Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE(Mangale @ 2008 07 17, 18:03)
Mano pakvietimai, ranku darbas  ax.gif


Labai grazus!
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2008 07 17, 17:03)
Mano pakvietimai, ranku darbas  ax.gif

va čia tai rankų darbas, nuostabu bigsmile.gif
gavus tokį kvietimą į jį žiūri kaip į meno kūrinį, o tik paskui kaip į informacijos šaltinį smile.gif
QUOTE(Mangale @ 2008 07 17, 17:03)
neturiu galutinio rezultato foto. Idesiu veliau, kaip tycia fotikas sugedes doh.gif

labai lauksim daugiau foto clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2008 07 17, 18:03)
Mano pakvietimai, ranku darbas  ax.gif
Tik foto nekokybiskos..  g.gif
user posted image

neturiu galutinio rezultato foto. Idesiu veliau, kaip tycia fotikas sugedes doh.gif


O kaip ta iliustracija susijusi su vestuvemis?
Ka tos dvi moterys reiskia ir kodel viena nuo kitos nusisukusios?
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 07 18, 00:03)
Labai grazus!

QUOTE(Leita @ 2008 07 18, 08:17)
va čia tai rankų darbas, nuostabu bigsmile.gif
gavus tokį kvietimą į jį žiūri kaip į meno kūrinį, o tik paskui kaip į informacijos šaltinį smile.gif
labai lauksim daugiau foto clap_1.gif

QUOTE(Leita @ 2008 07 18, 08:48)
jei gerai žinau, nuotraukas leidžia įkelti tiems nariams, kurie turi parašę bent 100 žinučių forume smile.gif

blush2.gif Dekui! 4u.gif
Siandien padariau daugiau foto, tik su juostele paskubejau, tai tokia kreivoka gavosi biggrin.gif
(o del foto, as per imagesshack dedu, man atrodo tada neribota g.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Arte @ 2008 07 18, 10:37)
O kaip ta iliustracija susijusi su vestuvemis?
Ka tos dvi moterys reiskia ir kodel viena nuo kitos nusisukusios?

Cia ne moterys lotuliukas.gif Tik figuros laibos ax.gif Jaunikis ir Jaunoji imituoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2008 07 18, 11:01)

Cia ne moterys  lotuliukas.gif  Tik figuros laibos  ax.gif  Jaunikis ir Jaunoji imituoti smile.gif


Patarimas ateiciai: vyriskas siluetas niekada negali but su placiais klubais ir siauru liemeniu. Reikia akcentuoti placius pecius.
Atsakyti
QUOTE(Arte @ 2008 07 18, 11:09)
Patarimas ateiciai: vyriskas siluetas niekada negali but su placiais klubais ir siauru liemeniu. Reikia akcentuoti placius pecius.

Dekui uz pastabas smile.gif Pirmas blynas ax.gif Ateity pasitaisysim , jei reikes smile.gif
Atsakyti
Kokios bebutu tos figuros, vis tiek labai grazus pakvietimai mirksiukas.gif Beje, mes is mano drauges irgi gavom tokio tipo ranku darbo kvietimus, apgaubtus tuo tarsi "sviestiniu" popierium. Man labai grazu... Praktiskai tada tas vidinis kvietimas gali buti ant paprasciausio spalvoto popieriaus, o ta "skarele" suteikia visa puosnuma. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 07 18, 19:52)
Kokios bebutu tos figuros, vis tiek labai grazus pakvietimai mirksiukas.gif  Beje, mes is mano drauges irgi gavom tokio tipo ranku darbo kvietimus, apgaubtus tuo tarsi "sviestiniu" popierium. Man labai grazu... Praktiskai tada tas vidinis kvietimas gali buti ant paprasciausio spalvoto popieriaus, o ta "skarele" suteikia visa puosnuma. thumbup.gif

Dekui smile.gif Sviestinis=kalkinis biggrin.gif As irgi taip sakiau ,kaip ejau pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
pridedu ir aš savo vestuvinius kvietimus smile.gif užsisakėm juos Elsteroje.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 08 10, 20:48)
pridedu ir aš savo vestuvinius kvietimus smile.gif užsisakėm juos Elsteroje.

thumbup.gif
Atsakyti
Aš labai norėjau savos gamybos kvietimukų - tokius ir turiu clap.gif
Gal gavosi ne visiškai tokie, kokius įsivaizdavau, bet vistiek labai patenkinta jais ir malonu kai įteikiam pakvietimus žmonėms jie pasako, jog labai gražūs...aišku gal tik iš mandagumo bet vistiek labai miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(colliuke_ @ 2008 08 12, 09:08)
Aš labai norėjau savos gamybos kvietimukų - tokius ir turiu  clap.gif
Gal gavosi ne visiškai tokie, kokius įsivaizdavau, bet vistiek labai patenkinta jais ir malonu kai įteikiam pakvietimus žmonėms jie pasako, jog labai gražūs...aišku gal tik iš mandagumo bet vistiek labai miela  wub.gif

yac malonu gauti ranku darbo kvietimus... ax.gif
Atsakyti