Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Geriausi gydytojai yra tie, kurie turi daug ir geros patirties. Bet dar geriau, kad ta gydytoja pazysti jau nemazai metu, tad ir pasitiketi eina ir nebijai, kad ka "nudirbs". mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku ir as taip manau 4u.gif na,o mes arbatyciu negeriam,kadangi ji nemegsta...o skaiciau,kad ir naudos per daug tose arbatikese niera...tai mes vandenuko pagrinde na ir sultikiu siek tiek ax.gif
Atsakyti
Mes ir duodam sultis, bet skiedziam vandenuku, dar ir arbateles duodam, specialios leliukam - pankoliu, ramuneliu. Megsta maniske daug gerti, tai vis pakaitalioju. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ir mums jau 10 men...
mes irgi vakare apie 20,30 val valgom koses ir geriam karves piena. Tada ji uzmiega soti ir atsibunda 7,30 val papusryciauti. Tada geriam misinuka 210ml ir vel miegam iki 10 ar 11 val. Pietu miegelio miegam tik viena karta ir tai apie valanda...
Norejau paklausti o kaip jusu mazyiai miega?
Atsakyti
Sveiki visi...Mums taip pat 10 men.Su valgymu problema ta kad nevalgo jokiu pienisku kosiu,misinio negeria tik nakti gauna mp.Taip tai ryte valgom jogurta su bananu,geriam sultis,valgom duoniukus,kukuruzus.Pietums darzoviu kose su mesa.Pavakariams vaisiu tyreles,varskyte miau.O vakarieniai arba vel darzoviu kose be mesos arba keli sauksteliai pieniskos koses.Kaip jums atrodo musu valgiarastis.Svoris yra normalus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godiuka @ 2009 06 04, 10:33)
Sveiki visi...Mums taip pat 10 men.Su valgymu problema ta kad nevalgo jokiu pienisku kosiu,misinio negeria tik nakti gauna mp.Taip tai ryte valgom jogurta su bananu,geriam sultis,valgom duoniukus,kukuruzus.Pietums darzoviu kose su mesa.Pavakariams vaisiu tyreles,varskyte miau.O vakarieniai arba vel darzoviu kose be mesos arba keli sauksteliai pieniskos koses.Kaip jums atrodo musu valgiarastis.Svoris yra normalus. smile.gif

Mano nuomone jusu meniu labai truksta grudiniu kosiu, kurios labai vertingos vaikuciams. Mano sunus jas valgo tik tuomet, kai paskaninu obuoliu, bananu ar slyvu tyrele. Pabandykit ir jus taip skaninti sias koses smile.gif Mums gydytojas patare jau nuo kosiu pereiti pamazu prie rupaus maisto, kad vaikas ugdytu kramtymo igudzius. Tad as nustojau blenderiuoti ir viska maisyti i vientisa mase - stengiames valgyti visus maisto produktus atskirai.
Atsakyti
Mums siandien lygiai 10 men, galvoju ka cia dar duoti mazyliukui. Valgome darzovienes su mesyte (jautiena, kalakutiena, vistiena, versiena), grudines kosytes, varskyte,jogurtukus, vaisius. Bandziau karta pieniska sriuba su makaronais duoti, tai skaniai suvalge. Apkepo varskes daviau, irgi noriai valge thumbup.gif Stebiuosi kaip kitu vaikuciai tokio amziaus ir koldunus ir cepelinus valgo, kaip ju skrandukai nesustoja? Kuom dar paivairinat meniu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(indvai @ 2009 06 03, 22:27)
Sveikos ir mums jau 10 men...
mes irgi vakare apie 20,30 val valgom koses ir geriam karves piena. Tada ji uzmiega soti ir atsibunda 7,30 val papusryciauti. Tada geriam misinuka 210ml ir vel miegam iki 10 ar 11 val. Pietu miegelio miegam tik viena karta ir tai apie valanda...
Norejau paklausti o kaip jusu mazyiai miega?


Maniskis jei vakare ilgai duksta, nors 22h turetu parpti, tai ryte ismiega iki 10 ar net 11 h. Mat vyras mano tokiu grafiku gyvena, nakti bludija, o ryte iki pietu parpia lotuliukas.gif Jei uzmiega 22h, tai ryte mazdaug apie 9 h jau bunda. Kada taviske eina liuli? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyraas: 04 birželio 2009 - 10:21
mes einam miegoti 22 val
Atsakyti
mes dazniausia einam apie 7val vakaro tai ir keliasi apie 7 rolleyes.gif bandziau migdinti 9 kelis kartus...maniau,kad veliau atsikels,bet pasirodo,kad vistiek prabunda 7val blink.gif o mes vakar bandem gerti kefyro,tai lb jau raukesi,bet vistik gere biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes

mano dukrytei irgi 10 men. palyginus su kitais vaikuciais, mes dar labai mazai produktu ragave blush2.gif dukrele siek tiek alergiska tai prisibijau. labai megsta avizine, 7 grudu, ryziu, soru koses. darzoves su mesyte irgi valgo noriai. ypac patinka sriubytes ir saltibarsciai biggrin.gif
pastebejau, jog labai megsta darzoves sviezias. pas mus jau agurkai uzauge tai grauzia noriai visada thumbup.gif
kiausinio, zuvies, karves pieno dar neragave ir be metuku nebandysim
Atsakyti
Kaip jusu vaikai reguoja i mobilu telefona, kompiuteri ir distancini? mano mažoji tai akis isputusi del visu siu daiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2009 06 05, 11:28)
Kaip jusu vaikai reguoja i mobilu telefona, kompiuteri ir distancini? mano mažoji tai akis isputusi del  visu siu daiktu doh.gif

oi ka tu distancinius tai ysimilejusi iki ausu doh.gif o telehonus tai irgi galetu grausti ir grauzti tikriausiai niekad nenusibostu doh.gif vienu zodziu mano leliai irgi patinka si technika lotuliukas.gif bet aisku telef.ji negauna,na nebent pati pasiciumpa netyciomis rolleyes.gif
Atsakyti