Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(rava @ 2008 08 12, 13:44)
Merginos, o kiek gramų duodate mėsytės - 50? О daržovienę skaninat petražolėm, salierais ir pan.?

O as dabar is akies duodu mesytes,o druskytes truputi dedu mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes, o kaip jus mesytes kukuliukus verdat, kad sausi nebutu ir mazius nespringtu? gal dedat ko i vidu? nes versienos ar jautienos kukuliukus isvirus, jie sausi, ir sunkiai nusiryja...
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte @ 2008 08 13, 19:25)
mamytes, o kaip jus mesytes kukuliukus verdat, kad sausi nebutu ir mazius nespringtu? gal dedat ko i vidu? nes versienos ar jautienos kukuliukus isvirus, jie sausi, ir sunkiai nusiryja...

nors neverdu taip vaikui, bet iš praktikos tiek kukulius, tiek kotletus ir kitką iš maltos mėsos darant, kad jie nebūtų kieti galima įtarkuot bulvę, ar įdėti grietinės 4u.gif , bus minkšti cool.gif
Atsakyti
labas rytas, matau diskusijos karstos vyksta. Musu mazyliukai ne tokie jau ir mazi. Mano mazylis irgi jau nori suaugusiuju maisto, i savo koses net neziuri, nors pati iki siol viska duodavau tik pagal rekomendacijas mokslines literaturos. bet... deja realybe dabar jau siek tiek kitokia, jei kose, tai su trupuciu druskos ir sviesto, jei mesyte tai su padaziuku sviestuko, kaip ir Ksena jau reik duot atskirai darzoviene ir atskirai mesyte. Jau ir koldunu naminiu priruosiau, per karta tris suvalgo. Kad mesyte butu minkstesne as sumalu su sviestu ir aliejum siek tiek ir idedu vandens kuriame vire kukulis. Dar manau reiks pabandyt su bulve tarkuota, turetu but gerai. dabar su malonumu valgom agurkus is darzo, tai man tikras issigelbejimas. Del pieno esu kategoriska ir jo nebus iki 1 tai tikrai. Kad dabar nieko blogo, tai dar nereiskia, kad ateity nebus. Bet cia diskusinis klausimas, kiekviena tegu pati apsisprendzia kiek ir kada duot. Del lasiniu, daviau ir as jau karta paciulpti, patenkintas murzius buvo iki ausu, mes jau turim 8 dantis ir dar keli pakeliui, tai tik ir duok ka paciulpti. Taigi nemanau, kad bus kas blogai nuo to, juk visos esam protingos ir neduodam gabalais didziausiais, tik siek tiek paragaut. Laikausi to principo, kuo sveikesnio maisto duoti po truputi paragauti tik kuo veliau. Kaimynes mergyte 1.3men valgo cipsus ir geria kubus sultis, o mama stebisi kodel vaikas toks isbertas. Taigi linkiu visoms, kad mazyliai augtu kuo sveikesni, o mamoms, kad kuo maziau butu problemu galvojant ka siandien pietums pagaminti smile.gif tiesa mes jau ir teftelius valgem, labai patiko!
Atsakyti
KOKIUS TEFTELIUS ? tuos zuvies koncervus blink.gif , ar as jau visai nieko nesuprantu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 17, 21:44)
KOKIUS TEFTELIUS ? tuos zuvies koncervus blink.gif , ar as jau visai nieko nesuprantu mastau.gif

Na jus ir sugalvojat "zuvies konservus" doh.gif Žinoma mama turejo omeni teftelius iš sumaltos mesytės. Jus tikrai kažka ne taip supratot mastau.gif
Atsakyti
Viespatie ,o as issigandau , sa teftelius tik zuvies koncervus zinau ,o ,kad taip vadina maltinukus ne nepagalvociau ,pirma karta girdziu tiki pasakyma unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, apie kokia čia sriubytes su kukuliais šnekat essen.gif Mano dukrutė da nė vieno danties neturi, pabandyk paduoti rupesnę tyrę, pradeda žiaukčioti doh.gif
Na bet mes valgom, jau be košių užpilamų ir daržovienių su mėsa ir žuvim, kefyriuką, tikrą pertrintą varškę, ekologišką jogurtą, kartais supilu į buteliuką geriamo jogurto. Viskas atrodo ok, neberia.
Atsakyti
Cia ne nuo dantuku priklauso schmoll.gif , maniske 6 turedama irgi ziaukciodavo , bet po truputi priprato , kiti vaikuciai ir be dantuku viska kramto su smegenelem ir ryja gabaliukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 20, 23:06)
Cia ne nuo dantuku priklauso  schmoll.gif , maniske 6 turedama irgi ziaukciodavo , bet po truputi priprato , kiti vaikuciai ir be dantuku viska kramto su smegenelem ir ryja gabaliukais thumbup.gif

drinks_cheers.gif aš irgi galvoju, kad ne nuo dantukų..maniškė dabar jau dantuota, bet kai buvo be dantų, vistiek mėgdavo 'gromuliuoti", kramtyti dantenėlėm,džiuvesėlį ar duoniuką... ir dabar jau košę rupiai grustą valgo, tik aš jai visada kartoju, kramtyk, kramtyk, reikia kramtyti mirksiukas.gif ir man atrodo, kad jai košė be jokių gabaliukų nepatinka, nes nėra kas veikti lotuliukas.gif
bet visi vaikučiai labai skirtingi, vieni "draugauja" su šaukštu ir kietu maistu, o kiti ilgia nepripažysta...maniškė tai su šaukštuku kažkaip anksti susidraugavo, vitaminą D vis su šaukščiuku duodavau, tai mielai žiodavosi ir kai pradėjau košes/tyreles įvedinėti, tai kaip paukščiukas išsižioja ir laukia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina5555 @ 2008 08 20, 22:52)
Sveikos mamytės, apie kokia čia sriubytes su kukuliais šnekat  essen.gif Mano dukrutė da nė vieno danties neturi, pabandyk paduoti rupesnę tyrę, pradeda žiaukčioti  doh.gif
Na bet mes valgom, jau be košių užpilamų ir daržovienių su mėsa ir žuvim, kefyriuką, tikrą pertrintą varškę, ekologišką jogurtą, kartais supilu į buteliuką geriamo jogurto. Viskas atrodo ok, neberia.

o kokį geriamą jogurtą duodate ir kiek į parą jo galima duoti? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 17, 21:44)
KOKIUS TEFTELIUS ? tuos zuvies koncervus blink.gif , ar as jau visai nieko nesuprantu mastau.gif



aiskinu: teftelis yra -sumaltos mesos gabalelis sumaisytas su apvirtais ryziais ir tusintas puode. Pabandykit ir jus!mazyliui patiks nes minksta ir sveika.I vandenuka, kuriame tusinasi tefteliai dar idekite tarkuotu morku ir darzoviu. Skanaus.
Atsakyti
Migdole ,sita valgy ir mes senai jau valgome ,tik ji vadiname galkutemis ,uztai as ir susipainiojau blush2.gif , kiti dar frikadelem vadina ,kaip kam patogiau tongue.gif
Atsakyti