Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

smile.gif as tai duodu Magijos 1,1 proc. su melynem,braskem ir labai noriai valgo thumbup.gif
Atsakyti
mielai prasom.
iki 07 31:
08683363 704820
07952773 135751
08803208 770292
08509868 998935

iki 08 10:
09570878 645768

visi po lita smile.gif
Atsakyti
jetau, ne ten parasiau... bet kam reikia, naudokites... doh.gif
Atsakyti
vaikas nebemegsta grikiu, kukuruzu, soru niekad nemego, nuo avizu vis paberia. ryziai, manai, kvieciai, 7 grudu kose nusibode, ka dar duot?
darzovienes suvalgo per pietus apie 250 ml, bet su kanciom
koki deserta pagamint? tik pieno produktu nesiulykit- alergiski ...
O svorio labai truksta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 11 rugpjūčio 2009 - 18:52
Sveikos... Mes artejam prie 10 men, tai ir jungiuosi 4u.gif

Mano bernas labai valgus, tai valgo viska ka duodu... Kol kas tik pieno produktu (na kefyra, varske, jogurta tai taip... sviesto, grietines, grietineles ir pieno - ne )neduodu, o daugiau... lyg viska jau g.gif

Valgom 3- 4 kartus, kaip suauge doh.gif po 250 ml. Ryte misinukas, perpiet mesa su darzovem (arba zuvis su darzovem), vakare grudine kose su vaisiais (arba su jogurtais...arba varskyte su vaisiais ar uogom). Vakare misinio kartais jau ir nebenori, todel ir gaunasi 3-4 kartai ax.gif

QUOTE(natina @ 2009 08 11, 19:51)
vaikas nebemegsta grikiu, kukuruzu, soru niekad nemego, nuo avizu vis paberia. ryziai, manai, kvieciai, 7 grudu kose nusibode, ka dar duot? 
darzovienes suvalgo per pietus apie 250 ml, bet su kanciom 
koki deserta pagamint? tik pieno produktu nesiulykit- alergiski ...
O svorio labai truksta verysad.gif



Oho...tiek isvardinai atsibodusiu dalyku... g.gif Nezinau net ka pasiulyti... zirniu, soju, na ankstiniu dar kosiu buna... tik nezinau ar patiks, jei viskas jau taip atsibode... unsure.gif

O kaip su soja? Yra sojos visokiu desertu...kaip jogurtukai ir pan rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Izaa @ 2009 07 14, 13:11)
norejau paklausti ar kas bandet duoti yra vaikams danonki varskyte su braskem arba avietem tokiuose labai mazuose indeliuose? g.gif


schmoll.gif

QUOTE(radvileee @ 2009 07 16, 16:42)
Mamytės, kokius jogurtukus ir varškytes duodate savo mažyliams g.gif


Hipp arba humana (sitie norfoj tik buna - vokieciu gamybos, ale labai skanus 4u.gif )

Tie humana yra spec kudikiniai nuo 6 men berods raso, bet ju prie vaikisku prekiu kartais nebuna, o saldytuvuose norfoj, prie visu jogurtuku po 4 supakuoti ax.gif
Atsakyti
SOS!!!!!
gal patarsit, nes jau nebesinau ko griebtis... mano panele mazdaug pries savaite grieztai atsisake darzoviu su mesyte.... tiesa, niekada nebuvo labai didele valgytoja, bet dar kazkaip susitardavom, o dabar isvis neina isiulyt. kruopu koses dar siaip taip valgo, bet darzoves spjauna visai. nebevalgo nei pirktiniu, nei mano virtu (is tiesu naminiu niekada ir nemego). atrodo jau viska isbandziau - pirkom ivairiausiu firmu ir skoniu, viriau irgi ka tik pavyko sugalvot, nu bet niekas netinka. nzn, gal cia laikinai del dantuku. bet kuo butu galima pakeisti darzoves su mesyte, kad gautu reikiamu medziagu, vitaminu?
Atsakyti
Suprantu jus mazuika, bet ka cia bepatarsi, mano grazuole taip pat kartais pasielgia-atsisako valgyti mesyte su darzovem, arba darzoviene nevalgo, zinoma mesyte su darzovem pasiulau vistiek kasdien, kartais paima tik 4saukstelius, lieku patenkinta, o kartais, kaip siandien pavyzdziui, suvalgo visa lekste bigsmile.gif O su darzoviene buvo taip, kad nevalge visa savaite is viso! Ir ka, nieko! Pasiuliau po savaites - is karto valge! Gal atsivalgiusi jau buvo g.gif
Siaip pastebejau dukrytei tokiai nevalgiadieniai buna tuomet kai dantukai kalasi, tada buna irzli, valgo nedaug schmoll.gif

Del valgymo-duodu ivairias kosytes, nelabai jau megsta avizu, grikiu, bet kartais valgo. Ypatingai patinka-pries savaite pradejau virti piene skiestam su vandeniu manu ir avizu koses-valgo apsiputojusi! Labai patinka! Dar jau duodu bulviu kosyte su pieniska desrele ir uzsigeriam rugpieniu. Agurka griauziam, obuoli pasiima i ranka ir griauzia-sutrintas nepatinka! Siandien pirma karta paragavo pomidoro, nes labai norejo, nezinau kaip cia bus, ar nenubers, bet vaikas net drebejo pamaciusi ji... blush2.gif Jau yra ragavusi lasiniu. Siaip jau stengiames pratinti prie musu maisto. Kazkaip siais laikais labai bijoma vaikui duoti suaugusiu maisto per anksti, bet manau, jei vaikutis nealergiskas, kam per ilgai laukti g.gif Dar dukryte megaujasi mano pienu, o siaip koses, mesyte, darzoviene, sriubytes su mesyte, desertai ir tiek..
Dar ypatingai domina jogurtai, niekur ju nerangu apart HIPP, o jie man nelabai patinka. Vyras kazkada parveze is lenku Neste kudikiams jogurtu su kriausem, kokie buvo skanus! Bet Vilniuje nerandu niekur, gerai, kad kazkas parase apie Humana jogurtus norfoj, paieskosim mirksiukas.gif
Atsakyti
sasyskas biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2009 08 19, 15:53)
SOS!!!!!
gal patarsit, nes jau nebesinau ko griebtis... mano panele mazdaug pries savaite grieztai atsisake darzoviu su mesyte.... tiesa, niekada nebuvo labai didele valgytoja, bet dar kazkaip susitardavom, o dabar isvis neina isiulyt. kruopu koses dar siaip taip valgo, bet darzoves spjauna visai. nebevalgo nei pirktiniu, nei mano virtu (is tiesu naminiu niekada ir nemego). atrodo jau viska isbandziau - pirkom ivairiausiu firmu ir skoniu, viriau irgi ka tik pavyko sugalvot, nu bet niekas netinka. nzn, gal cia laikinai del dantuku. bet kuo butu galima pakeisti darzoves su mesyte, kad gautu reikiamu medziagu, vitaminu?

na ar pasitaise panele, ar vis dar streikuoja?? ax.gif 4u.gif

maniskis jau kokie 2men. kaip streikuoja ir vis kariaujam - jau ismokau save suvaldyti ir ramiais nervais su juo cackintis kai darzoves reikia valgyti smile.gif va siandien biski valge - kai sumasciau maitinti pirstais, nes i saukstuka nereaguoja doh.gif niu tai ir pavalge biskeli, ir as labai laiminga rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas mamytės,
mano sūnelis nėra gavęs jokio pirktinio kūdikio maisto,košės,viska darau pati ir valgo puikiai,daržovių košės jau neduodu senai,juk jau per tiek mėnesių jį pykinti turėtu vien užuodus jos kvapą.Gaminu jam ta pati ką ir mes valgom,aišku tik nekepta ir prieskoniu tiek nededu,gaminu ir kukulius su bulvėm ir jautiena su makaronais,ir balanbėlius,su pomidorais,nulupusi odele,verdu tirštesnes sriubytes su malta mėsyte,ar grikiu koše su mėsa,dedu ir grietinės pirktinės ir sviesto,kalafijorą patroškinu svieste su bulvytėmis uždedu grietinės su šakute viska sutrinu valgo puikiai.O jogurtą perku BIOS EKOLOGIŠKA be jokiu priedu nes įdedu savo virtos uogienės,valgo puikiai,bet nemaitinkit savo mažyliu dešrelėmis,paskaitykit jų sudėti pamatysite kas į jas sudėta,geriau jau bulvių košytė su pienu soske.gif gal ką neaiškiai parašiau,rašykit į až patarsiu visoms ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuks30: 29 rugpjūčio 2009 - 21:22
Rasiuk musu maziukai gime ta pacia diena bigsmile.gif
Atsakyti