Įkraunama...
Įkraunama...

Nuorodos į rankdarbius

Aš matau viską... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 01 27, 16:51)
Puslapis, pilnas paveiksliukų schemų, tinkamų išsiuvinėti ar išmegzti ką nors vaikams.  tongue.gif

o man tik kryžiukai,kryžiukai schmoll.gif ,jau ir akyse kryžiukai lotuliukas.gif o jei rimtai,tai nieko man nerodo.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 01 30, 09:58)
o man tik kryžiukai,kryžiukai schmoll.gif ,jau ir akyse kryžiukai lotuliukas.gif o jei rimtai,tai nieko man nerodo.


na kai aš atsidariau šį tinklapį, man apatinėje įrankių panelėje atsirado programos'JAVA" ikona, tai gali būti taip kad norint peržiūrėti šį tinklapį, reikia savo kompiuteryje turėti instaliuotą JAVOS programą. gal tada ne vien tik kryžiukai matysis mirksiukas.gif
čia nemokams siuntimas JAVA
Atsakyti
Be galo daug idėjų galite prisirankioti čia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 01 31, 17:11)
Be galo daug idėjų galite prisirankioti čia.  doh.gif


Liuks idejos,dar ,kad aprasymai butu,tai isvis saunu butu.Dar man pradziamokslei be schemu sunkoka smile.gif
Atsakyti
Fantastika.... Šaunuolės visos. Tiek idėjų prisirinkau, kad jau nei darbui, nei namams nebeliks laiko bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

na kai aš atsidariau šį tinklapį, man apatinėje įrankių panelėje atsirado programos'JAVA" ikona, tai gali būti taip kad norint peržiūrėti šį tinklapį, reikia savo kompiuteryje turėti instaliuotą JAVOS programą. gal tada ne vien tik kryžiukai matysis mirksiukas.gif



Nu tikrai, kai yra JAVOS programa, tai viskas matosi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 01 31, 16:10)
na kai aš atsidariau šį tinklapį, man apatinėje įrankių panelėje atsirado programos'JAVA" ikona, tai gali būti taip kad norint peržiūrėti šį tinklapį, reikia savo kompiuteryje turėti instaliuotą JAVOS programą. gal tada ne vien tik kryžiukai matysis  mirksiukas.gif
čia nemokams siuntimas JAVA

Ačiū už patarimą ax.gif ,pamėginsiu.
Atsakyti
Radau dar vieną neblogą įvairių rankdarbių puslapiuką. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 01 31, 18:11)
Be galo daug idėjų galite prisirankioti čia.  doh.gif

Tikrai labai daug visko.Šaunu! Visą valandą žiūrinėjau bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ir saunuoles jus.Sitiek geros informacijos pririnkot.Kad tik dabar to laiko butu ideju igivendinimui.
Aciu labai.
Atsakyti
Nemažai visokios info yra ČIA..
Tikiuosi, kad nesikartoju.. unsure.gif
Atsakyti