Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(inrinke @ 2008 09 11, 13:07)
As irgi vakar viriau makaroniukus: ipyliau pienelio ir sviestuko idejau. Vaikuciai noriai valgo. rolleyes.gif

o pienuką pili kai verdi? ar jau įgatavą košę? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes kas kiek valandu savo amzyliams duodat valgyti ?
Atsakyti
QUOTE(aistuole20 @ 2008 09 15, 13:47)
sveikos mamytes kas kiek valandu savo amzyliams duodat valgyti ?

maniškė naktį nevalgo, o dieną valgo kas 3-4 valanda skažkur, ilgiau nepratempia...
o jūsų?
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 09 15, 13:08)
maniškė naktį nevalgo, o dieną valgo kas 3-4 valanda skažkur, ilgiau nepratempia...
o jūsų?


Nakti valgom 1 karta.Manoji diena kas 4 valandas valgo kazkur.
Bet pastebejau,kad jai jau pabodo koses su darzovem ir mesa,nebezinau ka dar skanaus galeciau pagaminti.
Reiks ir mums makaronus pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2008 09 15, 18:00)
Nakti valgom 1 karta.Manoji diena kas 4 valandas valgo kazkur.
Bet pastebejau,kad jai jau pabodo koses su darzovem ir mesa,nebezinau ka dar skanaus galeciau pagaminti.
Reiks ir mums makaronus pabandyti.

maniškė makaronus išbrokijo schmoll.gif pirkau tokius smulkiu smulkius vermišelius, viriau vandenuky, sviestuko įdėjau, druskytės truputuką...suviriau įvientisą masę beveik...nevalgė ne kasnelio rolleyes.gif o man su MB skanu buvo tongue.gif kitą dieną jau sau išsivirėm, vėl Saulei pasiūliau- net purtosi neryja, daviau ir pačiai į rankytę- ne ir viskas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 09 15, 13:08)
maniškė naktį nevalgo, o dieną valgo kas 3-4 valanda skažkur, ilgiau nepratempia...
o jūsų?

mano nakti valgo o diena maitindavau kas 3 val, bet jis eme purkti visa maista tai pagalvojau kad jam per daznai duodu, vakar pabandziau kad 4 val viskas super , aciu mamytems uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 09 15, 21:55)
maniškė makaronus išbrokijo schmoll.gif pirkau tokius smulkiu smulkius vermišelius, viriau vandenuky, sviestuko įdėjau, druskytės truputuką...suviriau įvientisą masę beveik...nevalgė ne kasnelio rolleyes.gif  o man su MB skanu buvo tongue.gif  kitą dieną jau sau išsivirėm, vėl Saulei pasiūliau- net purtosi neryja, daviau ir pačiai į rankytę- ne ir viskas... doh.gif


as vermiseliu nesiuliau, siuliau tokias smulkias zvaigzdutes, suvalge pora sauksteliu ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2008 09 16, 08:51)
as vermiseliu nesiuliau, siuliau tokias smulkias zvaigzdutes, suvalge pora sauksteliu ir viskas.

mums irgi makaronai nepatiko sad.gif
Atsakyti
valgome beveik viska. smile.gif
Megsta ir duonytes pakramtyt ir kai uzeina tuos pacius makaronus valgo. Labai priprates prie darzoviu trinu su kokia mesyte bigsmile.gif tik vat jautiena is tolo atpazista ir nenoriai valgo mirksiukas.gif
is ryto labai megsta varskyte su bananu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas mamytes 4u.gif mano mazoji nebenori gert nei misinuko nei pieno kazin ka daryt juk iki metuku reiktu to pieno i diena viena kart kefyra megstam bet nedaug g.gif
Atsakyti
sveikos
sakykit ar duodat savo mažiams koncervuotu kukuruzu, as jei ju idedu siektiek idedu i darzoviene, tai vaikas gerai valgo, nes jis pas mane iš tų nevalgiukų, tik va viduriukus man rodos jie labai laisvina
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2008 09 27, 18:30)
sveikos
sakykit ar duodat savo mažiams koncervuotu  kukuruzu, as jei ju idedu siektiek idedu i darzoviene, tai vaikas gerai valgo, nes jis pas mane iš tų nevalgiukų, tik va viduriukus man rodos jie labai laisvina

4u.gif labai gerai valge darzoviene su kukuruzais tik tiek, kad per daug nepiktnaudziavau.... dabar serga tai isvis nieko nevalgo, tik misinuka verysad.gif
Atsakyti