Įkraunama...
Įkraunama...

Nuorodos į rankdarbius

QUOTE(JuodaVarna @ 2006 07 23, 20:59)
visokie dalykėliai iš karoliukų ir biserio čia, daugumą žurnaliukų berods galima parsisiųsti suarchyvuotą


JuodaVarna, bet šitoj nuorodoj tai daugumą žurnaliukų tik per megaupload galima atsisiųsti, bet tai niekis, nes kai neatidaro, bandau po 10 min, ir dažniausiai tada duoda. lotuliukas.gif
Na ir dar kartelį didelis aciuks.gif aciuks.gif good.gif , super tie žurnaliukai, o kai aš dėl karoliukų galvą pametus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte @ 2006 08 05, 19:11)
JuodaVarna, bet šitoj nuorodoj tai daugumą žurnaliukų tik per megaupload galima atsisiųsti, bet tai niekis, nes kai neatidaro, bandau po 10 min, ir dažniausiai tada duoda.  lotuliukas.gif
Na ir dar kartelį didelis aciuks.gif aciuks.gif good.gif , super tie žurnaliukai, o kai aš dėl karoliukų galvą pametus...  blush2.gif

jetau, įdėjau, pati iki galo nežinodama ką doh.gif nes aš karoliukais neužsiimu, tai ir siųstis iš čia nebandžiau...
na bet gerai, kad viskas tau pačiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 08 02, 13:45)

sveiki,
perziurejau daugybe jusu (ir ne tik jusu) pasiulytu nuorodu, bet....nerandu siutu pagalveliu - zaisliuku.....gal galite padeti?
ir dar: moteriskes, kur galima vilniuje isisgyti kamsalo pagalvelems ir siutiems zaislams? karpyto paralono ar sintepono? g.gif (iskyrus gariunus)? kazkur parduotuvese maciau, bet....nepamenu, kur... doh.gif o dabar degu troskimu pasiuti zaisliuku ir pradejau meskiuka..ausytes jau laukia, o neturiu kuo prikimsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
net paciai juokinga.
visoms labai aciu is anksto uz pasidalijimus tongue.gif
Atsakyti
Sintepono esu pirkusi H.Manto g. audiniu parduotuvej, salia Kalvariju turgaus.
Sekmes gaminant zaisliukus ir pasirodyk! 4u.gif
Atsakyti
Modnyj žurnal Nr.2(43) - Biseris
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaVarna: 08 rugpjūčio 2006 - 20:10
http://www.liveinter...u/users/987227/
Atsakyti
gal galit nurodyti pora mezgimo schemeliu ar nuorodu naujagimiams? geriausia lietuviu ar rusu kalba, tik ne kinietiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2006 08 10, 11:48)
gal galit nurodyti pora mezgimo schemeliu ar nuorodu naujagimiams? geriausia lietuviu ar rusu kalba, tik ne kinietiskai  mirksiukas.gif

Manau, tokių nuorodų jau buvo, pažiūrėk temose
Drabužėliai vaikams
Drabužėliai vaikams-2
o jei nebuvo, ten pasiteiravusi, turbūt greičiau gausi atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Žurnalas "Rukodelije. jedinstvennaja rekomendujet", 2006 01-02
user posted image
Atsakyti
Gal čia rasite ką nors naudinga?
http://lodia.ru/foru...md=user&user=19
Atsakyti
Parsisiuntimui Lena rukodelije, 2006-04 arba čia kita nuoroda
user posted image
Atsakyti
Parsisiuntimui Diana Kreativ, 2006-09, nėrimas vąšeliu ir siuvinėjimas kryžiuku, rusų k., pdf formatas
user posted image
Atsakyti