Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

As internete ieskojau ieskojau, kazkaip labai jau nepatiko visi tie standartiniai, tokie saldus... Ir tada aptikau indu dizaineriu vestuviniu pakvietimu tinklalapi. Ten, aisku, labai daug visokiu nesamoniu su drambliais ir pan. lotuliukas.gif Bet issirinkti tikrai yra is ko. Uzsisakem 70 kvietimu: i komplekta ieina atvirute, du i ja idedami kreminio popieriaus lapeliai su tekstu ir vokas, viskas to paties stiliaus. Nu man ziauriai grazu, iki siol neatsiziuriu ax.gif Musu va sitie: http://images_indian...i...0.55&sprc=2

O siaip ten ju daaaaaug... smile.gif Galima uzsakyti ir spausdinima, bet mums kadangi reikejo trimis kalbomis, butu labai brangiai iseje. Tai veliau teksta susikurem kompiuteriu ir su paprastu printeriu atspausdinau. Viskas kainavo, beje, 66 eurus - cia su atsiuntimu, o pristato is Jaipuro (!) per kelias dienas, atnesa tiesiai i namus (Vilniuje). thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės. Štai mano gaminti kvietimai.Laikiu vertinimų. ax.gif

http://private.fotki...aamm/kvietimai/
Papildyta:
Ten neatsidaro. blush2.gif Įkeliu kitą nuorodą, turėtų atsidaryti.

http://public.fotki....aamm/kvietimai/
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2008 05 02, 19:20)
Sveikutės. Štai mano gaminti kvietimai.Laikiu vertinimų. ax.gif

http://private.fotki...aamm/kvietimai/
Papildyta:
Ten neatsidaro. blush2.gif  Įkeliu kitą nuorodą, turėtų atsidaryti.

http://public.fotki....aamm/kvietimai/


Duosiu patarima ateiciai: kai "remini", lapo apacioj visada turi buti daugiau tuscios vietos palikta nei virsuj. Padarei tokia maza klaidele, todel tavo tekstas atrodo, tarsi krenta zemyn is lapo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Imagee: 02 gegužės 2008 - 18:38
Aš tai kai ieškojau kvietimų, tai nieko labai gražaus neradau už normalią kainą. Aišku yra ir labai gražių, bet man kaina pasirodė per didelė, tai sugalvojau pati daryt.Šiaip aišku tie mano kvietimai mėgėjiški ir šiaip neesu labai labai kruopšti it kažką tokio dariau pirmą kartą.Bet kam įteikiau kvietimus, tai mačiau, kad patiko. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 05 02, 18:44)
As internete ieskojau ieskojau, kazkaip labai jau nepatiko visi tie standartiniai, tokie saldus... Ir tada aptikau indu dizaineriu vestuviniu pakvietimu tinklalapi. Ten, aisku, labai daug visokiu nesamoniu su drambliais ir pan.  lotuliukas.gif  Bet issirinkti tikrai yra is ko. Uzsisakem 70 kvietimu: i komplekta ieina atvirute, du i ja idedami kreminio popieriaus lapeliai su tekstu ir vokas, viskas to paties stiliaus. Nu man ziauriai grazu, iki siol neatsiziuriu  ax.gif  Musu va sitie:  http://images_indian...i...0.55&sprc=2

O siaip ten ju daaaaaug... smile.gif Galima uzsakyti ir spausdinima, bet mums kadangi reikejo trimis kalbomis, butu labai brangiai iseje. Tai veliau teksta susikurem kompiuteriu ir su paprastu printeriu atspausdinau. Viskas kainavo, beje, 66 eurus - cia su atsiuntimu, o pristato is Jaipuro (!) per kelias dienas, atnesa tiesiai i namus (Vilniuje).  thumbup.gif


Sveika,

labai grazus jusu kvietimai... as irgi jau gundausi, nes pasirinkimas labai didelis... smile.gif

o kaip tu apmokejai, kreditine? o jie stalo kortelių neturi prie kvietimų?
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2008 05 06, 16:02)
Aš tai kai ieškojau kvietimų, tai nieko labai gražaus neradau už normalią kainą. Aišku yra ir labai gražių, bet man kaina pasirodė per didelė, tai sugalvojau pati daryt.Šiaip aišku tie mano kvietimai mėgėjiški ir šiaip neesu labai labai kruopšti it kažką tokio dariau pirmą kartą.Bet kam įteikiau kvietimus, tai mačiau, kad patiko. blush2.gif


O man grazus tavo kvietimai ax.gif saunuole, kad pati darei! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2008 05 07, 08:22)
Sveika,

labai grazus jusu kvietimai... as irgi jau gundausi, nes pasirinkimas labai didelis... smile.gif

o kaip tu apmokejai, kreditine? o jie stalo kortelių neturi prie kvietimų?


Aciu smile.gif Pasirinkimas ten turbut net per didelis... O stalo korteles jie turi, taip pat yra dar kitokiu priderintu dalykeliu, juos gali pasirinkti tame "Bulk order", kai jau rasai savo uzsakymo detales. O kai tik kas nors neaisku, rasyk jiems iskart emaila, gana greitai atsako.

Apmoketi, berods, buvo galima kreditine, bet kazkas ten tuo metu neveike is suomiu banko puses, tai po keliu emailu su indais apmokejome PayPal (jei ka, tai ta sistema, kur mokama EBay'uje). Bet kuriuo atveju, galima ju paklausti, koks geriausias budas. Sekmes gundantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 05 07, 12:05)
Aciu smile.gif Pasirinkimas ten turbut net per didelis... O stalo korteles jie turi, taip pat yra dar kitokiu priderintu dalykeliu, juos gali pasirinkti tame "Bulk order", kai jau rasai savo uzsakymo detales. O kai tik kas nors neaisku, rasyk jiems iskart emaila, gana greitai atsako.

Apmoketi, berods, buvo galima kreditine, bet kazkas ten tuo metu neveike is suomiu banko puses, tai po keliu emailu su indais apmokejome PayPal (jei ka, tai ta sistema, kur mokama EBay'uje). Bet kuriuo atveju, galima ju paklausti, koks geriausias budas. Sekmes gundantis  mirksiukas.gif


o kaip kokybe, ar gera? ar foto atitinka tai ka gavai?
beje.. man atrodo uz shipinga nemazai ima... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2008 05 07, 12:55)
o kaip kokybe, ar gera? ar foto atitinka tai ka gavai?
beje.. man atrodo uz shipinga nemazai ima...  g.gif


Kokybe tikrai gera, labai grazus kreminis popierius ir spalvos geros. Buvo gal keli is keliu desimciu truputeli lyg sutepti, bet kadangi uzsisakem daugiau, tai nebuvo problemos. Shippingas - na taip, nemazai... Bet man labai norejosi butent situ, tai kazkaip ryzomes "paaukoti" tuos 66 eurus:) Na, ir rinkomes tuos truputi pigesnius, maziau nei doleris.
PS Jeigu pirksi ir spausdinsi teksta pati, parasyk i az, papasakosiu, ant kurios puses ta daryti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 05 07, 13:30)
Kokybe tikrai gera, labai grazus kreminis popierius ir spalvos geros. Buvo gal keli is keliu desimciu truputeli lyg sutepti, bet kadangi uzsisakem daugiau, tai nebuvo problemos. Shippingas - na taip, nemazai... Bet man labai norejosi butent situ, tai kazkaip ryzomes "paaukoti" tuos 66 eurus:) Na, ir rinkomes tuos truputi pigesnius, maziau nei doleris.
PS Jeigu pirksi ir spausdinsi teksta pati, parasyk i az, papasakosiu, ant kurios puses ta daryti wink.gif


super tada 4u.gif o as neiskenciau ir uzsisakiau 3 kvietimu pavyzdzius, kad atsiustu, kadangi uz pavyzdziu siuntima pasto islaidu neskaiciuoja, tai sumokejau tik 13 lt. gal kai gausiu pavyzdzius bus lengviau issirinkti... smile.gif
o kai jau gausiu visus kvietimus, prasysiu tavo pagalbos psausdinant smile.gif

va situs pavyzdzius uzsisakiau:

kvietimas1

kvietimas2

kvietimas3

ikeliu nuorodas, nes paveiksleliu nerodo kazkodel.. g.gif
Atsakyti
Grazu!!! Na, tikrai musu skoniai sutapo bigsmile.gif Papasakok veliau, kaip sekasi.
Atsakyti
As dariausi pakvietimus pati ir taupancioms tikrai patarciau bandyti pacioms. Susiradau internete toki grafini dailu rasta. Jis buvo ikomponuotas pagal viena pakvietimo sona. Susiradau Word'e pakvietimo teksta, nutariau, kokio srifto noriu. Tada nusipirkau storo grazaus, blizgaus popieriaus. Mano kolege, kuri yra maketuotoja, padejo sumaketuoti. Tada viska atsispausdinau. Dar kitame sone iskaliau skylutes ir per jas perrsiau spalvota kaspineli, kuris pagyvino visa pakvietimo vaizda. Pati uzrasiau zmoniu vardus ir issiunciau. Pakvietimai kainavo apie 15 litu mirksiukas.gif

Ideju daug galima pasisemti is sito forumo, net didelio isradingumo nereikia, o sutaupyti galima ax.gif

Neturiu dabar kaip parodyti, bet pasistengsiu kada imesti nuotrauka.
Atsakyti