Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(Aune @ 2007 10 07, 17:28)
Mūsų sūnelis išmiega visą naktį (nuo 21val. vakaro iki 8 val. ryto) be jokių skysčių  Taip įpratinome nuo pusės metų, kai išdygo pirmieji dantukai. Dabar kas antrą naktį išmiega visai neprabudęs, o kai pasitaiko neramesnių naktų (dažniausiai dėl dantukų dygimo), nuraminu paglostymu ir čiulptuko davimu.

O jūs duodat burokėlį? Kažkur skaičiau, kad iki metų vaikams jis nerekomenduojamas...



Duodam burokėlių sulčių, po porą šaukštelių nuo 8 mėn., nes labai kankina vidurių užkietėjimas. O su burokėliais iš karto organizmas prasivalo ir jau keletą savaičių nebu užkietėjimų (tfu tfu tfu)


Mažiau nei po savaitės mums 10 mėnesiukų, po truputėlį atsistato apetitas, nes nuo 9 mėn. nieko kito nevalgė tik avižinę košę su įvairiais priedais, daržovėm, mėsa, vaisiais, mišinuku ir t.t.

Dabartinis racionas labai platus, jei tik kas nepatinka būtinai primaišau avižinės košės tada viskas liuks, suvalgo ir dar nori.

7-8 MP
9-10 Avižinė košė su įvairiom daržovėm arba mišinuku
13-14 Daržovienė su mėsa, dažniausiai veršiena, triušiena, kiauliena. Jautienos nemėgsta ir bojkotuoja žuvį, tai kol kas ir nekišu
16-17 Jogurtas + MP, sausainiai, džiuvesėliai, riestainiai
18-19 Vaisių tyrelė arba obuoliukas, gali būti ir kitu laiku
20 Naktinė grūdų košė
21 MP
22-7 n-kartų MP, nepavyksta atpratint, kad nesikeltų naktį

Toks mūsų meniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

norėjau paklaust, o kokią varškytę vaikiukams duodat? Maniškėj jau irgi 10 mėn. tai manau, jau pats laikas varškės paragaut, tik niekaip parduotuvėj neišsirenku iš tos gausybės. O gal yra kokios nors specialios vaikiškos?

O dėl įdomumo meniu dabar toks:
6 MP
8-9 grūdinės košės su kokiu nors vaisiu
10-11 MP (va šitą jau ir norėtųsi pakeit kokia nors varškyte)
13-14 mėsytė su daržovėmis ir šaukšteliu alyvuogių/sėmenų aliejaus
16-17 MP
20 vėl grūdų košytė
na ir nakčiai MP 2 kartelius smile.gif

Dar smaližiauja obuoliukais, duoniukais, juodą duoną tik pamato iškart viską metą ir puola valgyt smile.gif
Beje ar duodat vitamino D? Aš tai po šaukštelį žuvų taukų kasdien duodu, irgi skanėstas Nr1.
Atsakyti
Pradžiai daviau mažą indelį varškytės Danonki, o dabar duodu vaisių tyrelę su varškyte iš HIPP produkcijos. Maniškiam labai patinka thumbup.gif Gal tik kiek per saldu, tai vėliau galvoju su paprasta varškytę sumaišyti per puse smile.gif


Vitaminą D dar geriam, nes labai didelis mūsų momenėlis ir pradėsim žuvų taukus gert, kartą paragavo, tai labai patiko biggrin.gif O kokius žuvų taukus geriat? Kokios firmos, su citrinos skoniu ar be?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteled: 19 lapkričio 2007 - 18:19
Maniškė tai Lysi geria be jokių priedų.
Nupirkau šian Mažas varškės su obuoliais, žiūrėsiu rytoj, kaip mano gurmanei ji patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beina @ 2007 11 19, 21:48)
Maniškė tai Lysi geria be jokių priedų.
Nupirkau šian Mažas varškės su obuoliais, žiūrėsiu rytoj, kaip mano gurmanei ji patiks smile.gif


Mes perkame lietuviska varskyte'Miau',tai labai nori,bet duodu tik du kartus i savaite.
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2007 10 25, 11:50)
O dabar pasakykit, tik sąžiningai - ar visada maistą mažiukui susmulkinat šakute ar smulkintuvu? Nes man tai šlykštu žiūrėt, kai mama sukramto mėsą ar bulvę ir tik paskui duoda vaikui arba apžioja šaukštelį, tipo, kad nevarvėtų... schmoll.gif

lotuliukas.gif
na man tai ne tai kad šlykštu, bet niekad taip nedarau. Pagalvoju, jei kas man taip bandytų maisto paruošt lotuliukas.gif
Dabar jau viską trinu šakute, o ankščiau taip pat smulkintuvu iki tyrės pavidalo.
Papildyta:
QUOTE(pluke1 @ 2007 10 24, 11:25)
O aš pasimetus , nesuprantu kodėl mano mažius nebenori mišinuko gert ...  verysad.gif Anksčiau tik atsikėlus duodavau mišinuko , išgerdavo apie 160- 180 ml , dabar atsikėlęs nebegeria ...

nu ir neduok, virk košę pusryčiam, o atsigert arbatos ar sulčių, sutaupysit tyrelei ar kam kitam mirksiukas.gif mano didžioji taip darė ir niekaip negalėjau įsiūlyti, tai ir nekišau per prievartą.
Atsakyti
QUOTE(Beina @ 2007 11 19, 14:53)
Sveikos mamytės,

norėjau paklaust, o kokią varškytę vaikiukams duodat? Maniškėj jau irgi 10 mėn. tai manau, jau pats laikas varškės paragaut, tik niekaip parduotuvėj neišsirenku iš tos gausybės. O gal yra kokios nors specialios vaikiškos?



kadangi praktiskai visos vaikiskos varskytes su priedais ir konservantais, as perku paprasta liesa varske, ir sublenderiuoju su kokiais nors vaisiais ar uogom: bananais, obuoliais, slyvom, vysniom (turiu prisisaldzius is mamos darzo) ir pan. ir gaunasi liuks kaip surelis bet naturalus ir laiko daug neuzima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2007 11 26, 01:02)
kadangi praktiskai visos vaikiskos varskytes su priedais ir konservantais, as perku paprasta liesa varske, ir sublenderiuoju su kokiais nors vaisiais ar uogom: bananais, obuoliais, slyvom, vysniom (turiu prisisaldzius is mamos darzo) ir pan. ir gaunasi liuks kaip surelis bet naturalus ir laiko daug neuzima  mirksiukas.gif


Vaikams iš principo netinka liesūs produktai, jie prasčiau išsilaiko, į juos irgi įdėta priedų, kad prailginti saugojimo laiką. Receptas superinis, bet siūlau tai daryti su normalia varškyte, ne liesa ax.gif
Atsakyti
as perku 9 proc. varske ir sumaisau su tyrele vaisiu ax.gif valgo net ausys linksta biggrin.gif
Atsakyti
Mano varliukas valgo visokias košytes, perkam varškės desertus, Danonkio jogurtukus, megsta Nuk desertus kūdikiams smile.gif Vis dar tris kartu per dieną duodu savo pienuko smile.gif
Atsakyti
Maniškė visiškai atsisako gerti MP.Gerdavome ryte ir vakare,O dabar daužo rankytėm per buteliuką,spjauna jį lauk.Duodu arbatos ,sulčių--geria patenkinta.Galvoju gal nupirkti MP su vanile,bet jis tik nuo 1 metų.Nors mums jau už savaitės bus 11 mėnesių.Ką manot? g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

mes valgom tik vaikiska maista, is mamos ir tecio leksciu dar niekas neduoda... Nemanau, kad tai sveika. Gaminu pati, be druskos, be cukraus, be prieskoniu. Is pirktiniu naudojam tik vaisiu tyreles, kur be krakmolo buna. Ypac naudinga Semper slyvu tyrele, kai viduriukai uzkieteja.
Musu meniu:
8 - MP
9 - grudu kose. Valgom Milupa (kur be pieno ir cukraus), uzpilu vandeniu. Bet jau galvoju, kad reikia pradeti virti dribsnius. gal kas zino, ar yra kur nors pirkti ekologisku dribsniu?
10 - vaisiai (obuolys, bananas, kartais vaisiu tyrele, kartais atsildytu uogu idedu).
12 - darzoves su mesa
15 - varske arba jogurtas su vaisiais. Varske verdu pati is Dobilo pieno. Jogurtas - tik Dobilas.
18 - grudu kose
21 - jei yra noras, MP, jei ne - tai nieko ir miegoti.
nakti kokius 2 kartus MP...

Jau pradejom burokeli valgyti, turim pradeti ir lasisa, bet mama apsileidusi, niekaip nenuperka... wub.gif
Atsakyti