Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(gintariux.82 @ 2008 08 30, 17:25)
mes apie 7.30 - 8 val valgom grūdų košę (dažniausiai avižų) kuo nors paskanintą (obuoliuku, bananu, slyvų nektaru.
apie 10.30 - 11 val geriam mišinuko ir dažniausiai užmiegam.
pietaujam apie 13.00 - 13.30. valgom mėsytę su daržovėm
iki pavakarių kokį obuolį ar bananą, ar sausainį pagraužiam.
pavakariai apie 18 val. dažniausiai grūdų košė. bandėm jogurtą porą kartų.
vakarienei dažniausiai daržovienė. ją valgom apie 21 val. miegoti einam apie 21.30 - 22 val. mišinuką geriam prieš miegelį. meniu nėra labai įvairus, nes esam alergiški. dabar mąstau, kad gal negerai, kad rytinį mišinuką geriam po valgio, o o ne prasibudę. gal negerai taip? blush2.gif
tai tiek  ax.gif  biggrin.gif

Kodėl blogai gerti mišinuko po košes? Žinau kad košes galima užgerti mišinelių arba pienu. Negalima po mėsos patiekalu gerti pieno ,jis iškarto gelėžį naikina.
gintariux82 norejau paklausti dėl rytinio maitinimo. Tai kelinta valanda tu keliesi? Man tai patogiau ryte mišinelio duoti (šiap vyras prieš darba maitina blush2.gif )o aš galiu dar pamieguoti. Tai dar koki valanda pasnaudžiu ir tada einu koše virti. O kaip koše gamini? Iš pakelio ar pati? Aš kaip kada. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivosh @ 2008 08 30, 20:20)
norejau paklausti o kokias arbatas duodat savo pupom?ar tik pirktines skrirtas vaikams ar ir zoleliu ?ir kokiu ?

Aš duodu pirktines iš granulių. Bet galima jau ir iš žolelių ,ypač gerai duoti čiobrelio,liepžiedžių,ramunelės jeigu pilvukas streikoja. Aš šeis metais daug visokių žolelių turiu tai reikės ir man jau pabanditi normalios arbatos duoti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 30 rugpjūčio 2008 - 21:05

Aš duodu pirktines iš granulių. Bet galima jau ir iš žolelių ,ypač gerai duoti čiobrelio,liepžiedžių,ramunelės jeigu pilvukas streikoja. Aš šeis metais daug visokių žolelių turiu tai reikės ir man jau pabanditi normalios arbatos duoti. biggrin.gif
[/quote]


labai aciu uz atsakyma ,o idomu kaip su metom ,melisom kad kmynu abata galima duoti nuo 1 men tai zinau o situ nelabai
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 30, 23:03)

gintariux82 norejau paklausti dėl rytinio maitinimo. Tai kelinta valanda tu keliesi? Man tai patogiau ryte mišinelio duoti (šiap vyras prieš darba maitina blush2.gif )o aš galiu dar pamieguoti. Tai dar koki valanda pasnaudžiu ir tada einu koše virti. [b]

drinks_cheers.gif aš darau kaip tu: prabunda Saulytė apie 7-7,30, duodu mišinuko dar gulinčiai, po to dar pasnaudžiam valandelę, keliames ir tada jau košę valgo apie 10 val.. pirkdavau užpilamas Hipp, bet matyt jau pabodo, atsisako, nevalgo, išbandžiau ir Milupa,Nestle, Bebi- neima ne vienos g.gif tai dažnai ryte vietoj košytes duodu jogurtuką suvalgyt, arba varškytės ax.gif
Atsakyti
Klausykit mamos,o makaronus jau duodat?maniskis labai megsta jau pries kokias 2sav pradejau duoti ax.gif Musiskiai geria kompotus,isverdu kokiu serbentu,obuoliu,avieciu arba mixuoju pasaldinu ir geria thumbup.gif per diena kokie 2-3l iseina ax.gif (kadangi mazasis nei pieno nei misinio nebegeria)duoniuku,baranku nebevalgo,kazkaip juoda duona pamego.Arbatu granulem nebeperku,nes vyresnelio dantukai gest pradejo,stomotologas sake kad nuo tu vaikisku arbateliu ir visokiu kubus sulciu blink.gif ypatingai kai po gerimo neisvalomi dantukai,tai negi dabar po kiekvieno atsigerimo temsi vaika dantis bruzint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 30, 22:03)
Kodėl blogai gerti mišinuko po košes? Žinau kad košes galima užgerti mišinelių arba pienu.  Negalima  po mėsos patiekalu gerti pieno ,jis iškarto gelėžį naikina.
gintariux82 norejau paklausti dėl rytinio maitinimo. Tai kelinta valanda tu keliesi? Man tai patogiau ryte mišinelio duoti (šiap vyras prieš darba maitina blush2.gif )o aš galiu dar pamieguoti. Tai dar koki valanda pasnaudžiu ir tada einu koše virti. O kaip koše gamini? Iš pakelio ar pati? Aš kaip kada. biggrin.gif

esu ir aš atsikėjusi iškart mišinuko duot, tiksliau dar lovoj gulint, bet kad jis išgeria ir atgyja, o apie pasnaudimą nelabai ir kalbos gali būt, tai reikia vis vien keltis ax.gif tai pirmiausia puolu košę išsivirt, užgeriam vandenuko, o mišinuką prieš einant gult, tai ir užmiega lengviau ax.gif o keliuosi įvairiai smile.gif kaip mažius pakoreguoja - ir 7, ir 8 val. bigsmile.gif o verdu tai aš viską pati, nes problemėlių su alergijom turim, tai stengiuosi kuo mažiau pirktinių košių duot ax.gif na o granulinės arbatos mes išvis negeriam schmoll.gif dažniausiai vanduo thumbup.gif sakiau reiks kokių ramunėlių ar ko pabandyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintariux.82: 01 rugsėjo 2008 - 15:04
Labas mamytės. Irgi girdėjau apie arbata iš granuliu kad dantukai labai genda. O mažius pastaroju laiku labai pamėgo ja gerti doh.gif Reikes ir man pradeti kompotus virti,šiais metai labai obuolių daug tai jau džiovinti pradejau. biggrin.gif
Atisvekinu mamytės, išeinam į kitą mėnėsiuka bye1.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif tai ka duot vietoj granukiuotos arbatos?kompotu?kaip kazjas rase?ar zoleliu arbaru?
o valgom mes isryto koses is pakeliu ar desreliu isverdu?kartais jogurta varskyte?ivairiai???
Atsakyti
sveikutes,niu as granuliu tas vaikiskas arbateles duodu,bet ir as zinau kad dantukai genda nuo ju,teks ir man ka kito siulyt g.gif ,o makaronu ir as jau duodu,seip megsta,tik mes dantuku dar neturim,tai viska trint dar reik.Is ryto nubudus geriam pienuko,po poros val.valgom pieniska kosyte smile.gif ,tik siom dienom valgo prasciau.Bandziau duoti zuvytes,gyd,jau rekomendavo,bet nuo jos pilvuka paleido,tai kolkas jos atsisakiau.
Atsakyti
QUOTE(brita22 @ 2008 09 09, 12:37)
,o makaronu ir as jau duodu,seip megsta,tik mes dantuku dar neturim,tai viska trint dar reik.

o kaip jūs tuos makaronus paruošiat> su kuo duodat? trinat su smulkintuvu? blush2.gif
Atsakyti
Aš saviškiui verdu ploniausius vermišėlius ir jų nesmullkinų, paprasčiausiai gerai suverdu juos, tada sumaišau su moliūgų ar markom, arba paprasčiausiai su svietuku mirksiukas.gif Kadangi maniškis visai nevalgo grūdinių košių, man makaronai geriausia išeitis paįvairinant meniu.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2008 09 10, 17:15)
Aš saviškiui verdu ploniausius vermišėlius ir jų nesmullkinų, paprasčiausiai gerai suverdu juos, tada sumaišau su moliūgų ar markom, arba paprasčiausiai su svietuku  mirksiukas.gif  Kadangi maniškis visai nevalgo grūdinių košių, man makaronai geriausia išeitis paįvairinant meniu.

4u.gif nu reiks ir man pabandyt, nes maniškė irig gi pradėjo streikuoti prieš grūdines košes doh.gif
Atsakyti
As irgi vakar viriau makaroniukus: ipyliau pienelio ir sviestuko idejau. Vaikuciai noriai valgo. rolleyes.gif
Atsakyti