Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

QUOTE(dalmantinukas @ 2008 05 29, 22:26)
labas, koki teksta reiketu rasyti kvietime pirsliams ar liudininkams? gal galit ka patart? ka Jus rasete?  smile.gif

mes galvojam toki pat teksta kaip ir visiems,tik iterpti zodzius "prasom buti musu pirsliu"/"asistentais" smile.gif
o gal kas nors kitaip rasot?
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2008 05 29, 18:13)
Jei moki naudot sriftus, rasydama ranka, tai rasyk, bet jei nieko grazaus nesigauna, tada nebent vardus ir parasus gali ranka padet. Nes visada pirmiausia reikia ziuret i estetini vaizda.

juk yra kas graziai raso ir uz nedideli mokesti uzrasineja atvirukus ir pns.. pasiieskokit kaligrafes smile.gif
Atsakyti
gal kas galit padet,kodel as siame skireli negaliu idet nuotraukytes..ka nea taip darau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmarina_ @ 2008 05 30, 23:22)
gal kas galit padet,kodel as siame skireli negaliu idet nuotraukytes..ka nea taip darau g.gif


Gal virsiji leistina dydi?
Atsakyti
Todel, kad dar neparasei 100 zinuciu smile.gif, po to galesi idet foto.

QUOTE(rosmarina_ @ 2008 05 30, 22:22)
gal kas galit padet,kodel as siame skireli negaliu idet nuotraukytes..ka nea taip darau g.gif


Papildyta:
As irgi ranka pakvietimus rasiau. MB sako visi siais laikais su kompu raso, jau nebeidomu, tai tu, jei netingi, ranka parasyk. As siaip nebaisiai rasau smile.gif, tai galvoju kodel gi ne? Be to, labai gerai, kai reikia kazka kvietime pakoreguoti (pvz., jei 1 asmeniui rasai, tai kvieciame ne jus, o tave, arba draugam rasiau be Gerb. smile.gif

QUOTE(mamytele @ 2008 05 30, 12:39)
juk yra kas graziai raso ir uz nedideli mokesti uzrasineja atvirukus ir pns.. pasiieskokit kaligrafes  smile.gif

Atsakyti
Na va, penktadieni pasiemiau kvietimukus, albuma ir palinkejimu knyga, tai bandau ideti nuotraukas Jusu teismui 4u.gif
Tikrai esu labai jais patenkinta:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ryto rasa @ 2008 06 01, 12:19)
Na va, penktadieni pasiemiau kvietimukus, albuma ir palinkejimu knyga, tai bandau ideti nuotraukas Jusu teismui  4u.gif
Tikrai esu labai jais patenkinta:)
user posted image
user posted image

O kur pirkote palinkejimu albuma?
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 06 01, 19:40)
O kur pirkote palinkejimu albuma?

"Ispudziu galerijoje", Helios pastate Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

radau pakvietima su Juros zvaigzde. Jurines tematikos papuosimai vyraus mano vestuviu puotoje (vestuves vyks Nidoje), tai galvoju, kad ir pakvietimai turetu tai atspindeti.
Tas pakvietimas su zvaigzde ne visai mano stiliaus. Gal kas nors matete pakvietimu pavyzdzius su smilgomis, kriauklytemis ir pan.??
Atsakyti
o as jau turiu kvietimukus..vakar gavau smile.gif grazuciai..dabar reik tikgraziu voku ir bus galima dalinti smile.gif
Atsakyti
as norejau pasiteirauti jusu nuomones, o kaip graziai pakvietime parasyti, kad vaikai nepageidaujami g.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 06 10, 01:54)
as norejau pasiteirauti jusu nuomones, o kaip graziai pakvietime parasyti, kad vaikai nepageidaujami  g.gif


as nerasiau, bet tikiuosi patys zmones susipras... ax.gif
Atsakyti