Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

sveikos smile.gif as irgi norejau tokiu tradicisku kvietimu, bet maniskis atsisake doh.gif ir padarem video pakvietima bigsmile.gif
P.S. jei kam idomu paziuret tai rasykit i az duosiu nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2008 08 12, 17:50)
yac malonu gauti ranku darbo kvietimus... ax.gif


man irgi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mangale @ 2008 07 18, 11:01)
blush2.gif Dekui! 4u.gif
Siandien padariau daugiau foto, tik su juostele paskubejau, tai tokia kreivoka gavosi  biggrin.gif
(o del foto, as per imagesshack dedu, man atrodo tada neribota g.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:

Cia ne moterys  lotuliukas.gif  Tik figuros laibos  ax.gif  Jaunikis ir Jaunoji imituoti smile.gif



Labai gražūs wub.gif šaunuolė ploja.gif
Atsakyti
kokiu graziu kvietimu prisidariusios thumbup.gif ...as ir pati dariau paprastuciai ,bet man mielus...parodau ir jum blush2.gif http://public.fotki....niai-kvietimai/ rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2008 08 18, 21:28)
kokiu graziu kvietimu prisidariusios thumbup.gif ...as ir pati dariau paprastuciai ,bet man mielus...parodau ir jum blush2.gif  http://public.fotki....niai-kvietimai/  rolleyes.gif

O man jie neatrodo paprastučiai schmoll.gif O labai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2008 08 19, 08:01)
O man jie neatrodo paprastučiai  schmoll.gif O labai labai gražūs  wub.gif


aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2008 08 18, 21:28)
kokiu graziu kvietimu prisidariusios thumbup.gif ...as ir pati dariau paprastuciai ,bet man mielus...parodau ir jum blush2.gif  http://public.fotki....niai-kvietimai/  rolleyes.gif


labai mieli smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu visai idomiu ir graziu ideju aptikau thumbup.gif
Atsakyti
prisiziurejusi cia visokiu grozybiu nusprendziau ir as padaryti kvietimus pati ax.gif truputi is vienos truputi is kitos pavogiau minciu ir padariau foto idesiu veliau nes neturiu dabar kaip nufotkinti 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2008 08 18, 22:28)
kokiu graziu kvietimu prisidariusios thumbup.gif ...as ir pati dariau paprastuciai ,bet man mielus...parodau ir jum blush2.gif  http://public.fotki....niai-kvietimai/  rolleyes.gif

man je apskritai labai prabangus, cia geraja prasme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 18, 18:05)
man je apskritai labai prabangus, cia geraja prasme  biggrin.gif

man ir super thumbup.gif
o kaip tu cia juos padarei g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva Lota @ 2008 07 13, 00:17)
O mes vestuvių kvietimų klausimą išsprendėm labai paprastai - paprašėme aštuonmetės dukterėčios ir ji mums nupaišė.

Man jie patys gražiausi  wub.gif

mes taip pat galvojam pirkti vaikų rankučių darbo, iš UNICEF. Ir vaikus afrikoj paremtume ir kvietimus turėtume.
Papildyta:
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 18, 17:05)
man je apskritai labai prabangus, cia geraja prasme  biggrin.gif

man neatidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia_1983 @ 2008 02 27, 13:22)
ogo kiek klausimu  lotuliukas.gif  pabandysiu atsakyti: gelytes pirkau urmo bazeje kaune, bet su kalijom problema yra kuo i vairiausiu o kaliju nerasta netiketai jas radau visas ir nupirkau nors ant stalo korteliu truks  verysad.gif  siaip jas pirkau paprastas baltas todel purskiau floristiniais dazais jos igavo sidabrini atspalvi, o tada tepiau nagu laku ir blizginau paskui vel tepiau ir vel blizginau kol isgavau blizgancio metalo efekta. del kainos tai ne nzn gelytes labai pigios ten apie 25 ct viena o popierius brangesnis tai vieno savikaina gal apie 2lt nepilnai bet paemus dar medziagas tai apie 3lt gal susidaro o tekstas toks:
(1 stulpelis)
Mielieji ..............................

Mes patyrėme meilę...
Tėvams, draugams...
Tačiau atradome naują meilę –
Vienas kitam, todėl mes,

Inga ir Maksimas,

Maloniai kviečiame į mūsų
Žiedų sumainymo šventę,
Kuri įvyks 2008m. liepos 26 dieną

(2 stulpelis)
Santuoka bus registruojama 11.10 Kauno CMB,
Santuoka laiminama 13.30 Kauno Prisikėlimo bažnyčioje,
Šventė tęsis viešbutyje „Sonata“(Algirdo g. 34, Birštonas):
17.30 plaukiojimas garlaiviu Nemuno vingiais,
19.00 pobūvio pradžia.

P.S. Be vestuvių vaišių, mes taip pat pasirūpinsime Jūsų grįžimu namo.

Prašome, likus 3 savaitėms iki sutuoktuvių,
pranešti savo apsisprendimą:

na manau jau i viska atsakiau  smile.gif  beje labai aciu uz pagyrimus  4u.gif



labai patiko sitas textas,tikriausiai kad teks pasinaudoti juo thumbup.gif nes labiausiai patiko 4u.gif wub.gif
Atsakyti