Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Mums jau 10men ir savaite. Iki siol valgeme sakyciau visai neblogai, bet nezinau kas atsitiko, nes paskelbe mano dukryte streika grudu kosems g.gif ! As jai sauksteli koses, o ji sukasi link papucio ir plesia drabuzius, tipo mama duok pieno !koses nevalgysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bandau visaip apgaut, bet rezultatas vis tas pats: kose pilu lauk!!! o ir siaip maistui pasidare labai isrankoka, nors seniau kirsdavo viska tik duok! tik darzoviene su mesyte tinka geriausiai thumbup.gif kartais net 3 kart per diena.
Bandziau jogurta, varskyte tai tik lupas papucia ir neikisi ne per kur schmoll.gif
Bet va MP tai turbut gertu neatsitraukdama visa diena ir nakti doh.gif doh.gif
Jau pradedu pavargti taip, nes neissimiegu visiskai!, o mano pupa tai tik apsikabina mano kruti abiem rankutem ir net murkdama cepsi is laimes lotuliukas.gif
Galvoju si menesi baigti su MP, bet kai pagalvoju koki veja dukruze pakels, tai oi jojoi tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

mano maziukas labai gerai valgo darzovienes su mesyte, varskyte, jogurtuka, duoniukus, bet va su grudu kosem prastai.. Tiesa, valgo Millupos 7 grudu kose gerai, bet Bebi, kuria anksciau megdavo, valgo jau vos vos.. noriu pati virti grudu koses, bet nei vienos mano virtos nevalgo verysad.gif Viriau Nordic 5 grudu, Nordic avizu, ryziu dribsniu, bet nei per kur.. ziaugcioja ir isvemia verysad.gif Galvojau per rupu, tai sumaliau blenderiu, bet vis tiek tas pats doh.gif Gal ka turit kokiu patarimu is patirties unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2008 10 08, 11:51)
Sveikutes  4u.gif

mano maziukas labai gerai valgo darzovienes su mesyte, varskyte, jogurtuka, duoniukus, bet va su grudu kosem prastai.. Tiesa, valgo Millupos 7 grudu kose gerai, bet Bebi, kuria anksciau megdavo, valgo jau vos vos.. noriu pati virti grudu koses, bet nei vienos mano virtos nevalgo  verysad.gif Viriau Nordic 5 grudu, Nordic avizu, ryziu dribsniu, bet nei per kur.. ziaugcioja ir isvemia  verysad.gif Galvojau per rupu, tai sumaliau blenderiu, bet vis tiek tas pats  doh.gif  Gal ka turit kokiu patarimu is patirties  unsure.gif

as tai i darzoviene idedu truputi ryziu kartais. o siandien bandziau duoti pieniska ryziu srubyte (misinuku baltinta) nu truputi suvalge unsure.gif avizas su ryziais vakar maisiau ir valge kai truputi cukraus idejau... idomu kas blogiau ar tai kad cukraus truputi gaus ar tai kad kruopu visai nevalgys g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 10 08, 14:07)
as tai i darzoviene idedu truputi ryziu kartais. o siandien bandziau duoti pieniska ryziu srubyte (misinuku baltinta) nu truputi suvalge  unsure.gif  avizas su ryziais vakar maisiau ir valge kai truputi cukraus idejau... idomu kas blogiau ar tai kad cukraus truputi gaus ar tai kad kruopu visai nevalgys  g.gif

tai biskutis cukraus ar druskos tai nieko baisaus,man pati gydytoja sake i arbatele ,jei negeria,ideti biskuti cukraus....


o kokia varske ar jogurta duodat savo atzalelem??? as tai duodavau Dobila, Miau jogurta,varskyte,bei danonki...bet nuo ju ar cia mum nuo dantuku viduriukus paleidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 10 08, 16:23)
o kokia varske ar jogurta duodat savo atzalelem??? as tai duodavau Dobila, Miau jogurta,varskyte,bei danonki...bet nuo ju ar cia mum nuo dantuku viduriukus paleidzia  g.gif

miau ar joy's varskytes... nu lygtais nieko nuo ju nebuna... neberia, pilvo nepucia, neviduriuoja...
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2008 10 08, 10:51)

mano maziukas labai gerai valgo darzovienes su mesyte, varskyte, jogurtuka, duoniukus, bet va su grudu kosem prastai.. Tiesa, valgo Millupos 7 grudu kose gerai, bet Bebi, kuria anksciau megdavo, valgo jau vos vos.. noriu pati virti grudu koses, bet nei vienos mano virtos nevalgo  verysad.gif Viriau Nordic 5 grudu, Nordic avizu, ryziu dribsniu, bet nei per kur.. ziaugcioja ir isvemia  verysad.gif Galvojau per rupu, tai sumaliau blenderiu, bet vis tiek tas pats  doh.gif  Gal ka turit kokiu patarimu is patirties  unsure.gif


As pati verdu kosytes, perku ryziu, grikiu miltus, o avizas pati kavamale sumalu. Isverdu pvz ryziu arba avizu kosyte ir idedu sutrinto banano, taip lb noriai valgo thumbup.gif Gal tavo maziukas irgi turi koki megstama vaisiu ar vaisine tyrele, tai to ir idek i grudu kose, gal patiks mirksiukas.gif

QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 10 08, 15:23)
o kokia varske ar jogurta duodat savo atzalelem??? as tai duodavau Dobila, Miau jogurta,varskyte,bei danonki...bet nuo ju ar cia mum nuo dantuku viduriukus paleidzia  g.gif


As duodu Dobilo jogurta ir i ji imaisau sauksta pusriebes Dvaro varskes. Tai buna musu pusryciai smile.gif Nuo danonki varskytes mano pupa isbere.
O gal tavo maziui viduriukus paleidzia jei keliskart per diena duodi varskytes? Mano drauges leliai taip buvo, kad dave pusryciam ir vakarienei varskytes, ir viduriukus paleido doh.gif Paskui dave tik karta per diena ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2008 10 09, 23:17)

O gal tavo maziui viduriukus paleidzia jei keliskart per diena duodi varskytes? Mano drauges leliai taip buvo, kad dave pusryciam ir vakarienei varskytes, ir viduriukus paleido  doh.gif  Paskui dave tik karta per diena ir viskas ok  smile.gif

as duodavau tik viena syki i diena....ir po nedaug...gal ne jogurte problema g.gif
Atsakyti
Mergaitės, sakykit, o kaip bananą duodat? Į rankas patiems vaikiukams? Nes aš saviškei pabandžiau duot, tai trina tarp rankų, o paskui baisiai didelius guzus atkanda doh.gif O iš mano rankų nenori schmoll.gif
Atsakyti
aciu, mergaites, uz komentarus 4u.gif

bet man atrodo, kad jam glitumas nepatinka.. dedu cukraus, uogyciu ar banano, vis tiek tas pats... isvemia...netgi pirma sauksteli... ir nesvarbu, ar kose rupi, ar vientisa..
o sriubytes nebandziau..na mes tik 3 dantukus turim, tai gal per anksti... gydytoja apie sriubytes net neuzsimine. Sake darzovienes ir grudu koses i diena uztenka, nes bet kada gauna MP smile.gif Ai, dar vakarienei varskyte ar jogurta Bio arba Miau suvalgom 4u.gif
Atsakyti
Mano mažė paskutiniu metu irgi su apetitu susipyko doh.gif Išvemia viską, atrodo, kad toks bjaurus jai tas maistas, tiesiog taso ją nuo visų daržovienių su mėsyte doh.gif O seniau taip skaniai valgė.
Vakar dar pabandžiau išvirt makaronus mažučius (ryžių formos), įdėjau truputį sviesto, mišinuko, kad saldžiau būtų, tai suvalgė kokius penkis šaukštukus.
O visas saldžias grūdų košes tai gerai valgo, ir jogurtą dobilo, ir varškytę miau ar joy thumbup.gif
Dar sakiau pabandysiu kaip kažkuri mama rašė natūralų jogurtą su varške pamaišyt pusryčiams.
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2008 10 13, 10:33)
Mano mažė paskutiniu metu irgi su apetitu susipyko doh.gif Išvemia viską, atrodo, kad toks bjaurus jai tas maistas, tiesiog taso ją nuo visų daržovienių su mėsyte doh.gif O seniau taip skaniai valgė.


As savo dukrytei darzovienes, darzoves su mesyte saldinu... Nes jei nesaldinta, irgi ziaugcioja, rankutem uz burnos griebia, rekia doh.gif
Siandien pirma karta zuvies isviriau su dviem morkytem ir bulvyte, ir pradziu pabandziau nesaldint, tai lb nenoriai, kelis saukstelius per didziusius piktumus suvalge, sulig ketvirtu sauksteliu ziaugciot pradejo verysad.gif Pasaldinau su fruktoze, suvalge viska, apie 180g... Megsta tik saldziai mano pupa blush2.gif
Atsakyti
na sveikutes mamcios smile.gif
as taui saviskiui pusryciams duodu gefilus varskyte, danonke, rokiskio varskyte vaikams. gera ideja cia buvo naturalu jogurta su varske pamaisyti sita ryt pabandysiu varianta ax.gif
o kas liecia kosiu tai nordiko valgo tik su grikias ne kas blink.gif bet snd tai teks virti nes ir ryziai ir avizos baigesi smile.gif o iki pardes leksiu jei pinigus perves tai teks maniskiui grikius damust nes ismest tai gaila
o del mesu doh.gif jau gal gera savaite ne i burna mesos doh.gif vakar gal koki arbatini sauksteli sugrudau smile.gif jau bleideriuoto maisto nevalgo tai as verdu normaliai ir pjaustau su peiliu tada dar sakute pasmulkinu t.y. paspaudineju
o ar duodat vaikui virto liezuvio g.gif maniskis tai sita dalyka ogogokaip megsta smile.gif o is zuvu davinejau lasisa ale draugei daktare pasake kad jokiu lasisu uzaugintu ant s**** geraiu menkes lydekas na ta prasme jurines zuvis o kokias jus duodat?
Atsakyti