Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

O as dar radau labai grazu sakinuka apie pinigu dovanojima, tikiuosi kamnors pades. Man bent jau labai mielai ir mandagiai skamba smile.gif :

"Vestuvines dovaneles prasome pakuoti i vokeli".
Atsakyti
abzora, šaunūs tamstos kūriniai user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kuri zinot kur Kaune nebrangiai cinamono lazdelemis prekiauja? Turiu siokia tokia kvepincia ideja pakvietimams wink.gif
Atsakyti
visur kur prieskonius sveriamus pardavineja.. smile.gif populiariausia skonis ir kvapas, o shiaip net bazei rastum..
Atsakyti


va cia tai pakvietimai
CIA tai pakvietimai


o ne lietuviski atvirukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 24 lapkričio 2008 - 16:35
QUOTE(*KAJA* @ 2008 11 24, 16:25)
va cia tai pakvietimai
CIA tai pakvietimai
o ne lietuviski atvirukai.


Tokiu ir pas mus yra. As pirkau Elsteroj. Pati sugalvojau pakvietimo teksta (buvo toks netipinis) ir uzsisakiau pas juos ax.gif Gali viska issirinkti- rasta, spalva, rasala, kaspinelius ir t.t.

www.elstera.lt

O tekstas buvo toks:

Mieli ............,

norime Jums pasekti nuostabią pasaką apie gyvenimo
angelą...Kiekvienas žmogus šioje žemėje yra mažas stebuklingas
angelėlis, bet turi tik vieną sparnelį. Tam, kad jis galėtų pakilti
ir skrieti meilės ir gyvenimo skliautu, jam reikia dviejų. Todėl jis
nuolat ieško savo antrosios pusės. Ir kai ją suranda, du angelai
susijungia i laimingą visumą, kurioje telpa gyvenimo džiaugsmas,
nuširdžiausi ir šilčiausi jausmai, pilnatvė, supratimas ir pagarba...
Todėl norime Jus pakviesti ......... m. ......... d. .........val. į
restoraną .............. (....................)
atšvęsti Mūsų stebuklingojo angelo pakilimo bendru
gyvenimo ir meilės keliu...

............ ir .............

Gal kas nores panaudoti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 24 lapkričio 2008 - 17:04
QUOTE(biscuit @ 2008 11 24, 17:51)
Tokiu ir pas mus yra. As pirkau Elsteroj. Pati sugalvojau pakvietimo teksta (buvo toks netipinis) ir uzsisakiau pas juos  ax.gif Gali viska issirinkti- rasta, spalva, rasala, kaspinelius ir t.t.

www.elstera.lt

O tekstas buvo toks:

Mieli ............,

norime Jums pasekti nuostabią pasaką apie gyvenimo
angelą...Kiekvienas žmogus šioje žemėje yra mažas stebuklingas
angelėlis, bet turi tik vieną sparnelį. Tam, kad jis galėtų pakilti
ir skrieti meilės ir gyvenimo skliautu, jam reikia dviejų. Todėl jis
nuolat ieško savo antrosios pusės. Ir kai ją suranda, du angelai
susijungia i laimingą visumą, kurioje telpa gyvenimo džiaugsmas,
nuširdžiausi ir šilčiausi jausmai, pilnatvė, supratimas ir pagarba...
Todėl norime Jus pakviesti ......... m. ......... d. .........val. į
restoraną .............. (....................)
atšvęsti Mūsų stebuklingojo angelo pakilimo bendru
gyvenimo ir meilės keliu...

............ ir .............

Gal kas nores panaudoti  4u.gif  mirksiukas.gif


Aciu, Elstera zinau smile.gif Tu kalbi, kad jie gali pagaminti tokio tipo. nes kiek maciau, tai pas juos vien atvirukai doh.gif O as noriu labai isskirtiniu wub.gif rolleyes.gif

O del tekstuko, tai tavo vestuviu tema gali buti angelai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2008 11 25, 11:51)
Aciu, Elstera zinau smile.gif Tu kalbi, kad jie gali pagaminti tokio tipo. nes kiek maciau, tai pas juos vien atvirukai  doh.gif  O as noriu labai isskirtiniu  wub.gif  rolleyes.gif

O del tekstuko, tai tavo vestuviu tema gali buti angelai  wub.gif  thumbup.gif


schmoll.gif Jie turi kelis katalogus uzsakomuju pakvietimu. As pati pas juos dariausi. Tikrai visokiu yra. Ten kas padeta, tai tikrai tik atvirutes, reikia katalogo prasyti biggrin.gif

Mano vestuves jau buvo mirksiukas.gif Tik po 2 metu dabar tuoksimes baznycioje, nes dabar tik susiraseme mirksiukas.gif Nors viskas buvo kaip ir priklause, tik be kunigelio biggrin.gif Noriu, kad vaikai paaugtu ir galetu kartu su mumis ta diena buti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2008 11 25, 13:54)
schmoll.gif Jie turi kelis katalogus uzsakomuju pakvietimu. As pati pas juos dariausi. Tikrai visokiu yra. Ten kas padeta, tai tikrai tik atvirutes, reikia katalogo prasyti  biggrin.gif

Mano vestuves jau buvo  mirksiukas.gif Tik po 2 metu dabar tuoksimes baznycioje, nes dabar tik susiraseme  mirksiukas.gif Nors viskas buvo kaip ir priklause, tik be kunigelio  biggrin.gif Noriu, kad vaikai paaugtu ir galetu kartu su mumis ta diena buti  wub.gif

Kaip grazu... wub.gif ir ziedlapius bertu wub.gif
vakar buvau Elsteroj - ir tikrai, viena kataloga turi tipo prabangesniu, nors kainos apie 10-14 lt. man visai patiko keli. tokie jau solidus. Dar jie ir juosteles gamina su uzrasu 25m -125 lt berods. Mano mintis buvo siustis is USA, ten daugiau variaciju
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2008 11 26, 12:55)
Kaip grazu... wub.gif  ir ziedlapius bertu wub.gif
vakar buvau Elsteroj - ir tikrai, viena kataloga turi tipo prabangesniu, nors kainos apie 10-14 lt. man visai patiko keli. tokie jau solidus. Dar jie ir juosteles gamina su uzrasu 25m -125 lt berods. Mano mintis buvo siustis is USA, ten daugiau variaciju


Bent jau as issirinkau tai ko norejau biggrin.gif Tik nepatiko ju siuloma juostele, tai savaip dekoravau rolleyes.gif Lygiai taip pat kaip ir sveciu dovaneles, jau kazkurioj temoj dejau foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2008 11 25, 10:54)
schmoll.gif Jie turi kelis katalogus uzsakomuju pakvietimu. As pati pas juos dariausi. Tikrai visokiu yra. Ten kas padeta, tai tikrai tik atvirutes, reikia katalogo prasyti  biggrin.gif



Per kiek laiko jie pagamina pakvietimus? g.gif
Mes sveciams jau issiuntinejom SAVE THE DATE emailus... thumbup.gif dabar reikia pradeti rupintis kvietimais... doh.gif
Tiesa, ka jus dar siunciat kartu su pakvietimu: RSVP korteles, dienos programele, plana vietos jei svenciama uz miesto...? pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti