Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(ritukasx @ 2009 02 27, 13:19)
Taip, aciu kad priminet mirksiukas.gif
Tiesiog netycia taip gavosi su tais plaukuciais, nematau reikalo nepasitenkinimui...

viskas tvarkoj mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
mums sia savaite jau 10 men .... ir galvoju ,kad zuvies dar mazasis negaves.. niekur nerandu kokia geriau zuvyte duoti? ir kaip ja paruosti? gal turit kokiu patarimu is patirties? mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vygita @ 2009 02 27, 14:31)
viskas tvarkoj  mirksiukas.gif  4u.gif


Mano mazyliui irgi ne uz ilgo 10 menesiukas.As jam jau nuo 9 men duodu zuvytes.Zinoma geriausia file, kur be kaulu.Pradziai as daviau garuose troskinta pangasiju file.Ji neturi nemalonaus kvapo ir yra truputi riebesne.Paskui lasisos, tuno.Viska valge.Ir net nereikia malti, nes virta zuvis labai minksta, uztenka sakute patrynti.
Papildyta:
biggrin.gif
QUOTE(rimasita @ 2009 03 02, 15:25)
mums sia savaite jau 10 men .... ir galvoju ,kad zuvies dar mazasis negaves.. niekur nerandu kokia geriau zuvyte duoti? ir kaip ja paruosti? gal turit kokiu patarimu is patirties?  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(rimasita @ 2009 03 02, 14:25)
mums sia savaite jau 10 men .... ir galvoju ,kad zuvies dar mazasis negaves.. niekur nerandu kokia geriau zuvyte duoti? ir kaip ja paruosti? gal turit kokiu patarimu is patirties?  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

Pediatre mums sake, kad galima duoti juros zuvi, bet labai stebeti kauliukus, jeigu gaug kaulu, tai patare is pradziu man sukrantyti. Bet as pasirinkau juros lydekos file, ji be kaulu, bandziau duoti lasisu, tai neeme. Sakyciau, mazylei nelabai patinka zuvys, labiau prie mesos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 02 05, 13:57)
Aha, man irgi pasidare idomu, nuo kada galima kirpti plaukucius?  g.gif

Mano mazyliui 10 menesiuku ir kelios dienos ir mes jau 2 kartus kirpomes ir jau reiketu vel nuo ausyciu nukirpt smile.gif ir man atrodo kvailas prietaras kad iki metu negalima kirpt g.gif maniskis gime su gana ilgokais ir nelaikysi vaiko apzelusio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasita @ 2009 03 02, 13:25)
mums sia savaite jau 10 men .... ir galvoju ,kad zuvies dar mazasis negaves.. niekur nerandu kokia geriau zuvyte duoti? ir kaip ja paruosti? gal turit kokiu patarimu is patirties?  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

Man ir įdomu? O perka kažin šaldytą žuvį?
Atsakyti
QUOTE(Vilikė @ 2009 03 23, 10:55)
Man ir įdomu? O perka kažin šaldytą žuvį?

As savajam perku saldyta juros lydekos file
Atsakyti
O kaip ja virti ar ka? g.gif Kepti tai negalima aliejuj schmoll.gif AS dar nebandziau zuvies, kol kas tik mesyte. siandien jautiena pirkau, rytoj ragausim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklina2008 @ 2009 04 10, 01:04)
O kaip ja virti ar ka?  g.gif  Kepti tai negalima aliejuj  schmoll.gif  AS dar nebandziau zuvies, kol kas tik mesyte. siandien jautiena pirkau, rytoj ragausim  doh.gif


Zuvi nuplauti ir isvirti. Tada atidziai isrinkti kauliukus, jeigu tai ne file. Ir tada ta zuvi imaisykite i darzoviene, ir viskas smile.gif Man asmeniskai, kauliukus patogiau isimti is virtos zuvies nei is zalios ax.gif
Pradziai zuvi raugaukite viena karta per savaite. Ta pacia diena, kai ragaujate zuvi, mesos jau neduokite.
Atsakyti
Isbandysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muskatine69 @ 2009 02 05, 13:12)
tik kad jau niekas mums nenori patarti biggrin.gif

tada kai jau lenda y akytes,arba kaip pas mus ant ausyciu uzlipe tai ir nuzarinau truputuka biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, o su kokiom darzovem duodat zuvi?
Atsakyti