Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

As kietai virta kiausinio tryni sumaisau su alyviniu obuoliu (sutarkuotu). Sukerta ir dar ziuri. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes,
mums jau greitai 11men,bet valgom labai ,palyginus su jumis,skurdu maisteli..na svoris auga neblogai ir judrumu nesiskundzia.. blush2.gif ragaujam varskyte,mesyte su darzovemis,sausainukus, koseles..bandziau kazkada duoti kiausinio,tai ne i ta puse neatsisuko smile.gif
O gal galetumet parasyt kokiu receptuku be mesytes?Gal kokius desertukus darot?Ar darzovyciu patiekalus? 4u.gif
Atsakyti
Mamytes o kaip darot su pienuku?Ar duodat jau?
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 08 16, 18:38)
Mamytes o kaip darot su pienuku?Ar duodat jau?



Aš košę darau su pienuku paprastu, o naktį gerti duodu dar mišinuką.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mano mergyte tai labai isranki, mano gamintu tyreliu tai tik po kelis saukstus sumaitinu, o va pirktines tai valgo. Todel stengiuosi vis itraukti papildomo maisto nuo bendro stalo.

Smagu kai vaikuciai valgo mamyciu su meile gamintas kosytes.

Mums jau 10 men., taciau nei zuvies nei karves pieno dar neragavom. Bet pries tai paskelbtas zuvies receptas labai skaniai nuskambejo, reks bandyt.
Atsakyti
mum tuoj bus 10 mėn. ragavom kiaušinį su visu baltymu - nieko, nealergiška, žuvį ragavom, menkę. o šiaip tik karvės pieno kol kas negėrėm ir pieniškų dešrelių nevalgom. savo pupai renku geriausius maisto produktus, sau tokių neprekam blush2.gif
o šiaip vienodai mano gamintus ir pirktinius aptiekalus mergina kapoja, apetitu nesiskundžia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cemy @ 2007 08 15, 12:51)

O gal galetumet parasyt kokiu receptuku be mesytes?Gal kokius desertukus darot?Ar darzovyciu patiekalus? 4u.gif


Kartais gaminu tokius priespiecius: padarau varskes - sumaisau po 150-200 ml pieno ir kefyro ir pastatau ant ugnes kol uzvirs, nukosiu, gaunasi varske. Sutarkuoju banana su obuoliu, arba virta bulvyte, arba padarau kitu vaisiu ar darzoviu tyrele ir sumaisau su varske. Labai skanu
4u.gif
Atsakyti
Mes 2 k i diena geriam misini, 2k per diena valgom kruopu koses. Ir per pietus valgom mesa su darzovemis, o kita diena vien darzoves. Mesa duodu kas antra diena. Ir siaip kazkaip neuzkandziaujam tarp valgymu... Neipratinau, o ir lelyte nelabai valgo - jeigu duodu sausaini tik sutrupina doh.gif, obuoli meta iskart unsure.gif gerti tai duodu, bet irgi nelabai schmoll.gif (geriam tik vandeni, nemegsta, bet nuo sulciu pilvuka pucia, net gi nuo pirktiniu).
Atsakyti
kaip p[avydziu kuriu vaikeliai jau visko isragave,mes bandem paivairinti meniu,bet prasidejo berimai nuo varskes,jogurto,ir zuvies ir dar dantukai doh.gif ,taip kad sustreikavo zarnynas ir dabar sergam verysad.gif o geriam pusryciams misinuka,po to kosyte su darzovemis su mesa,grudines koses tik ant vandens ,o vaisius pati trinu banana,obuoli.skurdokas meniu,dar sausainius valgom MILUPOS ir dziuveselius.sriubos neragavom,na manau,kad kai pasveiksim bandysim po truputi maitintis ivairiau 4u.gif
Atsakyti
mano mazytei 10 men ir savaite.
pusryciai: MP
neuzilgo-kose su vaisiais
pietus-mesa su darzovem arba 1-2 k per savaite zuvis ( lasisa arba menke)
pavakariai MP +
kartais neuzilgo grauzia dziuvesi ar duoniuka
vakariene kose su vaisiais
migdomes su MP
nakti irgi smaliziaujam MP

karves pieno produktai sukele alergija, paraudo zandukai ir nuserpetojo kojyciu odele.bandziau duoti Dobilas ekologisko naturalaus joguto, kosytes su karves pienu virti. Dabar lauksim koki menesi, gal net iki metu.

mesa su darzovem duodu pirktine Hipp arba brangusis is Skandinavijos Nestle parveza ( su gera aviena, lasisa). Nenoriu dar vaikui duoti musu parduotuvines, hormonu privarytos mesos ir cheminiu darzoviu. Pati gaminu tik is musu mociutes negausaus verysad.gif darzo ir is tos pacios Skandinavijos parveztos, tecio sugautos lasisos.

kiausinio tryni planuoju duot ragaut neuzilgo.

Ir butinai turiu duot ragaut bent simboliskai visko, ka valgau...kitaip-maistas ir klyksmas namie. bet, kadangi stengiuos valgyt sveika maista-tai zalos nepadarau vaikui. nebent uzsinori mano valgomu ledu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.a: 27 rugsėjo 2007 - 12:01
Mūsų mažiukė jau yra gėrusi ir pirktinio pieno,na nieko blogo nepastebėjau,bet šeip nepiktnaudžiaujam,geriam mišinuką ryte,po to varškytės,gerti duodu tai vandenuko,tai arbatėlės,tai sulčių,pačiai į rankas paduodu bananą,pietums daržovienė su mėsa,kartais valgo tą patį ką visi prie stalo,vėliau pakramsnoja sausainį,labai patinka pačiai valgyti dešrelę ar pomidorą,pavakariams-jogurtas,vakarienei mišinukas.Yra ragavusi ir miau pieno gėrimą rolleyes.gif kiaušinio dar nebandėm,reiks pabandyt g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERUGĖ: 27 rugsėjo 2007 - 13:13