Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(elenuxus @ 2008 11 09, 14:05)
Na...gal ir taip, anksciau jokiu misinuku nebudavo, mama pasakojo, kad anksciau misini darydavo is karves pieno, biski cukraus ir vandens.Gryno duodavo ne is karto.As dar kazkaip nedristu duot karves pieno, nors manau kad jau galima...
Papildyta:

drinks_cheers.gif Kas del visu tu baimiu tai tiesa, ypac kam pirmas vaikas...prisiskaitai kaip kas kam alergiskas, kaip kas ko nevalgo, tai ir ziuri kad cia gal vieno ar kito produkto negalima, ar nerekomenduojama...Mes valgom viska, darzoves, mesytes,jogurtuka ir varskyte, tad manau ir piena bandysim ragaut po truputi.O pvz.ko is darzoviu neduodat?Nekalbu apie svogunus ir cesnakus...Burokelius jau duodat?Pomidoro minkstima?
Papildyta:
Papildysiu dar.Maistuka pertrinat?MUsu maze tik 2 dancius turi, tai nemoka kramtyti, jei koks gumuliukas pasitaiko tai perkosia per lupytes ir isstumia lauk... doh.gif Koses kazkodel valgo normaliai, ypac grikiu, o stai darzoviu gumuliuku nepraryja, springti pradeda...




sveikos mamytes
mes dar negeria karvytes pieno,bet valgom viska,visas darzoves,o tyrele valgo geriau nei atskiras darzoves ax.gif
idomu kokia varskyte valgot?nes mes gyvenam airijoj ir cia tokiu dalyku ner,na vaikisku,o LT parduotuvese kazi kokio senumo. bigsmile.gif
mes turim 6 dantukus,o grikius tai netrinat? cool.gif
Atsakyti
mes ir valgom viska, tik jau trecias vakaras kaip negeria misinuko, net neima i burna, daviau pieno karves, tai irgi paragauja ir saukia. tai taip prasikankinam ir keliames is lovos ir verdu kose manu, nes greiciausiai isvirti lotuliukas.gif tada pakerta kosytes ir saldziai miega visa nakti, tik viena karta pabunda vandenuko atsigerti. o kai valgydavo misinuka, tai kas pora valandu budinedavos. bet pieno gauna, nes kosytes verdu piene, varskes, jogurto valgom. visko po truputi. is pradziu kai pradejau primaitinti, tai labai del visko bijojau, pagal knygas dariau, na o dabar kai paziuri koks vyras, tai baimes nebera, o kada jei ne dabar prades valgyti ivairesni maista?... gal 2 metu?... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinee @ 2008 11 11, 15:10)
mes ir valgom viska, tik jau trecias vakaras kaip negeria misinuko, net neima i burna, daviau pieno karves, tai irgi paragauja ir saukia. tai taip prasikankinam ir keliames is lovos ir verdu kose manu, nes greiciausiai isvirti  lotuliukas.gif  tada pakerta kosytes ir saldziai miega visa nakti, tik viena karta pabunda vandenuko atsigerti. o kai valgydavo misinuka, tai kas pora valandu budinedavos. bet pieno gauna, nes kosytes verdu piene, varskes, jogurto valgom. visko po truputi. is pradziu kai pradejau primaitinti, tai labai del visko bijojau, pagal knygas dariau, na o dabar kai paziuri koks vyras, tai baimes nebera, o kada jei ne dabar prades valgyti ivairesni maista?... gal 2 metu?... biggrin.gif

mano irgi nenori paskutiniu metu misinuku schmoll.gif koses valgo, varskyte,jogurtus, bet nors viena karta per para turetu isgerti misinuko. Mano broliene savo vaikui nuo 1,5 metuku duoda yvairu maista, yskyrus grybu ir saldumynu neduoda blink.gif
Atsakyti
Jau senokai valgom viską, išskyrus keptą maistą ir grybus...bet pagrindinis skanėstas ir gėrimas yra mamytės pienukas wub.gif bigsmile.gif beje, turim 8 dantulius...
Atsakyti
sakykit rasot dauguma jog ''valgo viska'' tai ka?kazkaip pirmas vaikas pas mane noreciau konkreciau suzionot ka vakgo jusu mazyliai.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 11 06, 19:07)
Man kartais atrodo, kad daktarės pačios netiki tuo ką mums siūlo, bet tiesiog jos taip turi sakyti  mirksiukas.gif



O kodel jos turi taip sakyt g.gif


Na, man mano mazoji ne siuksliu deze. Nuo 10 men pradejau po trupiteli duoti bendra maisteli, viska truputeli sudau druskyte, daugiau jokiu prieskoniu, jei kam truksta atskirai sau i lekste isideda. Labai patinka mazajai balandeliai thumbup.gif
Atsakyti
Mano sūnelis valgo taip.
Atsikėlus MP. Panašiai apie 8,00-8,30 val.
Kai aš pusryčiauju, tai jis kartu su manimi apie 10,00-10,30 val. suvalgo kokį porą duoniukų arba ant duonytės užtepu sviestuko ir supjaustau mažais gabaliukais, tai po gabaliuką visą riekutę ir suvalgo. Duodu pačiam iš lėkštutės pasiimti ir įsidėti į burnytę. Tada atsigeriam arbatytės. Prieš užmiegant pietų miego kartais atsigeria porą trejetą gurkšnių MP, o kartais ir be to užmiega.
Tada apie 14,00-14,30 val valgom daržovių košes su mėsyte dažniausiai verdu kalakutieną, jautieną, veršieną arba avieną, kitokių dar neragavome. Mėsą sumalu su mikseriu, o daržoves su tupelwariniu quick šefu, gaunasi tokie smulkūs gabaliukai, bet jau pakankami, kad tektų pačiam kramtyti, tada sumaišau su mėsyte ir duodu. Valgo skaniai tongue.gif
Panašiai apie 17,00-18,00 valandą valgom varškytę arba jogurtą su vaisiais. Dažniausiai padarau pati perku varškytę, į ją įtarkuoju obuoliuko, banano arba aviečių turiu prisišaldžius, lygiai taip pat ir jogurtą paskaninu.
O apie 20,00-20,30 val valgome grūdų košę užpilamą kokią nors. Skaniausiai valgo grikių ir avižinę kur su vandeniu. Tos, kur su pieno mišiniais, tai jam šiaip sau. Kartais atsisako valgyti.
O apie 22,30 MP ir čiūčia liūlia smile.gif kartais dar keliasi apie 3 val. nakties keliems gurkšneliams MP, bet va jau panašiai 4 naktis išmiega iki ryto.
Nei žuvies, nei kiaušinuko dar neragavome.
Atsakyti
labai daug ką valgo,mišinuko nuo 6mėn nebegeria.o šiaip manoji tikra nevalgiukė,dažnai jai būna nevalgiadieniai doh.gif nevalgo grikių,bet labai patinka viskas su makaronai,net žuvį su makaronais valgo thumbup.gif geria tik sultis skirtas vaikams arba mano virtus kompotus,arbatos niekada negalėjau įsiūlyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mičiolita @ 2008 11 26, 18:45)
O kodel jos turi taip sakyt  g.gif
Na, man mano mazoji ne siuksliu deze. Nuo 10 men pradejau po trupiteli duoti bendra maisteli, viska truputeli sudau druskyte, daugiau jokiu prieskoniu, jei kam truksta atskirai sau i lekste isideda. Labai patinka mazajai balandeliai  thumbup.gif


Todėl, kad tokia programa, tokios naujovės ir t.t. Pačios jos taip vaikų irgi neaugino.
Čia tas pats kaip dėstytojas praktikas ir dėstytojas, kuris tik iš knygų mokina.
Praktikoje viskas kitaip. aišku vienam tinka kitam ne ir nėra ko ginčytis, nes pati auginu tris dukrytes ir visos skirtingos, nieko panašaus, nors ir mergytės biggrin.gif

Čia ne jums, bet šiaip pasisakau, iškart parašau, kad paskui nepagalvotumėte, kad užsipuolu, nes supermamoj populiaru suprasti kitokią nuomonę kaip užsipuolimą ax.gif
Aš nei savo vaikų, nei savęs ar savo šeimos nelaiko šiukšledėže, tačiau mes irgi valgom beveik viską. O aš kartais įdedu ir bulvių prieskonių, nes man jie labai skanūs ir dukrytei skanu blush2.gif
Atsakyti
Mes valgom beveik viską, tiesa, dar žuvies neragavom, bet problema ta, kad mes jau turėtume mokintis kramtyti, bet kažkaip nesiseka, visas daržovienes ir grūdų košytes vis dar permalu su blenderiu, nes kitaip maniškis atsisako valgyti, jeigu tik koks gabaliukas, viskas, spjauna lauk, nusisuka nuo lekštės ir pradeda verkti, o jeigu permalu, kuo puikiausiai suvalgo. Tiesa, kokį obuoliuką ar duoniuką bando kramtyti, nors jeigu koks didesnis gabalėlis, tai spjauna lauk.
Pasidalinkit mamos patirtim, kaip išmokyti kramtyti maistelį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes pradėjome nuo duoniukų ir sausainiukų. Pradžioje daviau Hipp sausainiukus ir Ruginius duoniukus jie ir vieni , ir kiti labai gerai tirpsta, o vėliau perėjom prie "Gaidelis" ir juodos duonytės ekologiškos. Taip ir išmoko kramtyti. Dabar jau nebereikia malti, tik susmulkinu daržoves ir viskas.
Atsakyti
Pas mus zodis "valgo vidska" reiskia:
apie 8 val. kose (vis kitokia. Pradedu jau virti tas "zmogiskasias", suaugusiuju, o ne spec.kudikiams ' Paskaninu sviestu, bet dazniausiai alyvuogiu aliejum, fruktoze.
apie 11 val obuolys arba jogurtas
Pietu miegelis
apie 13:30 didysis valgymas: darzoves su mesyte. Kadangi turim 10 dantu, is ju 2 kruminiai verdu darzoves, galkutes, mesyte ir jau nebetrinu. O valgo kaip "tetis ir mama". Megsta sviezius makaronus.
Paskutinis valgymas pries miega 18:30 vel kokia nors kosyte su obuoliu/ avietem.
I tarpus geriam vis dar svieziai spaustas sultis su vandenuku. Isgeria 2 buteliukus po 250 ml. Jau kelinta savaite, kai nakti nebeprabunda, tad ir misinuko nebeduodu.
Valgom tik tiek.
Zodziu- 3 rimti pabalgymai ir 1 lengvas

Kai mama kazka ragauja, pribega sypsodamasi, nes zino, kad gaus pasmaliziauti: valgo granatus, sureli, sausainius, ragavo torto, sokolado (aisku, tai tik keli kasniai, bet vis naujas maistas ir jokiu alergiju. Aciu dievui!)
Atsakyti