Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

Mes tai kartu su teveliais pas kiekvienus svecius vaziavome asmeniskai kvietem ,na ir pakvietima iteikem.

Tevas tai juokesi kad taip ir nusigert galima iki vestuviu, drinks_cheers.gif nes gimines gi taip lengvai nepaleidzia ypac tie su kuriais senokai matemes lotuliukas.gif
Atsakyti
O stai musu pakvietimas,kuklus bet man labai tokie romantiski. 4u.gif
[img=http://img118.imageshack.us/img118/6430/zaprkr3.th.jpg]]My Webpage[/URL]
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Austoma @ 2008 06 18, 22:58)
labas,
as tai kvietimus isdalinsiu per Jonines  biggrin.gif
Mano tevukas JONAS, tai daug kas susirinks i musu rengta Joniniu fiesta  clap.gif
tai sugalvosiu koki nors scenariju ir isdalinsiu kvietimus. Turetu visi nustebti  ohmy.gif  O tiems kuriu nebus per Jonines bus proga pas juos i svecius nuvykti ir iteikti. Kvietimus dariausi pati.  wink.gif

Papildyta:
galeciau atsiusti savo kvietimus, bet nemoku  blush-anim-cl.gif kaip juos prikabinti  sad.gif
gal kas padesite, buciau dekinga ...  smile.gif



O kaip fainai sugalvojai . Pamatysi okia svente bus. Mes taip pat visiems per kaledas pasakeme. Iteikeme supakuotus i dovaneles ir visi ispakavo. tai sese kaip soko filmuokit filmuokit.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uoj kaip buvo smagu!
Papildyta:
QUOTE(eLIA33 @ 2008 06 21, 12:51)


labai grazus vestviniai pavietimai - panasus i mano.
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(zjura @ 2008 06 02, 12:59)
Sveikos merginos,

radau pakvietima su Juros zvaigzde. Jurines tematikos papuosimai vyraus mano vestuviu puotoje (vestuves vyks Nidoje), tai galvoju, kad ir pakvietimai turetu tai atspindeti.
Tas pakvietimas su zvaigzde ne visai mano stiliaus. Gal kas nors matete pakvietimu pavyzdzius su smilgomis, kriauklytemis ir pan.??


O gal tau tokia ideja patiktu g.gif
http://www.romance.s...amp;PId=1060832
arba
http://www.romance.s...amp;PId=1060832
Atsakyti
Ideja thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
Tęsinys
user posted image
Papildyta:
Tęsinys
user posted image
thumbup.gif
Atsakyti
O mes vestuvių kvietimų klausimą išsprendėm labai paprastai - paprašėme aštuonmetės dukterėčios ir ji mums nupaišė.

Man jie patys gražiausi wub.gif
Atsakyti
Mes kvietimus uzsakinejom ''Esteroj''. tai taip nusivyliau ju darbu sakes, ta prasme darbuotoju darbu , istampe nervus juodai . bendravome meilais , kaip ka padaryti, teksta koregavom ir t....t... bet jau taip ilgai jos, as jei parasau ka pataisyti , laika pakeisti norejau vienoj vietoj, tai jos man atraso, paziurekite dar karta teksta ir jei viskas gerai parasykite- Tvirtinu Nuoroda. as paziuriu , o gi viskas tas pats, niekas nepataisyta.... taip du kartus buvo... jau taip susinervinau, kad net parasiau piktai joms. kiek galima zaistis, as viska jums surasiau , paskaitykite pries gautus mano meilus , laikas labai spaudzia. nu zodziu , tai padare per diena ar dvi , kad mama jau man pasuko ir pasake ,paemiau pakvietimus. nes mes su busimu vyru patys tai uzsieny esam... nu zodziu blink.gif ir dar ziuresiu kai grisiu kaip padare, ar viska gerai ! ar laikas pakeistas vis del to , nes mamos nebepaklausiau, nes jau dzin buvo, kantrybe isseko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esteltida @ 2008 07 13, 15:46)
Mes kvietimus uzsakinejom ''Esteroj''. tai taip nusivyliau ju darbu sakes, ta prasme darbuotoju darbu , istampe nervus juodai . bendravome meilais , kaip ka padaryti, teksta koregavom ir t....t... bet jau taip ilgai jos, as jei parasau ka pataisyti , laika pakeisti norejau vienoj vietoj, tai jos man atraso, paziurekite dar karta teksta ir jei viskas gerai parasykite- Tvirtinu Nuoroda. as paziuriu , o gi viskas tas pats, niekas nepataisyta.... taip du kartus buvo... jau taip susinervinau, kad net parasiau piktai joms. kiek galima zaistis, as viska jums surasiau , paskaitykite pries gautus mano meilus , laikas labai spaudzia. nu zodziu , tai padare per diena ar dvi , kad mama jau man pasuko ir pasake ,paemiau pakvietimus. nes mes su busimu vyru patys tai uzsieny esam... nu zodziu  blink.gif  ir dar ziuresiu kai grisiu kaip padare, ar viska gerai ! ar laikas pakeistas vis del to , nes mamos nebepaklausiau, nes jau dzin buvo, kantrybe isseko  doh.gif


O mes patenkinti likom sia firma
Atsakyti
Merginos, turiu toki klausima, tikiuosi, sugebesiu risliai paaiskinti, ko reikia smile.gif Darom sveciams tokias nedideles dovaneles, na kaip ir "dalyvio pazymejimus" (ilgai butu pasakot smile.gif ). Reikalingas koks nors grazus popierius, ant kurio butu galima tai atspausdinti (na, tiksliau tai mums reikes daryti spalvotas kopijas, nes originala jau turime gatava) ir susukus i ritineli perristi juostele. Galvojom apie toki tipo pergamenta g.gif Bet va kur jo Vilniuje gauti? Gal kas esate dare ka nors panasaus? Ypac tos mergaites, kur uzsiima panasiais darbeliais? Buciau dekinga uz krypties nurodyma smile.gif
PS. Atsiprasau, cia gal ne visai i tema, bet nesugalvojau, kur dar parasyti. Cia vis tiek truputeli susije su visokiais popieriniais reikaliukais... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suomi: 14 liepos 2008 - 22:23
Mano pakvietimai, ranku darbas ax.gif
Tik foto nekokybiskos.. g.gif


user posted image

neturiu galutinio rezultato foto. Idesiu veliau, kaip tycia fotikas sugedes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangale: 17 liepos 2008 - 17:05