Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

neturi tai neturi ir ka cia padarysi. nieko daryti ir nereikia. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2008 05 08, 17:53)
As dariausi pakvietimus pati ir taupancioms tikrai patarciau bandyti pacioms. Susiradau internete toki grafini dailu rasta. Jis buvo ikomponuotas pagal viena pakvietimo sona. Susiradau Word'e pakvietimo teksta, nutariau, kokio srifto noriu. Tada nusipirkau storo grazaus, blizgaus popieriaus. Mano kolege, kuri yra maketuotoja, padejo sumaketuoti. Tada viska atsispausdinau. Dar kitame sone iskaliau skylutes ir per jas perrsiau spalvota kaspineli, kuris pagyvino visa pakvietimo vaizda. Pati uzrasiau zmoniu vardus ir issiunciau. Pakvietimai kainavo apie 15 litu mirksiukas.gif

Ideju daug galima pasisemti is sito forumo, net didelio isradingumo nereikia, o sutaupyti galima  ax.gif

Neturiu dabar kaip parodyti, bet pasistengsiu kada imesti nuotrauka.




saunuole! imesk foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2008 05 07, 15:13)
super tada  4u.gif  o as neiskenciau ir uzsisakiau 3 kvietimu pavyzdzius, kad atsiustu, kadangi uz pavyzdziu siuntima pasto islaidu neskaiciuoja, tai sumokejau tik 13 lt. gal kai gausiu pavyzdzius bus lengviau issirinkti...  smile.gif
o kai jau gausiu visus kvietimus, prasysiu tavo pagalbos psausdinant smile.gif

va situs pavyzdzius uzsisakiau:

kvietimas1

kvietimas2

kvietimas3

ikeliu nuorodas, nes paveiksleliu nerodo kazkodel..  g.gif

man treti kvietimai tai labai gražūs. thumbup.gif
Atsakyti
Pažadėjau parodyti pačios pasigamintus pakvietimus mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
merginos sveikos,
atejau pasidalinti savo mintimis apie kvietimus, pasiskaitinejau cia paziurejau
apejau knygynus paziurejau ir ka netiko man nei vienas nei rvkolekcija kuri knygynuose jau super brangi 11lt uz atviruka...ir vienoje vietoje pamaciau tai kas atspindi mano
vestuviu nuotaika tai pasirode labai zaismingi atvirukai Sigutes Ach man jie pasirode
tesiog superiniai ir kaip apie juos buvau pamirsus: www.niekorimto.lt
atvirukas kuri issirinkau yra skiltyje myliu paskutiniam ketvirtam puslapiuke
geleta diena dviems.....
o ka jus manot?
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2008 05 10, 22:03)
Sigutes Ach man jie pasirode
tesiog superiniai ir kaip apie juos buvau pamirsus: www.niekorimto.lt
atvirukas kuri issirinkau yra skiltyje myliu paskutiniam ketvirtam puslapiuke
geleta diena dviems.....
o ka jus manot?


Pats atvirukas tikrai nuostabus - noreciau, kad kas nors palinkejimus mums tokiame atnestu smile.gif As tik gal suabejociau del to, kad ant jo kitos puses turbut yra visokiu prirasinejimu - na, kas autorius, kur spausdinta ir t.t. Vestuviu kvietimai dazniausiai buna ant visai tuscio popieriaus lapelio. Bet jeigu tikrai atitinka nuotaika, stiliu ir siaip patinka - kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2008 05 10, 18:48)
Pažadėjau parodyti pačios pasigamintus pakvietimus  mirksiukas.gif

user posted image

Sveika mirksiukas.gif
Tavo kvietimkai labai labai labai grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As turiu irgi nusipirkusi popieriaus blizgancio, ir tokio pat rozinio kaspinelio kelis metrus, ir va kelias savaites sukau galva ka cia is ju sulipdyti, bet va tu ikvepiai mane clap.gif
teksta idesiu savo ir paveiksleli reikia koki susirast doh.gif o gal turi savaji? is vis butu gerai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
valio jau turim pakvietimus yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiukas @ 2008 05 14, 22:43)
Sveika  mirksiukas.gif
Tavo kvietimkai labai labai labai grazus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As turiu irgi nusipirkusi popieriaus blizgancio, ir tokio pat rozinio kaspinelio kelis metrus, ir va kelias savaites sukau galva ka cia is ju sulipdyti, bet va tu ikvepiai mane clap.gif
teksta idesiu savo ir paveiksleli reikia koki susirast  doh.gif  o gal turi savaji? is vis butu gerai  blush2.gif  4u.gif



Aciu aciu uz komplimentus 4u.gif 4u.gif wub.gif

As paveiksleliu buvau daug prisirinkusi. Tokio mazdaug stiliaus visi ax.gif tai ryt darbe paklausiu bendradarbes, ar ju dar neistryne. Ji man maketavo, tai as neissisaugojau sau, o rinkdamasi tiesiai i jos kompa seivinau. Jeigu ji tures, permesiu tau kazkaip ax.gif gi negaila. Pati siame forume ideju semiausiu, kitaip nebuciau sukurusi pakvietimu mirksiukas.gif
Papildyta:
beje del kaspineliu... as dejau dvieju rusiu - sviesiai rozini ir balta, taip idomiau ir spalvingiau. Ir ju galiukus, kad neirtu, reikia padeginti, tai as su ziebtuveliu deginau. bet reikia labai atsargiai, nes pradeda svilti dar net nepriartinus prie pat ugnies mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mūsų pakvietimai buvo sąlyginai daromi "ranka". Nes iš tikrųjų vyro sesuo sumaketavo į photoshop programa panaudodama keletą mudviejų nuotraukų. Fonui panaudojo "baliaus vietoje esančios" upės peizažą. Tame yra ir nostalgijos-mat visai netoli tos upės mudu ir susipažinom. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2008 05 10, 18:48)
Pažadėjau parodyti pačios pasigamintus pakvietimus  mirksiukas.gif

user posted image

Labai mieli kvietimukai. thumbup.gif
Man juo sklinda šiluma ir meilė. smile.gif
Atsakyti
o mums pakvietimus padare busimo vyro mama smile.gif labai grazhus smile.gif ranku darbo smile.gif todel netingekite ir pacios padarykit aisq jeigu yra laisvesnio laiko, nes kad ir tokie atrodo niekuciai, o uzima ne mazai laiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 05 22, 00:24)
o mums pakvietimus padare  busimo vyro mama smile.gif labai grazhus smile.gif ranku darbo smile.gif todel netingekite ir pacios padarykit aisq jeigu yra laisvesnio laiko, nes kad ir tokie atrodo niekuciai, o uzima ne mazai laiko  bigsmile.gif



kokia sauni tavo anyta blush2.gif blink.gif
Atsakyti