metines vadinasi popierines ar medvilnines, nes skirtinga informacija visur rasoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guanyin: 25 sausio 2009 - 20:44
QUOTE(Guanyin @ 2009 01 25, 18:41)
O mes savo vestuviu metiniu vakareliui (bus per Valentinkes) stai tokius kvietimus ir stalo korteles daremes.


grazu wub.gif .. bet negi net metinem reikia stalo korteliu g.gif
Atsakyti