Įkraunama...
Įkraunama...

Nuorodos į rankdarbius

Anna 2005.10, formatas JPG (suarchyvuotas ZIP)
Susanna rukodelije 2006.03, formatas JPG (suarchyvuotas RAR)
Susanna rukodelije 2006.05 arba čia, formatas JPG (suarchyvuotas RAR)
user posted image user posted image user posted image user posted image
Lena rukodelije 2006.02 ir Lena rukodelije 2006.03

Lena rukodelije 2006.04 ir Lena rukodelije 2006.07 (arba čia )
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaVarna: 05 lapkričio 2006 - 02:08
nespėjau dar 2 į eilutę surikiuot...

Lena rukodelije 2006.09 (arba čia ) ir Lena rukodelie 2006.10

user posted image user posted image

p.s. Jei archyvas ar isarchyvuoti paveiksliuku pavadinimai su kirilica, reikia pervardinti...
Atsakyti
Nesupratau, kaip Susanna rukodelije 2006.03 parsisiųst - ten registruotis reikia, ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 11 05, 03:48)
Nesupratau, kaip Susanna rukodelije 2006.03 parsisiųst - ten registruotis reikia, ar kaip? g.gif

blush2.gif Pasitaisau, gera nuoroda Susanna rukodelije 2006.03
Atsakyti
http://www.eneja.com...hp?showforum=19
Atsakyti
GAL UŽMATĖT KUR NETYČIA GRAŽIĄ, BET NELABAI ŠILTĄ MEGZTĄ (oi) kepurę 3-4m. vyrui
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 11 14, 23:01)
GAL UŽMATĖT KUR NETYČIA GRAŽIĄ, BET NELABAI ŠILTĄ MEGZTĄ (oi) kepurę 3-4m. vyrui

Pamėgink pasieškoti šioje temoje:
Kepurės, beretės suaugusiems ir vaikams, megztos, nertos, siūtos, veltos
mirksiukas.gif
Atsakyti
Вязание крючком. 99 цветочных мотивов. (4.71 MB)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JuodaVarna @ 2006 11 23, 03:32)



Ar bandete kuri nors sita programa "Megaupload Toolbar for immediate access" isiinstaliuoti?
Jei taip, ar yra kokius nors nusiskundimu del kompiuterio veiklos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau viskas ok su tuom Megaupload...tik kai susiinstaliuoji, atsiranda papildoma juostelė prie internet explorerio virsuje, kuri mane asmeniškai erzina, nes man ji visai nereikalinga, tad po to, kai faila parsisiunčiu, išsiinstaliuoju tą Megaupload Toolbar ir vėl viskas kaip po senovei biggrin.gif Anksčiau irgi taip esu dariusi, tai nepastebėjau, kad kompas kuom nors skųstųsi po to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 11 24, 15:00)
Manau viskas ok su tuom Megaupload...tik kai susiinstaliuoji, atsiranda papildoma juostelė prie internet explorerio virsuje, kuri mane asmeniškai erzina, nes man ji visai nereikalinga, tad po to, kai faila parsisiunčiu, išsiinstaliuoju tą Megaupload Toolbar ir vėl viskas kaip po senovei biggrin.gif Anksčiau irgi taip esu dariusi, tai nepastebėjau, kad kompas kuom nors skųstųsi po to ax.gif



OK. Aciu uz info. Reiks ir man tiap pameginti. 4u.gif
Atsakyti