Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos kitame mieste

QUOTE(zbrckn @ 2009 07 12, 10:33)
mes irgi Švėkšnoj krikštysim,kunigas taipogi nieko nesakė,kad esam iš kitur,tik buvo reikalavimas kad tėvų santuoka būtų bažnytinė ir tiek..


tevu ar krikstateviu santuoka baznytine?
krikstateviu tai suprantu o tevu kad reikalauti.... mano vyrui antra santuoka ir mes negalime tuoktis baznycioje, vaikai del to nekalti.

o del vietu neturi reiksmes kur krikstiji, o gyvenamaja vieta visur ir visada uzraso i baznycios irasus, nesvarbu tu savo ar nesavo parapijoje krikstiji
Atsakyti
Mus krikstijo Pavilnio baznycioje.Kai buvom uzsirasyti,tai nieko neklause-tik uzsirase varda ir data.As pati paklausiau ar nieko jei mes is kitos parapijos(siaip siaip registruota su vaikais visai kitame rajone).Tai gavom atsakyma,kad krikstynoms nesvarbu is kokios mes parapijos,o vat sliuba imt tai atsizvelgia i tai.Tiesa,krikstynu diena kai kunigas rase pavardes,tai uzklause ar mes paeme sliuba,as sakau ,kad ne.Tai kunigas sako:ar jums niekas nesake,kad be sliubo(tevu)nekrikstijam vaiko.Krikstija tuo atveju jei yra rimta priezastis,del kurios sliubo negalejom paimt(antra santuoka,skirtingos religijos ir t.t.)Ale toks fainas kunigelis pasitaike,visa laik sypsojosi,tai sako:parasysiu,kad pagalvosit del sliubo.Na sakau ,kad butinai pagalvosim.Daugiau jokiu kliuciu nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 07 12, 19:36)
tevu ar krikstateviu santuoka baznytine?
krikstateviu tai suprantu o tevu kad reikalauti.... mano vyrui antra santuoka ir mes negalime tuoktis baznycioje, vaikai del to nekalti.

o del vietu neturi reiksmes kur krikstiji, o gyvenamaja vieta visur ir visada uzraso i baznycios irasus, nesvarbu tu savo ar nesavo parapijoje krikstiji

mano vyrui irgi antra santuoka,bet šliūbo jie neturėjo paėmę,todėl reikaluja iš mūsų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 07 12, 19:36)
tevu ar krikstateviu santuoka baznytine?
krikstateviu tai suprantu o tevu kad reikalauti....

Negi krikstateviai turi butinai buti susituoke? mano mazyli krikstys mano sesuo ir musu seimos draugas. Tai kaip tada?
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 11 01, 11:48)
Negi krikstateviai turi butinai buti susituoke? mano mazyli krikstys mano sesuo ir musu seimos draugas. Tai kaip tada?


Nebūtinai. Jei tik jie negyvena kartu, kaip vyras ir žmona nebūdami bažnytinėje santuokoje, tokiu atveju taip, krikštatėviais būti jie negalės.
Atsakyti