Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Veikos mamytes, nors mums dar ne 10 menesiu, bet nedaug truksta biggrin.gif
Susiduriau su tokia dilema g.gif -ka Jus manot?
Dar iki siol vakarais ir naktimis duodavau savo pienuko, bet schmoll.gif jau jo mazeja ir pries miegeli duodu misinuko. Musu gydytoja sako, kad duociau atvirinto is parduoduves pieno - kam tie misinukai - pinigu ismetimas. Kaip Jus galvojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2009 10 15, 23:11)
Veikos mamytes, nors mums dar ne 10 menesiu, bet nedaug truksta  biggrin.gif 
Susiduriau su tokia dilema  g.gif -ka Jus manot?
Dar iki siol vakarais ir naktimis duodavau savo pienuko, bet  schmoll.gif jau jo mazeja ir pries miegeli duodu misinuko. Musu gydytoja sako, kad duociau atvirinto is parduoduves pieno - kam tie misinukai - pinigu ismetimas. Kaip Jus galvojat?  g.gif


Labukas,
As tai savo mazyliui duodu misinuka pries miegeli ir dar dienos metu 4u.gif Cia manau tavo apsisprendimas ka vaikuciui duoti, zinoma, misinukams pinigeliu iseina nemazai, bet ten daugiau vitaminu ir reikalingu vaikuciui medziagu as apsisprendziau savajam tikrai iki kokiu pusantru metu duoti misinuka tegu tik gauna kuo daugiau vitaminu nereikes papildomai duoti, neveltui manau jie sukurti musu mazyliams wink.gif Na bet jei tavo mazylis nealergiska, zinoma, gali duoti ir virinto karves pieno 4u.gif
Atsakyti
Su karves pienu tai sunkoka juk Kaune gyvenam lotuliukas.gif , o siaip parduotuvini piena tai i visas koseles pilu ir valgom ir nieko irnaturalu jogurta duodu - kertam net ausys linksta tik dar dar... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariukas @ 2009 10 14, 18:53)
sveikos,mamytes,o mes tai dar geriam pienuka.pavyzdziuj ryte tyrele,o puse porcijos pienuko pries miega,poto mesyte ir vel pries miega kita porcijos pienuko......nakciai pilna porcija pienuko.negeria kai buna labai sotus,o nakties metu tik sultys geria,turim 8 dantukus,bet kai duodu sausainiuka ar dziuvesi,tai atkanda ir isspjauna,tas pats su obuoliuku. ar tai normalu? bet is maistelio tik blenderiuota,nuo kito springsta  blink.gif



nenori kramtyt kažkodėl tavo vaikiukas, mūsų dukrytė turi 8 dantukus, bet visokius duoniukus jau gal nuo 7 mėnesio graužė, tada turėjo 6 dantukus, duoną juodą irgi graužia, pats įdomumas būna kast išviso kepalo doh.gif , prisikemša pilną burnytę o tada kramto, gromulioja kaip babytė priekiniais dantukais. O vat daržovienes valgo tik blenderiuotas, o mūsų maistą , pvz makaronus, ryžius, virtus burokėlius, kurių duodu paragaut, kad nepyktų, kai mes valgom - valgo nesmulkintą, burokėlius tik tarkuotus. O buolių nemėgsta. Varškytė hippo tik skanu, jogurtas irgi. Kiaušinuką valgo kartą į savaitę, bet ne kiekvieną savaitę jis jai skanu
Papildyta:
QUOTE(alyy @ 2009 10 16, 15:25)
Su  karves pienu tai sunkoka juk Kaune gyvenam  lotuliukas.gif , o siaip parduotuvini piena tai i visas koseles pilu  ir valgom ir nieko irnaturalu jogurta duodu - kertam net ausys linksta tik dar dar... bigsmile.gif




o pas jus nebūna ūkininkų turgelių? Vilniuj tai suvažiuoja iš visos LT, perkam mes sau, vaikui užtenka MP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<STRAZDANELE> @ 2009 10 05, 00:50)
As tai savo zirniukui valgyti atskirai negaminu valgo kartu su teveliais ta pati maista.

g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mano mažoji kažkodėl nebevalgo kruopų košių verysad.gif , tai dabar kasdien suku galvą ką jai pagamint, nes bulvių ir daržovių neduosi 3 kart per dieną doh.gif . nuo pirktinių varškyčių ją beria, tai pati darau ir duodu, bet ne visada valgo. tenka mėsytę ruošt, nes tą tai labai mėgsta thumbup.gif

aš duodu karvės pienuką, geria skaniai, todėl net nesiruošiu pirkt mišinuko, tuo labiau, kad pieną atveža mano mama ir pirkt nereikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2009 10 15, 22:11)
Veikos mamytes, nors mums dar ne 10 menesiu, bet nedaug truksta  biggrin.gif 
Susiduriau su tokia dilema  g.gif -ka Jus manot?
Dar iki siol vakarais ir naktimis duodavau savo pienuko, bet  schmoll.gif jau jo mazeja ir pries miegeli duodu misinuko. Musu gydytoja sako, kad duociau atvirinto is parduoduves pieno - kam tie misinukai - pinigu ismetimas. Kaip Jus galvojat?  g.gif


As tai uz misinuka esu tiek karves pienas tiek pirktinis jame zuva vitaminai, net mano gydytoja sake, jei galit sau leist tai duot misinuka.
Atsakyti
QUOTE(Anita5 @ 2009 10 22, 13:47)
Mano mažoji kažkodėl nebevalgo kruopų košių  verysad.gif , tai dabar kasdien suku galvą ką jai pagamint, nes bulvių ir daržovių neduosi 3 kart per dieną  doh.gif . nuo pirktinių varškyčių ją beria, tai pati darau ir duodu, bet ne visada valgo. tenka mėsytę ruošt, nes tą tai labai mėgsta  thumbup.gif

aš duodu karvės pienuką, geria skaniai, todėl net nesiruošiu pirkt mišinuko, tuo labiau, kad pieną atveža mano mama ir pirkt nereikia  wub.gif



o kaip ruoši mėsytę?
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2009 10 15, 23:11)
Veikos mamytes, nors mums dar ne 10 menesiu, bet nedaug truksta  biggrin.gif 
Susiduriau su tokia dilema  g.gif -ka Jus manot?
Dar iki siol vakarais ir naktimis duodavau savo pienuko, bet  schmoll.gif jau jo mazeja ir pries miegeli duodu misinuko. Musu gydytoja sako, kad duociau atvirinto is parduoduves pieno - kam tie misinukai - pinigu ismetimas. Kaip Jus galvojat?  g.gif

drinks_cheers.gif Taikutės nuomonei 4u.gif



QUOTE(alyy @ 2009 10 16, 16:25)
Su  karves pienu tai sunkoka juk Kaune gyvenam  lotuliukas.gif , o siaip parduotuvini piena tai i visas koseles pilu  ir valgom ir nieko irnaturalu jogurta duodu - kertam net ausys linksta tik dar dar... bigsmile.gif

tai jei jau į košes pili,lyg atsakymą ir pati parašei 4u.gif
manau,čia tau reikia nuspręst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2009 10 26, 22:00)
drinks_cheers.gif  Taikutės nuomonei 4u.gif
tai jei jau į košes pili,lyg atsakymą ir pati parašei 4u.gif
manau,čia tau reikia nuspręst 4u.gif


Aciu uz nuomones. Va jau savaitele duodu pirktini pienuka savo pumpuriukiu ir...geria skaniai ir nesuviduriavo. Tikiuosi ir toliau taip bus...o maisto medziagu juk gauna ne tik is pienuko... nes juk visos mamytes stengiames duoti kuo ivairesni maista. O valgo tai viska yik duok.
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2009 10 22, 16:06)
o kaip ruoši mėsytę?


dažniausiai verdu kiaulieną arba vištieną su daržovėm, tai gaunasi kaip sriuba, tik daržoves atskirai sutrinu, o mėsytę supjaustau gabaliukais. kartais kepu kotletukus, juos labai mėgsta biggrin.gif

SM radau kalakutienos faršo kukulius, tai irgi labai skaniai valgė. dar pieniškas dešreles labai mėgsta, bet tų duodu retai, nes man jos atrodo daugiau žalingos nei naudingos schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, ka reiskia jusu pasakymas "verdu pati koses", turiu galvoj ne darzovienes...??nes as suprantu kad perkat gatavus kviecius,miezius ir .t.t tai kaip juos sumalat???ir ant ko verdat???as vien nuo kvapo virimo tu grudu ziaugciot pradedu, ir kiek laiko esu virus ji ne paziuret i tas kruopas negali...tai vat ir klausiu kokiu budu jus jas verdat jei mes apie tuos pacius grudus kalbam...gal yra kitokiu firmu??nes as nuo darzelio laiku jokiu grudiniu dalyku nesu valgius.
Atsakyti