Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Sveikos mamytes irmazyliai.Turim problema,musu mazoji visiskai nevalgo pienisku kosiu.Visika isbandziau ir uzpilamas koses,ir su misineliu ruosiau,ir su pienu viska spjauna arba visai atsisako issiziot.Darzoviene valgo su malonumu,bet kelis kartus per diena neduosiu darzoviu.Gal turit patarimu ka daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=godiuka,2009 05 18, 08:44]
Sveikos mamytes irmazyliai.Turim problema,musu mazoji visiskai nevalgo pienisku kosiu.Visika isbandziau ir uzpilamas koses,ir su misineliu ruosiau,ir su pienu viska spjauna arba visai atsisako issiziot.Darzoviene valgo su malonumu,bet kelis kartus per diena neduosiu darzoviu.Gal turit patarimu ka daryti. mirksiukas.gif

pabandyk i kosyte idet vaisiu tyreles arba darzoviu, kokiu morkyciu, moliugu ar dar kokiu darzoviu 4u.gif
o vat as daba turiu didesne problema, mum dygsta antras dantukas ir mano mazius atsisako valgyt visa mano virta maista ir kruopienes ir darzovienes, net neisivaizduoju kaip ji maitint. ciulpiam mandarina, geriam sultikes, vandenuka, grauziam sausainius, kukuruzus, duonyte ir svarbiausias valgis MP. o kai duodu sauksteli kosytes ar jogurtuko iskart nusisuka, jau siandien pusryciam duonytes su sviestuku uztepiau, suvalge kaip paukstukas, o saukstelio nei uz ka neprisileidziam doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano dukryte taip pat nevalge pienisku kosiu, bet dabar pabandem duoti Milupos su sausainiais, tai valgo. Mano dukra grudu kosiu nelabai megsta. schmoll.gif
Tai musu pagrd. pieniska su sausainiais, grikiu su obuoliais. Dar kartais duodu 7 grudu su tyrele.
Mums su maistu liudnoka verysad.gif
Atsakyti
Sveikos SUPERMAMOS ir ju mazyliai 4u.gif wub.gif Va mums uz 4dienu bus 10men nori prisijungti prie jusu ir pasidalinti ka valgom mielai.. Db musu svoris 10kg ir 73cm thumbup.gif blush2.gif Musu valgiastis toks:
10val. pusryciai(koses,sausainukai su pienuku,kiausiniene,virtinukai)uzsigeriam arbatele..
apie 12val. smingam pamiegoti,tuo metu mama ruosia pietus..
13.30-14val. pietus(darzovienes su mesyte,vistiena,liezuviuku,kalakutiena)uzgeriam vandenuku.
Po sociu pietu einam i lauka ten zaidziam,vaikstom..
16val pietu miegas,miega iki 18val.
Kai atsikelia geriam misunuka,valgom vaisius,jogurtukus..
19val. vel ejimas i gryna ora..
21val ateinam ir ruosiames miegucio maudomes,dukstam vandenuke..
22val valgom koses(manu,avizines,mieziu,4grudu,bet as verdu pati su pienuku karves,sviestuku ir cukriuku)uzgeriam 60ml. misuku,o kartais tik vandenuku..
Miegam iki 7val ryto,ryte pageriam arbateles ir vel miegam iki 9-10val..
Va stai toks musu racionas..
Esam sveiki grazus wub.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
SVEIKUTES,MIKSTA DEDI CUKRAUS SAVO KUDIKIUKUI? ohmy.gif IR KIAUSINIENE JAU KEPI?ir jau jogurtukus valgot,nu man atrodo,kad skubat labai jau g.gif
Papildyta:
na mums tai irgi uz keliu dienyciu 10menesiuku,mes niekur neskubam,todel sy menesiuka yvesim varskyte,jogurtuka(beje pati gaminsiu)kefyra..ir bebejo mp thumbup.gif mes taipogi sveikos kaip ridikai
Papildyta:
na bebejo pamirsau zuvyte pamineti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurtoma @ 2009 05 31, 18:40)
SVEIKUTES,MIKSTA DEDI CUKRAUS SAVO KUDIKIUKUI? ohmy.gif IR KIAUSINIENE JAU KEPI?ir jau jogurtukus valgot,nu man atrodo,kad skubat labai jau g.gif
Papildyta:
na mums tai irgi uz keliu dienyciu 10menesiuku,mes niekur neskubam,todel sy menesiuka yvesim varskyte,jogurtuka(beje pati gaminsiu)kefyra..ir bebejo mp thumbup.gif mes taipogi sveikos kaip ridikai
Papildyta:
na bebejo pamirsau zuvyte pamineti wink.gif


Taip dedu viska,duodu viska,nes mano gydytoja pasake,kad vaikas sveikas yra ir ragauti reikia duoti visko.. Mus beje taip pat augino ir cukru dejo,ir kiausinienes kepe,ir uzaugom sveiki kaip ridikai.. Beto jo neberia kodel tureciau neduoti.. Mano zuikis zuvi valgo nuo6men ir nieko,tik pirsciukus laizo kaip patinka.. Niekada neskaiciau ka raso knygos auginu kai augino mane..
Atsakyti
nu nepasakyciau,kad esame sveiki,kaip ridikai...ma tai neaktualu auginti vaika,kaip pries 100metu..ir niekaip nesuprantu,kam to cukraus reikia deti g.gif as tai labai atsakingai ziuriu i vaiko sveikata,ir neklausau jokiu mamyciu,nes pati turiu galva ant peciu smile.gif na,bet cia kiekvienos mamytes pasirinkimas...be to man kazkaip atrodo,kad tu lb pikta zinute cia parasei 4u.gif
Atsakyti
Jogurtelius ir as duodu jau nuo 8 men.Cia pas mus yra specialus kudikiams su DHA
Atsakyti
Mums gydytoja jau liepe sunui duoti tai, ka valgome mes patys. Per pusantro men sunus nepriaugo ne gramo valgydamas mano verdamas kruopu ir darzoviu koses, tad dabar po truputi pradedam pratinti prie suaugusiuju maisto: virtas omletas (tik trynys), sriubytes su frikadelem, maltinukai ir pan. Dedu i jo maista zoleliu prieskonius, nes jie zalos nedaro. Druskos ir cukraus neberiu, nes valgo ir taip smile.gif
Sultis dozuojam, per diena ne daugiau 110 ml. Geriam kompota, kartais arbateles. Valgo banana, obuoli, duoniukus, megsta grauzti morka.
Atsakyti
QUOTE(jurtoma @ 2009 06 01, 02:03)
nu nepasakyciau,kad esame sveiki,kaip ridikai...ma tai neaktualu auginti vaika,kaip pries 100metu..ir niekaip nesuprantu,kam to cukraus reikia deti g.gif as tai labai atsakingai ziuriu i vaiko sveikata,ir neklausau jokiu mamyciu,nes pati turiu galva ant peciu smile.gif na,bet cia kiekvienos mamytes pasirinkimas...be to man kazkaip atrodo,kad tu lb pikta zinute cia parasei 4u.gif


Tikrai nepikta,tiesiog paaiskinau ir issakiau nuomone.. blush2.gif
Atsakyti
na tai smagu,kad nepikta zinute,nes as irgi savo nuomone iissakiau ;)aisku turim teise augint vaikucius kiekviena pagal savo sistema smile.gif as tik norejau pabrezti,kad as savo vaikuciui stengsiuosi idiegti sveika gyvenimo buda wink.gif
Atsakyti
mes sultytes irgi geriam po 20 sauksteliu ir tik po pagrindinio maisto 4u.gif
Atsakyti