Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

vakar buvau pasiziureti savo pakvietimo pavyzdi, nes darausi pati, mat as norejau kad atvirute butu su musu nuotrauka, iseksiu kaspineli, irasysiu zodzius ir beligs tik iteikti bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
LAbas smile.gif dar kiek zinau santuoku rumuose Vilniuje yra, pries metus mazdaug uzsakinejom, savaite laiko daro mazdaug smile.gif bet labai grazios yra smile.gif dar yra ir stalo korteles irgi ranku darbo tongue.gif
Atsakyti
prisiskaiciau sita skyreli...kokius jus visos meniskos... g.gif as tai visai neturiu gisleles kurimui paisymui tt.....

pirkau as visa paketa...kvietimai vokai kaspineliai adresu lipdukai ir t.t....ir viskas paruosta printinimui kompiuteriu...teksta parasiau issirinkus srifta ir dydi kompiuteriu...

kadangi mano vestuviu spalvos ruda su kremine(ivory) tai ir kvietimai ir tortas ir staltieses ir kedziu uzvalkalai tokiu spalvu.... ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 12 05, 00:41)

kadangi mano vestuviu spalvos ruda su kremine(ivory) tai ir kvietimai ir tortas ir staltieses ir kedziu uzvalkalai tokiu spalvu.... ax.gif


labai grazu thumbup.gif ir dar spalvos tinkancios i tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 12 05, 03:41)
prisiskaiciau sita skyreli...kokius jus visos meniskos... g.gif  as tai visai neturiu gisleles kurimui paisymui tt.....

pirkau as visa paketa...kvietimai vokai kaspineliai adresu lipdukai ir t.t....ir viskas paruosta printinimui kompiuteriu...teksta parasiau issirinkus srifta ir dydi kompiuteriu...

kadangi mano vestuviu spalvos ruda su kremine(ivory) tai ir kvietimai ir tortas ir staltieses ir kedziu uzvalkalai tokiu spalvu.... ax.gif
user posted image



oho tikrai grazus, o gal galetum pasakyti kur juos pirkai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sherniukas @ 2008 12 05, 11:17)
oho tikrai grazus, o gal galetum pasakyti kur juos pirkai? rolleyes.gif

mergaites gyvenu usa...tai visokiu groziu cia yra...visokiu spalvu ...visokiu temu ir t.t......pasirinkimas didelis.....nusiperki paketa ten viskas buna net tekstu pavyzdziai su komputeriu isprintini arba ranka rasai ir viskas...... 4u.gif as viska komputeriu parasiau.....kvietima, adresa, kortele apie pranesima dar dalyvaus ir tt....

dabar ziemos vestuviu spalva raudona....nes pastebejau labai daug kvietimu raudonos spalvos parsidavineja
....o mano vestuves jau rytoj mergaites..... unsure.gif nu ir laikas greitai bega
Atsakyti
As jau irgi gavau siandien pakvietimus su stalo kortelem bigsmile.gif , ranku darbo! ax.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

Cia irgi ranku darbo smile.gif Lietuviski 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guanyin @ 2008 12 07, 01:32)
user posted image

Cia irgi ranku darbo smile.gif Lietuviski   4u.gif


Labai grazus! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2008 11 26, 14:55)
Kaip grazu... wub.gif  ir ziedlapius bertu wub.gif
vakar buvau Elsteroj - ir tikrai, viena kataloga turi tipo prabangesniu, nors kainos apie 10-14 lt. man visai patiko keli. tokie jau solidus. Dar jie ir juosteles gamina su uzrasu 25m -125 lt berods. Mano mintis buvo siustis is USA, ten daugiau variaciju


Kaja , kaip suprasti juosteles? Gali placiau paaiskinti tundrai ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Londi @ 2008 11 29, 17:28)
Per kiek laiko jie pagamina pakvietimus?  g.gif 
Mes sveciams jau issiuntinejom SAVE THE DATE emailus...  thumbup.gif  dabar reikia pradeti rupintis kvietimais...  doh.gif
Tiesa, ka jus dar siunciat kartu su pakvietimu: RSVP korteles, dienos programele, plana vietos jei svenciama uz miesto...? pasidalinkit  4u.gif


Mes visa programa jau siusime veliau. Ten ir bus zemelapiukai. Kvietimai ir bus kvietimai, tik juose bus nurodyta ka dovanoti, kur atvykti, kokia apranga (jei tokia yra) ir pan... mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, gal zinot kur klaipedoj yra pirkti grazaus popieriaus pakvietimams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute28 @ 2008 12 10, 16:58)
merginos, gal zinot kur klaipedoj yra pirkti grazaus popieriaus pakvietimams? ax.gif

ziurekite kanceliarinese,copy1 ar kituose parduotuvese,kur pardavinejamos kanceliarines prekes. mirksiukas.gif
Atsakyti