Įkraunama...
Įkraunama...

Nuorodos į rankdarbius

Daug įvairių žurnalų:
knitting
Atsakyti
Labai daug visko čia... blink.gif
Atsakyti
Be schemų, bet gal reikia idėjų?
Bliuzkutės čia
Suknelės šičia
Megztinukai čia
Ir dar grožybių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 05 rugsėjo 2005 - 14:21
Kas žinote, kur pasižiūrėti servetėlių raštų. Bet man reikia mažų, po kavos lėkštele, o daugiausia visur tik didelės. Galima ir virbalais, ir vąšeliu.
Atsakyti
sveikutes, gal kas zinot kur galeciau rast kanors siuvinejimoar mezgimo savo busimam leliukui nunert ar numegzt? nestuke.gif 4u.gif
isanksto dekoju...
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 09 05, 14:15)
Be schemų, bet gal reikia idėjų?
Bliuzkutės čia
Suknelės šičia
Megztinukai čia
Ir dar grožybių...

O kaip gaut ju schemas? Labai graziu bliuskuciu radau, bet be schemu nesugebu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Skvo @ 2005 09 08, 12:28)
Kas žinote, kur pasižiūrėti servetėlių raštų. Bet man reikia mažų, po kavos lėkštele, o daugiausia visur tik didelės. Galima ir virbalais, ir vąšeliu.


O nėrimo temoje žiūrėjai?
Atsakyti
QUOTE(Skvo @ 2005 09 08, 11:28)
Kas žinote, kur pasižiūrėti servetėlių raštų. Bet man reikia mažų, po kavos lėkštele, o daugiausia visur tik didelės. Galima ir virbalais, ir vąšeliu.

Gal sau tinkamų rasi čia?

QUOTE(vikaPika @ 2005 09 08, 13:18)
sveikutes, gal kas zinot kur galeciau rast kanors siuvinejimoar mezgimo savo busimam leliukui nunert ar numegzt? nestuke.gif  4u.gif
isanksto dekoju...

Paieškok čia ir šičia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 09 rugsėjo 2005 - 16:02
thumbup.gif clap.gif
aciu labai SUSIENA ziurejau ir servetkos labai grazios ir leliukams labai graziu daikciuku yra butinai nusimegsiu....aciu
Atsakyti
Dar vienas neblogas puslapiukas:
žiūrėkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 14 rugsėjo 2005 - 14:16
Daug gražių daikčiukų vaikučiams va čia, čia ir šičia.
Atsakyti
Na ir grožybės , kad viska nusinert ir nusimegzt reikia tikriausiai ir nemiegot ir į darbą neit cry.gif
Kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti