Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(kucci_kucci @ 2009 09 07, 01:26)
as maziukui sia savaite ruosiau vistiena-persikas, vistiena-obuolys, kiauliena-obuolys-melionas, aisku ieina ir daugiau darzoviu  biggrin.gif  biski saldziau, tai iskart daugiau suvalgo  thumbup.gif 



Vo cia tai ideja thumbup.gif

__


Man pasistojo klausimas...
Jau kokia 3 para matau, kad vaikis mano rytinio pienuko nelabai teisgeria (seniau norma 230 ml budavo, dabar apie 130 ml...), o paskui vaiksto is paskos kaulydamas sumustinio mano ar ko (nors tas kaulyjimas norma, visad gi skaniau, ka teveliai valgo biggrin.gif ). Bet kaip ismasciau, akd jam jau to mazuliuko gramelio pienelio nebeuztenka kaip ir ... Tai va ka jam duot vietoj rytinio pienelio, ka manot??? (gal sakau kokia varskyte ar jogurta...). Nes siaip pas mus labai jau fainas rezimas nusistejes... pietums mesyte su darziovem, vakarienei grudai su vaisiais, na o nakciai isgeria visa savo pienelio norma...

Aciu, kurios apsidalins idejomis 4u.gif
Atsakyti
as tai siulyciau dar nenuimti rytinio pienelio mirksiukas.gif gali po pienelio duoti dar jogurtuko ar varskytes, ar taip negalima iskart po pienuko g.gif nes man jogurtukas ar varskute tai atrodo kaip uzkandis, o ne pagrindinis patiekalas rolleyes.gif maniskiui irgi buvo keli rytai kad vietoj 240ml. tik kazkur 140ml. isgerdavo, tai poto dar ir jogurtuko gavo, ir siaip vaisiu.... bet jei jau nuspresciau nuimti pienuka, tai kose grudine gal duociau mirksiukas.gif

as ko norejau paklausti - mes visiskai nedraugaujam su soske, bet siuo metu pas mus tokia situacija - migdantis isgeria apie 200ml. vandens, kartais maziau - isikandes laiko ta bonke, soske traukia,toks vaizdas kad ne gerti nori, o traukti kazka, bet soskes nemoka o as jau jos ir duoti nenoriu, juk jau sitoks vyras rolleyes.gif tai taip iseina, kad per diena isgeriam ~ 600ml. vandens unsure.gif keistas musu migdymosi budas doh.gif nors daktare sake kad jei skysciai nevirsija 2l. tai nieko tokio...
Atsakyti
Aš rytais duodu jogurtuko, nes irgi nedaug mišinuko išgeria...
Man tai amžinas klausimas...kiek košės jūsų vaikai suvalgo?
Kotais maniškis ėmė spyriotis, tai per dieną vos 300-400 ml sulapnoja...na ir mišinuko nedaug ~400-500 ml (čia per parą)
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2009 09 07, 09:56)
Aš rytais duodu jogurtuko, nes irgi nedaug mišinuko išgeria...
Man tai amžinas klausimas...kiek košės jūsų vaikai suvalgo?
Kotais maniškis ėmė spyriotis, tai per dieną vos 300-400 ml sulapnoja...na ir mišinuko nedaug ~400-500 ml (čia per parą)

as ne nezinau kiek tos kosem suvalgom per diena-nedaug 200ml. nesiekiem atrodo, bet anksciau dar maziau buvo
Atsakyti
Matau kad jus suvalgot nedaug,maniškis vienam kartui apie 200 ml suvalgo,tai maniškis apžoriukas,palyginus su jusu mažyliais g.gif ,o pienuko per para išgeria apie 250 ml.ir vandens apie 200 ml.
Atsakyti
QUOTE(rasiuks30 @ 2009 09 07, 16:44)
Matau kad jus suvalgot nedaug,maniškis vienam kartui apie 200 ml suvalgo,tai maniškis apžoriukas,palyginus su jusu mažyliais  g.gif ,o pienuko per para išgeria apie 250 ml.ir vandens apie 200 ml.


o kiek kartų valgot košes? 3? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2009 09 07, 17:45)
o kiek kartų valgot košes? 3?  g.gif


valgom ryte košę,per pietus ką nors su mėsa,vakare vėl košę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 09 07, 10:30)
as tai siulyciau dar nenuimti rytinio pienelio  mirksiukas.gif  gali po pienelio duoti dar jogurtuko ar varskytes, ar taip negalima iskart po pienuko g.gif nes man jogurtukas ar varskute tai atrodo kaip uzkandis, o ne pagrindinis patiekalas  rolleyes.gif maniskiui irgi buvo keli rytai kad vietoj 240ml. tik kazkur 140ml. isgerdavo, tai poto dar ir jogurtuko gavo, ir siaip vaisiu....  bet jei jau nuspresciau nuimti pienuka, tai kose grudine gal duociau  mirksiukas.gif

as ko norejau paklausti - mes visiskai nedraugaujam su soske, bet siuo metu pas mus tokia situacija - migdantis isgeria apie 200ml. vandens, kartais maziau - isikandes laiko ta bonke, soske traukia,toks vaizdas kad ne gerti nori, o traukti kazka, bet soskes nemoka o as jau jos ir duoti nenoriu, juk jau sitoks vyras  rolleyes.gif  tai taip iseina, kad per diena isgeriam ~ 600ml. vandens  unsure.gif  keistas musu migdymosi budas  doh.gif  nors daktare sake kad jei skysciai nevirsija 2l. tai nieko tokio...


Aciu uz pasisakyma... grudiniu nenroeciau dukart dienoj duoti... 4u.gif

QUOTE(airv @ 2009 09 07, 10:56)
Aš rytais duodu jogurtuko, nes irgi nedaug mišinuko išgeria...
Man tai amžinas klausimas...kiek košės jūsų vaikai suvalgo?
Kotais maniškis ėmė spyriotis, tai per dieną vos 300-400 ml sulapnoja...na ir mišinuko nedaug ~400-500 ml (čia per parą)



As va sakiau dar pora rytuku palauksiu, jei vis tas pats kartosis bandysiu irgi keisti i kitka pieniska... juolab kaloringumu nei jogurtas, nei varskyte nuo misinio neatsilieka bigsmile.gif

___

Apie kiekius, na tai rytinis misinys aisku... - mazai. Tada pietums ir vakarienei (pietums mesa su darzovem, vakarienei grudines su misiniu gamintos ar vaisiais skanintos) apie 300-340 ml suvalgo (nu siandien tai vakarienei suvalge apie 390 ml blink.gif ), misinio vakare 230 ml, skysciu (sultys arbatos) per para apie 500 ml 4u.gif

Pastebejau, kad lyginant su kitais, maniskis retas valgytojas, bet talpus baisingai doh.gif
Atsakyti
tikrai kad baisiai talpus thumbup.gif

na bandysiu ir as vakare pamatuoti kiek tu ml jis suvalgys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 09 07, 20:47)
tikrai kad baisiai talpus  thumbup.gif

na bandysiu ir as vakare pamatuoti kiek tu ml jis suvalgys  unsure.gif


As irgi jau kuris laiaks nematavau...nes gabaliukais valgo... bet kai paskaiciau pas musu lapkritinukuose lelius porcijas, biski persgundau, tai dabar va kelias dienas vel patrynus daviau, kad galeciau sumatuot, nu ir akurat... apzora mano bicas, todel retai ir valgo doh.gif
Atsakyti
na stai - triju grudu kose su vaisiu tyrele - 130-140ml. cia mum daug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 09 07, 22:25)
na stai - triju grudu kose su vaisiu tyrele - 130-140ml. cia mum daug  rolleyes.gif


Vadiansi tiek ir turi buti, kiek suvalgo, tiek... ale mano ir monsteris doh.gif

___


Na va, ryte daviau pienelio...ta pati muzika 100 ml ir stumia lauk, dairosi i musu lekstes... paemiau ir patryniau varskytes su avietemis ir persikais ir va - 160 varskytes sukapojo iskart po pienelio thumbup.gif

Tai kol kas manau duosiu pienelio, kiek gers tiek (na nebent jau visai nebenores gert pienelio), o likusia dali daduosiu kazka is tos serijos... varskyte, jogurtukas ir pan... Kol galiausiai pereisim vien prie tikru rytiniu pusrytuku ax.gif
Atsakyti