Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

biggrin.gif valgom gerai ir visko paragavom,kol kas alergijos nera,tai mane dziugina .Dar geriam mamos piena. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir mes prisijungiam prie jusu burio. Taip dziugu kad maziukui jau 10menesiu- tai primas menesiadienis su dvizenkliu skaiciumi thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Kleoja @ 2008 07 05, 20:32)
As verdu grikius, ryzius arba dribsius keliu grudu, pagardinu sviestu, slakeliu pieno, ne misinuko jau, ir valgo. Tas buna pusryciams arba vakarienei. Galbut kazkokiu imantrybiu nesugalvoju, nors vis galvoje klausimas - o ka dabar?.. maniskis isigudrino islipti is maitinimo kedutes, tai pats procesas isvargina, nes judruolis ant keliu net nesedi, tai vis cirku reikia ir pramogos, kad valgytu, nes be vargo valgo tik saldesius, kuriais nepiknaudziauju. Tikiuosi, kad daugeliui lengviau.


drinks_cheers.gif Maitinimo kedutes is viso nenaudojam, jis joje visai neseda- kai bandau is karto reiciasi ir verkia. Maitinu laikydama ant keliu o daznai tenka per visus kambarius is paskos begioti doh.gif kad sauksteli suvalgytu. dabar jau neduodu daznai uzkandziauti (ypac pries pietus) - tai skrandukas buna tustesnis ir visa pietu porcija suvalgo ( o taip tik 70- 100g kosytes issiulydavau) - dabar suvalgo iki 200g. Ir pastebejau kad nereikia del kiekvieno sauksto "kovoti" jau pats ziojasi ir matyt kad alkanas. Valgom kaip ir dauguma- mesyte, darzoves, grudines kulturos, pieno produktai( varskyte, slakelis pieno i kose), vaisiai ( jau ivairiu uogu ragaves- net melyniu, serbentu), uzkandziams (nepiktnaudziaujam) valgo kukuruzus be cukro, baronkytes, duoniukus. kol kas dar neragavom zuvies ir kiausinio bet artimiausiu metu jau bandysim smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif . Kaip suprasti pasakyma VALGO KA IR MES . Tai kaip jus duodat sumustinius per pusrycius g.gif , o gal jusu vaikiukai jau taip gerai kramto? Musu karalaitis jau vaikisku kosyciu visai nebenori tai siandien viriau smulkius makaronus, bet ir tai doh.gif beveik nevalge. Nebesugalvoju kuom maitinti vaika g.gif .
Atsakyti
"Ka ir mes"- vadinasi kaip ir maniskis: saltibarcius, barsciu ir kopustu sriubas, bulves, desra, desreles, visas koses su pardes pienu, duona, bulka, vaisius, uogas , virta mesa visokia, kefyra, jogurta, oland.suri.
Ir tai ne mamos durnumas, nes visiskai atsisake vaikisko maisto blink.gif Suciaupia lupas ir nusisuka, ismeti vaikiska maista, atnesi barciu su grietine - kerta kaip vyras thumbup.gif .
Dar nevalgo zuvies ir varskes. Nors siuliau, bet ne schmoll.gif
Ka gali suvalgyt pats - i ranka ir pirmyn, sriubas ir koses dar pasmulkinu, desra ir visokius dziuvesius - pagrauzia . O jeigu neduociau to ka pati valgau, tada man reiketu valgyti naktinis, kai jis nemato, nes kitaip baisus skandalas tongue.gif
Atsakyti
Sveikos na ir mes cia pas jus,sutinku Lendra,as ir jau duodu dauk ka ,ka ir mes valgom,man visiskai nebegeria misinuko,ir ir pieno karves doh.gif ,o varkes desertu ar sureliu irgi negerai daug duot doh.gif .Va vakar uztepiau ant batono tepamo surelio su kumpiu,tai suvalge visa sumustini, thumbup.gif ,su pilvuku kaip ir viskas gerai thumbup.gif .Nevalgo jis man aviziniu dribsniu visiskai,viriau manu kose taip pat neisiuliau,gal nebuvo alkans,nes vakare viriau doh.gif ,tik va zuvies dar vis nevalgom,nes 7men paragavom ir isbere veiduka,tai gyd.patare duot nuo metuku mirksiukas.gif ,niu ir kefyro dar neragavom.O siaip desrytes as irgi duodu i rankas,nors turim du dantukus didesnius ,trecias tik islindes,o ketvirtas tik sviecia,bet suvalgo sauniai thumbup.gif
As kazkuria diena kepiau blyniuku vyresneliui,tai daviau ir jam i rankas,nes ziurejo tokiu zvilgsniu kad jam neduodam,ir supurte visa blyna doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 04 rugpjūčio 2008 - 11:07
mes irgi iš paskos jau pažįstamų mamyčių atkeliaujam gossip.gif valgom ne itin daug ką, nes pristabdom dėl alergijos doh.gif o šiaip labai mėgsta žalią agurką, neblogai valgo daržovienę, košytes su mėsyte, iš gtrūdų valgom avižas, ryžius, o skaninam dažniausiai slyvomis bananais, obuoliukais smile.gif jau tik du kartus geriam mišinuko po 180 - 210 ml ax.gif
o jūsų mažiukai, pavyzdžiui gerdami vandenuką ar arbatėlę patys pasilaiko buteliuką? mirksiukas.gif nes maniškiui nedaeina, kad reikia paversti, o jei tik aš pridedu rankas, tai jis iškart paleidžia lotuliukas.gif na o iš paprasto puoduko ar to, kur su snapeliu negeria schmoll.gif
Atsakyti
Labutis lelka ,lendra,gintariux82 ir kitos mamytės mirksiukas.gif
O mano dar nemoka gerai kramtyti, tai aš ir neduodu jau tokio maisto kaip sumuštiniai. O va mažu vytintu dėšreliu tai labai megsta pačiulpti lotuliukas.gif
Valgo pypliukas gerai,o su mišineliu irgi nelabai mums sekasi schmoll.gif O pieno dar nebandžiau duoti ,manau kad irgi negers. O sulčio tik duok bigsmile.gif Anksčiai visai negerdavo jo, o dabar labai megsta.
Žuvies jau valgo nuo 7 su puse mėnesio, duodu lašišos. Nealergizavo tai manau kad mums tinka. Varškė irgi labai megsta ir jogurtus valgo . Na tikrai nesiskundžiu ax.gif
gintariux82 mano jau nuo kokio 8 mėnesio buteliuka laiko pats,bet jeigu nusibosta tai meta ir jokesi. O tu karu su ji palaikyk su jo,pamokink ...neko daeis biggrin.gif
Visiems mažiukams gero apetito, o mamytėms kanrtybes kada mūsų kleckos valgo
essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 04 rugpjūčio 2008 - 21:38
Vajetau, kai paskaiciau doh.gif O ads vis bijau ir bijau duot suaugusiu maisto.Reiks dazniau pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 04, 23:35)
Labutis lelka ,lendra,gintariux82 ir kitos mamytės mirksiukas.gif
O mano dar nemoka gerai kramtyti, tai aš ir neduodu jau tokio maisto kaip sumuštiniai. O va mažu vytintu dėšreliu tai labai megsta pačiulpti lotuliukas.gif
Valgo pypliukas gerai,o su mišineliu irgi nelabai mums sekasi schmoll.gif O pieno dar nebandžiau duoti ,manau kad irgi negers. O sulčio tik duok bigsmile.gif Anksčiai visai negerdavo jo, o dabar labai megsta.
Žuvies jau valgo nuo 7 su puse mėnesio, duodu lašišos. Nealergizavo tai manau kad mums tinka. Varškė irgi labai megsta ir jogurtus valgo . Na tikrai nesiskundžiu ax.gif
gintariux82 mano jau nuo kokio 8 mėnesio buteliuka laiko pats,bet jeigu nusibosta tai meta ir jokesi.  O tu karu su ji palaikyk su jo,pamokink ...neko daeis biggrin.gif
Visiems mažiukams gero apetito, o mamytėms kanrtybes kada mūsų kleckos valgo
essen.gif

Niu ta sumustini knaibau su pirstais,bet batona tai sukramto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif Vejamės jus ir keliamės ir mes į dešimtą mėnesį. Bet vat su maistu tai niekaip pavyti negalim. Valgom tik grūdines košes, daržovienę su jautiena, vištiena, bandėm ėriuko, tik neseniai paragavom žalio agurko, mėlynių, vyšnių ir jogurto. Neragavom žuvies, makaronų, lašinių, dešrų, kiaušinių ir tuo labiau suaugusiųjų maisto. Kai pasiskaitau, tai atrodo, kad vaiką badu maitinu, bet svorio tai normaliai priaugam. Geriam tik MP ir vandenuką. Bandėm porą kartų obuolių sulčių po pusę arbatinio šaukštelio - skruostus išbėrė.
Kokias arbatėles duodat? Kaip manot, jei jau geria nedaug MP, gal reikia pasiūlyt mišinuko g.gif Nors po poros mėnesių jau ir karvės pieniuko bus galima duoti. Ir vis randu, kad duodat dešros pakramsnot - kokios dešros? Daktariškos?
Atsakyti
rava, na ir puiku, kad valgo vaikiska maista thumbup.gif , tegul valgo i sveikata. O mes ne is gero gyvenimo suaugusiu maista duodam verysad.gif , nieko vaikisko nevalgo ir baigta, nusisuka, stumia sauksta, trenkia per sauksta ir tt. Ne ne daktariskos, rukytos (paciulpia, pagrauzia), o desreles pacias naturaliausias ir aisku tokie valgiai ne daznai schmoll.gif

As saviskui jau seniai siuliau ir zuvies (lasisos) ir vaikisku darzovieniu su zuvim. NE schmoll.gif O varskes tai artimiausiu metu duosiu, ir kefyra tikrai galima ir maniskis megsta, o kasdien valgo butinai jogurta su slyvomis, geria tuos visokius actimelius, nes reguliuojam kakio gamyba lotuliukas.gif
Moka gert ir per snapeli, bet ponui matot nepatinka taip, tai dabar geria tik is stiklines, dazniausiai slyvu sultis su vandeniu, retkarciais arbata, vandeni, tuos pieno gerimus. O paprasto pieno dar nedaviau, nes savo turiu du "trilitrius" lotuliukas.gif

Siandien pirma karta isviriau makaronu sriubos su versiana, svogunu, morka bulve. Ragavo, ragavo kas per velnias tie makaronai, bet valge thumbup.gif Ryt bus bulviu kose su kefyru 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi pagrinde vaikišką maistą valgom, na o šiaip jogurto, varškytės ir pieno duodu, jokių dešrų, duonos nekramtom.
Atsakyti