Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(jurtoma @ 2009 06 01, 13:03)
mes sultytes irgi geriam po 20 sauksteliu ir tik po pagrindinio maisto 4u.gif


maniskis negeria sulciu visai nepatinka jam,o geria vandenuka,arba mano virtus kompotus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miksta @ 2009 05 22, 18:18)
10val. pusryciai(koses,sausainukai su pienuku,kiausiniene,virtinukai)uzsigeriam arbatele..
apie 12val. smingam pamiegoti,tuo metu mama ruosia pietus..
13.30-14val. pietus(darzovienes su mesyte,vistiena,liezuviuku,kalakutiena)uzgeriam vandenuku.
Po sociu pietu einam i lauka ten zaidziam,vaikstom..
16val pietu miegas,miega iki 18val.
Kai atsikelia geriam misunuka,valgom vaisius,jogurtukus..
19val. vel ejimas i gryna ora..
21val ateinam ir ruosiames miegucio maudomes,dukstam vandenuke..
22val valgom koses(manu,avizines,mieziu,4grudu,bet as verdu pati su pienuku karves,sviestuku ir cukriuku)uzgeriam 60ml. misuku,o kartais tik vandenuku..
Miegam iki 7val ryto,ryte pageriam arbateles ir vel miegam iki 9-10val..
Va stai toks musu racionas..
Esam sveiki grazus  wub.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif

sveika, as irgi siek tiek noreciau pakomentuoti jusu meniu;
visu pirma smalsu kaip vaikas valgo sausainiukus su pienu? pats atsikanda sausaini ir uzsigeria pienu? g.gif
del kiausinienes sutinku, kad ankstoka, prie kiausinio reikia po truputi pratinti smile.gif
del cukraus irgi keista, kam duoti vaikui toki nesveika maista ir dar taip anksti? cukrus ir suagusiam yra blogis, ka jau sakyti apie vaika. Be to ji visada galima pakeist i vaisius, uogas, tyreles.
Ir dar del naktines koses; tau neatrodo, kad ji labai apsunkina skranduka? geriau ja duoti pusryciams arba apie 19 val. ar pakeisti ja i ka nors lengvesnio: misinuka, jogurtuka...
Pagailek vaiko, atsiprasau... doh.gif
Atsakyti
nu prisiminiau dar...neseniai buvau sutikusi drauge,kuri taip pat dedavo cukraus i arbateles ir y maistely..nu patikekit mamytes vaikiukui du metai,bet dantuku vaikiukas neturi schmoll.gif visi iskirmeje verysad.gif taigi gali pasiklaust savo stomotologes..ji papasakos kaip kenkia cukriukas,o kiek dar kitu ligu sukelia doh.gif nu kaip ir sakiau mamyte as uz sveika gyvenimo buda :
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 06 02, 12:27)
sveika, as irgi siek tiek noreciau pakomentuoti jusu meniu;
visu pirma smalsu kaip vaikas valgo sausainiukus su pienu? pats atsikanda sausaini ir uzsigeria pienu?  g.gif
del kiausinienes sutinku, kad ankstoka, prie kiausinio reikia po truputi pratinti  smile.gif
del cukraus irgi keista, kam duoti vaikui toki nesveika maista ir dar taip anksti? cukrus ir suagusiam yra blogis, ka jau sakyti apie vaika. Be to ji visada galima pakeist i vaisius, uogas, tyreles.
Ir dar del naktines koses; tau neatrodo, kad ji labai apsunkina skranduka? geriau ja duoti pusryciams arba apie 19 val. ar pakeisti ja i ka nors lengvesnio: misinuka, jogurtuka...
Pagailek vaiko, atsiprasau... doh.gif

Uzvirinu piena ir uzpilu ant sausainiu,poto blenderiu suplaku ir gaunasi labai skanu.. thumbup.gif beto ir jis jau pats kramto ir atsikanda.. As taip nemanau,kad ankstoka,nes mano lialka valgo jau nuo mano stalo ir as to nematau blogo,nes jis yra sveikas jam norisi as ir duodu paragauti.. bet palauk db musu maistuose viskas nesveika,jei taip musu vaikams viskas nesveika..
Naktine kose jam labai patinka ir jis buna sotus kai pavalgo,nes bandziau ansciau duoti,bet ka tu keliasi kelis kartus per nakty,o kai pavalgo tai miega nuo vakaro iki ryto.. Misinukas mums tik pagerti,arba pazaisti.. schmoll.gif valgo ir vaisius,ir uogas..Tos pacio tyreles kiek daug chemijos..
Papildyta:
[quote=jurtoma,2009 06 02, 13:55]
nu prisiminiau dar...neseniai buvau sutikusi drauge,kuri taip pat dedavo cukraus i arbateles ir y maistely..nu patikekit mamytes vaikiukui du metai,bet dantuku vaikiukas neturi schmoll.gif visi iskirmeje verysad.gif taigi gali pasiklaust savo stomotologes..ji papasakos kaip kenkia cukriukas,o kiek dar kitu ligu sukelia doh.gif nu kaip ir sakiau mamyte as uz sveika gyvenimo buda :
[/quot

As ir turiu pavyzdy,mano puske ir buvo uz sveika gyvenimo buda,o db mergaite 2metuku sveria tiek kiek mano 10kg,ir nieko nevalgo... Tai kam taip kankinti vaika??? doh.gif Vaikelio gaila.. g.gif
Atsakyti
As ir duodu sausainuko "Gaidelis", paimu 2 sausainiukus ir uzpylus karstu vandeniu truputi palaikau, po to nupilu, sutrinu ir dar misinuko truputeli ipilu - valgo, net ciapsedama mirksiukas.gif . Mums misinukas ir taip pat tik kaip gerymas, o ne kaip patiekalas. Kosyte visada pries einant liuliuko valgo ir taip pat buna soti iki ryto - jokiu prabudimo, nei cia apsunkina skranduka, nei ka. O kas del cukriuko, tai niekur nededu - pati viska be cukraus valgau ir geriu, tai ir lialiai neduodu. schmoll.gif
Del tokio raciono tariausi su seimos gydytoja ir ji tik pasveikino uz gera valgiarasti, o sausainius "Gaidelis" pats zurnalas "Mazylis" ivertino sveikiausiais ir saugiausiais (tik dabar neatsimenu kuriame numeryje, bet tik zinau 2008m. kazkuriame), tad nemanau, kad blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 02 birželio 2009 - 20:37
as irgi sausainukus duodu,cia specialus leliukam nuo 6men,tai juos sutrinu su su savo pienuku...ir pasmaguriaujam smile.gif
Papildyta:
mista,tavo vaikiukas dabar sveikaws,bet ateity galit prisisaukt ligikiu visokiu...nu aisku tfu tfu tfu neduok tu dieve unsure.gif nu zinok ,as pasitikiu ne visomis pediatremis,daznai tenka susidurti su visiskai neklasifikuotomis.... schmoll.gif nu tiek to augit sveikuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurtoma @ 2009 06 02, 22:18)
as irgi sausainukus duodu,cia specialus leliukam nuo 6men,tai juos sutrinu su su savo pienuku...ir pasmaguriaujam smile.gif

Pirkom ir mes specialiu leliams, bet pasiziutejau, kad "Gaideli" net gi geriau valgo, tai ji ir duodu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 02 birželio 2009 - 21:22
o be to,kad lelius sveria daugiau,tai nereiskia,kad jis sveikas....mano mazyle irgi sveria mazokai,bet tyrimai tai liuksiski....o be as ir tevelis kudulkiai esam..tai lelyte musu ir coliuke 4u.gif
Papildyta:
pas mus tai nera gaideliu...tad pasitenkinam ir specal beibiukams drinks_cheers.gif
Papildyta:
o dieve kiek klaidu pridirbau blink.gif soorryyy blush2.gif
Papildyta:
zazuna,,,ogo ziuriu,kad mes abi pagimdem...ta pacia dienike drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiksliai, dabar ir as pamaciau, kad ta pacia diena abi savo atzaleles pagimdem, puiku, balioniukas jums 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu aciu balionukai ir jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As labai pasitikiu savo pediatre,nes ji mane gyde,sese-tai 100% pasitikiu... thumbup.gif g.gif
Atsakyti
Vis tiek mamos musu pareiga duoti vaikui kuo sveikesni maista, o kai vaikai uzaugs tada jie jau patys spres sveika ar nesveika maista valgyt. Ir teisingai sakot, kad didelis svoris ne rodiklis, aisku svers daugiau ir tures polinki i nutukima, jei valgys socias kaloringas koses pries miega ir vartos cukru. Na, cia jusu reikalas.
O kokias arbatytes duodat?
Atsakyti