Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Kas del saldintų mėsinių košių tai net nežinau, o tai kaip paskui vaikas pripras prie nesaldaus maisto g.gif Aš va vakar į košę su jautiena moliūgo įdėjau, tai jis natūraliai saldumo davė, ir suniamniojo maniškė apie 100ml, o tai jau daug mėsos košei thumbup.gif Receptas : jautiena, moliūgas, šparaginės pupelės, morkytė ir pora smidrų (šparagų) mirksiukas.gif
Žuvies duot dar nebandžiau, bet šaldiklyje turiu menkės, reikės pabandyt kąnors sukurt biggrin.gif
Grikių mano mergina išvis nepripažįsta schmoll.gif
Atsakyti
ax.gif o as saviskiui po darzovienes su mesa siandien daviau vitamino C... ziuresiu kaip seksis toliau... kiek zinau C padeda ne tik gelezi pasisavinti, bet ir apetita gerina...
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 10 16, 00:01)
ax.gif o as saviskiui po darzovienes su mesa siandien daviau vitamino C... ziuresiu kaip seksis toliau... kiek zinau C padeda ne tik gelezi pasisavinti, bet ir apetita gerina...

o koki tu vit.c duodi??? g.gif
ar duodat savo maziams zuvu tauku??? man sese sake,kad jau nuo puses metuku galima duot,tai dabar jau susimasciau ar ne laikas jau pradeti???kai eisim pas gydytoja,tai paklausiu bigsmile.gif
Atsakyti
As del tauku klausiau, sake kai pabaigsim vitamina D, tada pradesim gert zuvu taukus 4u.gif Jau uz kokiu poros savaiteliu ir baigsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 10 16, 10:18)
o koki tu vit.c duodi???  g.gif
ar duodat savo maziams zuvu tauku??? man sese sake,kad jau nuo puses metuku galima duot,tai dabar jau susimasciau ar ne laikas jau pradeti???kai eisim pas gydytoja,tai paklausiu  bigsmile.gif

cevikap lasiukus, juos nuo 6 men galima duoti. o zuvu tauku bandziau duoti, bet vaikas atsisake, ziaugciojo, atpyle.
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 10 16, 11:45)
cevikap lasiukus, juos nuo 6 men galima duoti. o zuvu tauku bandziau duoti, bet vaikas atsisake, ziaugciojo, atpyle.


saviskei irgi duodu cevikap, bet kad apetitas padidetu tai nepasakyciau g.gif Zuvu taukus irgi geriam, as i kosyte islasinu ir be problemu, net neapsiziuri thumbup.gif O mum daktare liepe duot ir zuvu taukus, ir vitamina D (po 1 laseli Vigantol oil) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2008 09 26, 17:33)
labas mamytes 4u.gif mano mazoji nebenori gert nei misinuko nei pieno kazin ka daryt juk iki metuku reiktu to pieno i diena viena kart kefyra megstam bet nedaug g.gif

manoji misinuko.pieno atsisake 6men.tik dabar9men vel geria.daviau vietoj jo jogurta,varskytes.kefyro.
Atsakyti
Sveikos mamytės,

užėjau receptukų pažiūrėti ir šiaip paskaitinėti kaip leliukus savo maitinate, bet žiūriu labai jau atsargios visos, tai aš net nerašysiu kaip maitinu smile.gif
Bet mišinuko senai atsisakėm ir geriam karvytės pieną.
Bet galiu pasakyti kaip trijų vaikų mama, kad pvz mano pirmoji aplamai mišinukų negėrė ir kai man baigėsi pienas 4,5 mėn, tai gėrėm tik karvės pienelį iš parduotuvės ir tikrai sveika užaugo nieko jai neatsitiko ir dantys dar sveiki. Galiu jums tik pasakyti, aišku reikia turėti proto ir saiko, bet taip bijoti kaip jūs dauguma čia bijot ir jei kuri mama parašo, kad kažką duoda, ko jums daktarės nesakė, tai nereikėtų taip. Nes daktarės mokina pagal knygas, o knygų yra daug, bet geriausios knygos mūsų mamos ir močiutės, kurios mus sveikas užaugino, o dabar nuo to mandrumo net bloga mirksiukas.gif

Bet čia tik mano nuomonė ir jos tikrai niekam neperšu smile.gif Manau genuose daugiau paslėpta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErnestaKaunas: 03 lapkričio 2008 - 00:37
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 11 03, 01:35)
Sveikos mamytės,

užėjau receptukų pažiūrėti ir šiaip paskaitinėti kaip leliukus savo maitinate, bet žiūriu labai jau atsargios visos, tai aš net nerašysiu kaip maitinu smile.gif
Bet mišinuko senai atsisakėm ir geriam karvytės pieną.
Bet galiu pasakyti kaip trijų vaikų mama, kad pvz mano pirmoji aplamai mišinukų negėrė ir kai man  baigėsi pienas 4,5 mėn, tai gėrėm tik karvės pienelį iš parduotuvės ir tikrai sveika užaugo nieko jai neatsitiko ir dantys dar sveiki. Galiu jums tik pasakyti, aišku reikia turėti proto ir saiko, bet taip bijoti kaip jūs dauguma čia bijot ir jei kuri mama parašo, kad kažką duoda, ko jums daktarės nesakė, tai nereikėtų taip. Nes daktarės mokina pagal knygas, o knygų yra daug, bet geriausios knygos mūsų mamos ir močiutės, kurios mus sveikas užaugino, o dabar nuo to mandrumo net bloga  mirksiukas.gif

Bet čia tik mano nuomonė ir jos tikrai niekam neperšu  smile.gif Manau genuose daugiau paslėpta  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 11 05, 13:14)

Is tikruju tai tiesa, anksciau niekas nieko neziurejo tas sveika tas nesveika, augom ir uzaugom.Dabar perdaug vaikai lepinami yra, man daug ko gydytoja nepatare duoti, bet mazai as jos klausau. Dar ir dabar neleido karves pieno duoti, bet duodu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man kartais atrodo, kad daktarės pačios netiki tuo ką mums siūlo, bet tiesiog jos taip turi sakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na...gal ir taip, anksciau jokiu misinuku nebudavo, mama pasakojo, kad anksciau misini darydavo is karves pieno, biski cukraus ir vandens.Gryno duodavo ne is karto.As dar kazkaip nedristu duot karves pieno, nors manau kad jau galima...
Papildyta:
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 11 03, 01:35)
Sveikos mamytės,

užėjau receptukų pažiūrėti ir šiaip paskaitinėti kaip leliukus savo maitinate, bet žiūriu labai jau atsargios visos, tai aš net nerašysiu kaip maitinu smile.gif
Bet mišinuko senai atsisakėm ir geriam karvytės pieną.
Bet galiu pasakyti kaip trijų vaikų mama, kad pvz mano pirmoji aplamai mišinukų negėrė ir kai man  baigėsi pienas 4,5 mėn, tai gėrėm tik karvės pienelį iš parduotuvės ir tikrai sveika užaugo nieko jai neatsitiko ir dantys dar sveiki. Galiu jums tik pasakyti, aišku reikia turėti proto ir saiko, bet taip bijoti kaip jūs dauguma čia bijot ir jei kuri mama parašo, kad kažką duoda, ko jums daktarės nesakė, tai nereikėtų taip. Nes daktarės mokina pagal knygas, o knygų yra daug, bet geriausios knygos mūsų mamos ir močiutės, kurios mus sveikas užaugino, o dabar nuo to mandrumo net bloga  mirksiukas.gif

Bet čia tik mano nuomonė ir jos tikrai niekam neperšu  smile.gif Manau genuose daugiau paslėpta  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Kas del visu tu baimiu tai tiesa, ypac kam pirmas vaikas...prisiskaitai kaip kas kam alergiskas, kaip kas ko nevalgo, tai ir ziuri kad cia gal vieno ar kito produkto negalima, ar nerekomenduojama...Mes valgom viska, darzoves, mesytes,jogurtuka ir varskyte, tad manau ir piena bandysim ragaut po truputi.O pvz.ko is darzoviu neduodat?Nekalbu apie svogunus ir cesnakus...Burokelius jau duodat?Pomidoro minkstima?
Papildyta:
Papildysiu dar.Maistuka pertrinat?MUsu maze tik 2 dancius turi, tai nemoka kramtyti, jei koks gumuliukas pasitaiko tai perkosia per lupytes ir isstumia lauk... doh.gif Koses kazkodel valgo normaliai, ypac grikiu, o stai darzoviu gumuliuku nepraryja, springti pradeda...
Atsakyti