Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Gal žinote kokių įdomesnių receptukų su kukurūzų kruopomis ir su mėsa? g.gif
Mano vaikas gal vegetaras, mėsą įkišti labai sunku...Žiotis nesižioja, bet šaukštelį įspraust į burnytę įmanoma...Nu bet nerija košių su mėsa doh.gif lotuliukas.gif Max 100 ml sulapnoja doh.gif
Atsakyti
sakykit, kokia zuvi duoti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supynės: 10 rugsėjo 2009 - 15:23
QUOTE(Supynės @ 2009 09 10, 16:22)
sakykit, kokia zuvi duoti? ax.gif  4u.gif


As daviau jau... lasisa, upetaki, pangasiju file 4u.gif
Atsakyti
AIRV bandyk mesyte ruosti su vaisiais - kaip jau buvau rasius vistiena-konservuotas persikas, arba vistiena - obuolys wink.gif mums tai padejo smile.gif

as irgi jau rytoj duosiu zuvi maziukui - upetaki bandysiu paruosti skaniai smile.gif
Atsakyti
Na va, siandien ryte tetis padare pienelio, tai uzprotestavo labai garsiai... sukapojo varskyte su vaisiais laimingas, i pienelio puse net neziurejo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Madmuazel @ 2009 09 11, 09:19)
Na va, siandien ryte tetis padare pienelio, tai uzprotestavo labai garsiai... sukapojo varskyte su vaisiais laimingas, i pienelio puse net neziurejo  bigsmile.gif  thumbup.gif


tai be abejo bigsmile.gif
normalus maistas yra normalus maistas
o ne milteliai schmoll.gif ax.gif
cia mano nuomone
Atsakyti
na zuvis tiko ir mum, pagal receptuka is kazkurio zurnalo vaikams, paviriau,patroskinau pieneli, ir dar sviestuki pakepiau.daviau su bulve, morka,, kalafijoru ir brokoliu. atsigauna jau mano nevalgiukas!!!

kiek valandu maziukai isbuna nevalge po pienelio????
Atsakyti
QUOTE(Supynės @ 2009 09 11, 09:33)
tai be abejo bigsmile.gif
normalus maistas yra normalus maistas
o ne milteliai  schmoll.gif ax.gif
cia mano nuomone


Tai jo, kai amzius ateina tam normaliam, tai ir miltuku nebesinori biggrin.gif schmoll.gif

QUOTE(kucci_kucci @ 2009 09 12, 19:18)
na zuvis tiko ir mum, pagal receptuka is kazkurio zurnalo vaikams, paviriau,patroskinau pieneli, ir dar sviestuki pakepiau.daviau su bulve, morka,, kalafijoru ir brokoliu. atsigauna jau mano nevalgiukas!!!

kiek valandu maziukai isbuna nevalge po pienelio????


Maniskis irgi zuvi labai myli thumbup.gif

__

As tai darau taip... i troskinimo inda (orkaitei) sumetu viska... zuvies file gabaliuka, morkiukai, kopustas, bulba... nu visokie darzoviu variantai... krapiukais uzbarstau ir baziliku - vo taip kapoja thumbup.gif
Troskinu apie 15 min viska nuo zuvirimo ribos 4u.gif

___

Po pienelio as nelabai ka galiu pasakyti... mat nakciai isgeria ir ismiega iki ryto po jo jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supynės @ 2009 09 10, 16:22)
sakykit, kokia zuvi duoti? ax.gif  4u.gif



Aš daviau tuną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 09 12, 22:53)
Aš daviau tuną  ax.gif


O kur pirkai jo? bigsmile.gif

Man isvis klausimas pasistojo... kur mamytes perka zuvi???

As saldyta kol kas perku, na upetakio sviezio is pazistamu pajamam, kol jie turi... rolleyes.gif

Gal sakau yra kokia gera 'lafke' ekologiskos zuvies? biggrin.gif
Atsakyti
O kiek gramų žuvies vienam kartui reiktų duoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2009 09 13, 10:20)
O kiek gramų žuvies vienam kartui reiktų duoti? g.gif


Rasoma, akd apie 50 g per diena, kai lelius jau pripranta prie zuvies pilnai 4u.gif
As kakzaip nelabai normu ziuriu... tai mes greiciausiai suvalgom daugiau nei 50 ... g.gif
Atsakyti