Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Mūsų sūnelis išmiega visą naktį (nuo 21val. vakaro iki 8 val. ryto) be jokių skysčių Taip įpratinome nuo pusės metų, kai išdygo pirmieji dantukai. Dabar kas antrą naktį išmiega visai neprabudęs, o kai pasitaiko neramesnių naktų (dažniausiai dėl dantukų dygimo), nuraminu paglostymu ir čiulptuko davimu.

O jūs duodat burokėlį? Kažkur skaičiau, kad iki metų vaikams jis nerekomenduojamas...
Atsakyti
O aš labai vargstu, kol savo dukrytei sumaitinu porciją. Valgo viską nenoriai, išskyrus daržovienes su mėsa ir bananą.
Norėjau paklausti kaip jūs duodate makaronus ir kokius, nes manoji labai spirngsta nuo betkokio stambesnio kasnelio.
Atsakyti
QUOTE(gabciuka @ 2007 10 01, 20:48)
o kaip isiaiskint ar ne per riebi  g.gif  nezinau nieko blogo nepastebejau  schmoll.gif , o ir valgo labai jau godziai  biggrin.gif



lasisa-labai vertinga zuvis, maniske nuo septyniu men gal eme ragauti.
Atsakyti
reiks ir man jau lasisa duot,jau trys dienos kai nemaitinu,atpratinau kol dar nesupranta kas yra kas,o valgo viska tik nuo gabaliuku springsta del to stengiuosi viska permalt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2007 10 07, 16:28)
O jūs duodat burokėlį? Kažkur skaičiau, kad iki metų vaikams jis nerekomenduojamas...


Duodu, rodos, nuo 8 mėn. Gydytoja patarė duot- ir geležies daug, ir pakakot lengviau 4u.gif
Atsakyti
O aš pasimetus , nesuprantu kodėl mano mažius nebenori mišinuko gert ... verysad.gif Anksčiau tik atsikėlus duodavau mišinuko , išgerdavo apie 160- 180 ml , dabar atsikėlęs nebegeria ...
Atsakyti
O dabar pasakykit, tik sąžiningai - ar visada maistą mažiukui susmulkinat šakute ar smulkintuvu? Nes man tai šlykštu žiūrėt, kai mama sukramto mėsą ar bulvę ir tik paskui duoda vaikui arba apžioja šaukštelį, tipo, kad nevarvėtų... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 25 spalio 2007 - 10:50
QUOTE(Vilmoshka @ 2007 10 25, 12:50)
O dabar pasakykit, tik sąžiningai - ar visada maistą mažiukui susmulkinat šakute ar smulkintuvu? Nes man tai šlykštu žiūrėt, kai mama sukramto mėsą ar bulvę ir tik paskui duoda vaikui arba apžioja šaukštelį, tipo, kad nevarvėtų... schmoll.gif

Na , man irgi šlykštu , todėl smulkinu su smulkintuvu .Specialiai tam reikalui ir nusipirkau , nes iki šiol jo kaip ir nereikėjo ax.gif
Atsakyti
Aš daržoves sutrinu su bulvių trintuve, kur bulvių košę darom, o mėsą- smulkiai smulkiai supjaustau. Puikiausiai su savo 8 dantukais viską sukramto thumbup.gif Kruopų košės nei smulkinu, nei trinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gupija: 26 spalio 2007 - 06:07
Mums jau 10 men. ir valgiarastis musu toks:

6-7 val. MP
10-11 val. grudu kose (valgom ivairias ir kas ryta keiciam)
13-14 va. darzoves su mesyte
17-18 va. darzoviene (su sviestuku)
21 val. grudu kose
22 val. MP

na ir nakti dar 1 ar 2 kartus atsigeria MP biggrin.gif Tarp pagrindiniu valgymu mielai uzkandziauja obuokiuku, duoniuku ar baranka.

bandem ragaut zuvytes, bet isbere, tai luktelesim koki meneseli. 4u.gif Bandom ir nuo bendro stalo kai ka paragauti (kas mano nuomone sveikiausia mazylei). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(romse13 @ 2007 10 28, 20:24)
Mums jau 10 men. ir valgiarastis musu toks:

6-7 val. MP
10-11 val. grudu kose (valgom ivairias ir kas ryta keiciam)
13-14 va. darzoves su mesyte
17-18 va. darzoviene (su sviestuku)
21 val. grudu kose
22 val. MP

na ir nakti dar 1 ar 2 kartus atsigeria MP  biggrin.gif Tarp pagrindiniu valgymu mielai uzkandziauja obuokiuku, duoniuku ar baranka.

bandem ragaut zuvytes, bet isbere, tai luktelesim koki meneseli.  4u.gif  Bandom ir nuo bendro stalo kai ka paragauti (kas mano nuomone sveikiausia mazylei). thumbup.gif

Oho kai pasiskaiciau net baltas pavydas uzpuole kaip gerai valgo blush2.gif Maniske tai matyt vis dar ragavimu stadijoje, nes MP jai kol kas nepakeiciamas. ir net vandens ar siaip kitu skysciu ji nenori gerti. patraukia ir spjauna lauk doh.gif
Atsakyti
Mano vaikui už 5 dienų bus 10 mėnesių ir jo meniu toks:
6-7h MP
10-11h kruopų pieniška košė
12-13h MP
15-16h daržovių košė su mėsa
17-18h MP
20-21h pieniška kruopų košė
22-23h MP

Tarpuose tarp valgymų gauna kukurūzų nesaldintų, džiuvėsį, vaisių tyrelės. Naktį keliasi MP n-kartų. :-)
Atsakyti